Tesco v Přelouči nabídne desítky pracovních míst

26.3.

Tesco v Přelouči nabídne desítky pracovních míst

Míra nezaměstnanosti v pardubickém okrese přesáhla koncem minulého roku šest procent. Na tamějším pracovním úřadě byly registrovány téměř tři tisíce uchazečů o práci. Nyní mají obyvatelé tohoto regionu možnost najít pracovní uplatnění v novém hypermarketu, který v Přelouči otevře v polovině roku společnost Tesco. Zájemci o práci se mohou hlásit v náborovém centru Tesco, které sídlí na adrese 28. října 1525, nebo na místním úřadě práce. Nový obchod nabídne 80 pracovních míst. V hypermarketu naleznou uplatnění zájemci o pozice pokladních, prodavačů a doplňovačů. Nový obchod ale také hledá pracovníky obchodního provozu a kontroly zásob, pracovníky finančních a zákaznických služeb, koordinátory pokladní zóny, pracovníky kontroly cen a marketingu, skladníky i pracovníky příjmu zboží. Tesco přijímá zaměstnance jak na plný a částečný úvazek, tak i brigádníky. „Věříme, že hypermarket Tesco místní uvítají. Nový obchod obyvatelům města a okolí přinese výrazné rozšíření nabídky zboží i služeb,“ říká Vlastislav Pokorný, ředitel budoucího hypermarketu v Přelouči. „Navíc u nás lidé naleznou pracovní uplatnění jak na plný, tak částečný úvazek, čímž vycházíme vstříc například rodičům s malými dětmi či studentům,“ dodává Pokorný. Zájemci o práci mohou přijít osobně do náborového centra Tesco, případně na místní úřad práce, kde si vyplní dotazník uchazeče o zaměstnání. Každý po přijetí projde vstupním školením, jež má část teoretickou a praktickou, která probíhá na již otevřených obchodech. Zaměstnanci Tesco mohou využívat řady výhod. Kromě pracovního oblečení a příspěvku na jeho údržbu se jedná o odměny při pracovních výročích, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na sociální výpomoc při mimořádných životních situacích, stravenky, věrnostní odměny podle odpracovaných let, až šest dnů rekondičního volna a rekondiční bonus, slevy a zvýhodněné služby u obchodních partnerů nebo propracovaný systém školení. Ti, kteří mají chuť a potenciál vykonávat vyšší pozice, mají možnost kariérního růstu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.9.

Výrobce bublinkové fólie JASOBAL dostal už čtvrtou pokutu.

„Provoz bez povolení v Klášterci jsme zjistili v dubnu 2018, uložili jsme pokutu a vydali opětovný zákaz provozu. Proti pokutě se firma neodvolala a sankce tak nabyla právní moci,“ řekl Lukáš Trávníček, ředitel Oblastního inspektorátu ČIŽP v Hradci Králové.

Společnost celý článek
30.5.

Odstraňování následků povodní z roku 2006

Povodně, které v jarních měsících roku 2006 zasáhly Pardubický kraj, zanechaly značné škody na dopravních komunikacích.

Společnost celý článek
10.10.

LUX – IDent a Petr Havlíček: firma a živnostník roku

Nejlepší podnikatelé budou v listopadu reprezentovat Pardubický kraj v celostátním finále v Praze.

Společnost celý článek
4.12.

Palác Pardubice pomáhá s přípravami na vánoční svátky

Palác Pardubice nabízí letos i balení dárků zdarma. Dárky v jakékoliv hodnotě zakoupené v Paláci Pardubice je možné nechat si zabalit každý den od 10 do 20 hodin až do 24. prosince, kdy se bude balit jen do 13 hodin.

Společnost celý článek
12.6.

S Davidem Vávrou o novém kostele v Třemošnici

Krajský radní Miloslav Macela se setkal se zástupci farnosti z Ronova nad Doubravou.

Společnost celý článek
23.6.

Tornádo

Tornáda se vyskytují téměř po celém světě.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting