Tesco v Přelouči nabídne desítky pracovních míst

26.3.

Tesco v Přelouči nabídne desítky pracovních míst

Míra nezaměstnanosti v pardubickém okrese přesáhla koncem minulého roku šest procent. Na tamějším pracovním úřadě byly registrovány téměř tři tisíce uchazečů o práci. Nyní mají obyvatelé tohoto regionu možnost najít pracovní uplatnění v novém hypermarketu, který v Přelouči otevře v polovině roku společnost Tesco. Zájemci o práci se mohou hlásit v náborovém centru Tesco, které sídlí na adrese 28. října 1525, nebo na místním úřadě práce. Nový obchod nabídne 80 pracovních míst. V hypermarketu naleznou uplatnění zájemci o pozice pokladních, prodavačů a doplňovačů. Nový obchod ale také hledá pracovníky obchodního provozu a kontroly zásob, pracovníky finančních a zákaznických služeb, koordinátory pokladní zóny, pracovníky kontroly cen a marketingu, skladníky i pracovníky příjmu zboží. Tesco přijímá zaměstnance jak na plný a částečný úvazek, tak i brigádníky. „Věříme, že hypermarket Tesco místní uvítají. Nový obchod obyvatelům města a okolí přinese výrazné rozšíření nabídky zboží i služeb,“ říká Vlastislav Pokorný, ředitel budoucího hypermarketu v Přelouči. „Navíc u nás lidé naleznou pracovní uplatnění jak na plný, tak částečný úvazek, čímž vycházíme vstříc například rodičům s malými dětmi či studentům,“ dodává Pokorný. Zájemci o práci mohou přijít osobně do náborového centra Tesco, případně na místní úřad práce, kde si vyplní dotazník uchazeče o zaměstnání. Každý po přijetí projde vstupním školením, jež má část teoretickou a praktickou, která probíhá na již otevřených obchodech. Zaměstnanci Tesco mohou využívat řady výhod. Kromě pracovního oblečení a příspěvku na jeho údržbu se jedná o odměny při pracovních výročích, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na sociální výpomoc při mimořádných životních situacích, stravenky, věrnostní odměny podle odpracovaných let, až šest dnů rekondičního volna a rekondiční bonus, slevy a zvýhodněné služby u obchodních partnerů nebo propracovaný systém školení. Ti, kteří mají chuť a potenciál vykonávat vyšší pozice, mají možnost kariérního růstu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

26.4.

Město ověřuje dostupné bydlení za pomoci dotací

Na realizaci tříletého projektu navíc město získalo evropskou dotaci ve výši bezmála 8 milionů korun.

Společnost celý článek
20.10.

Univerzita Pardubice se účastní veletrhu Gaudeamus 2008

Veletrh je pořádán jako již každoročně na brněnském výstavišti, tentokrát nově v pavilonu F.

Společnost celý článek
4.6.

Student Student Střední průmyslové školy stavební Pardubice postoupil do finále soutěže Stavby z vlnité lepenky

Tři nejlepší finálové stavby získají ceny v hodnotě 25, 10 a 5 tis. Kč. Do letošního ročníku soutěže Stavby z vlnité lepenky se přihlásilo rekordních 23 středních škol z 12 krajů České republiky.

Společnost celý článek
23.5.

Ocenění pro Domov mládeže ve Vysokém Mýtě

V sídle Pardubického kraje bylo předáno čestné uznání tvůrcům projektu pasivace Domova mládeže ve Vysokém Mýtě.

Společnost celý článek
5.6.

Volání sirén do Pardubic přiláká Ladislava Freje

Ladislav Frej pochází z Brna a herecké nadání zdědil po otci, který byl jako hostinský rozeným lidovým vypravěčem.

Společnost celý článek
29.4.

Kraj vypoví smlouvu společnosti Oredo

V rámci odboru dopravy a silničního hospodářství si budeme moci řídit změny v jízdních řádech přímo. Je to úspornější varianta.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting