Těšte se na nové obchody v Paláci Pardubice

6.6.

Těšte se na nové obchody v Paláci Pardubice

Obchodní centrum Palác Pardubice neustále zlepšuje svou nabídku a otevírá pro své zákazníky nové prodejny. Nově se můžete těšit na nákupy v Tezenis, Bijou Brigitte, CCC či Rock point. Skvělou kávu si vychutnáte nově v kavárně Starbucks a perfektní make-up budete moci pořídit v zážitkové prodejně Dermacol.

Palác Pardubice neustále zkvalitňuje své služby a rozhodl se uspokojit poptávku svých zákazníků a rozšířit svou nabídku obchodů a služeb. Kavárna Starbucks slavnostně otevřela svůj moderně vybavený pardubický prostor 13. května 2019. Kromě standardního sezení uvnitř nabízí i posezení na terase. Kavárnu můžete navštívit v Paláci Pardubice v přízemí.

Stylovou a cenově dostupnou obuv seženete ve znovu otevřeném obchodě CCC, který na 700 m2 představí vedle módních bot i trendy doplňky. Moderně vybavená prodejna je největší ve východních Čechách, a tak uspokojí i opravdu náročné zákazníky. Špičkové spodní prádlo si budete moci pořídit v Tezenis. V pořadí 12. česká prodejna otevřela v Paláci Pardubice, a jak jsou zákazníci u této značky zvyklí, kromě široké nabídky spodního prádla pro muže a děti zde najdou také kvalitní župany, punčochové zboží a oblečení pro ženy.

Kosmetická společnost Dermacol rozšiřuje síť svých značkových obchodů, které nabízejí kompletní portfolio značky. To bylo prozatím dostupné pouze přes e-shop. Prodejna v Paláci Pardubice otevřela dveře svým zákazníkům již v průběhu dubna a Dermacol plánuje řadu akcí. Kromě speciálních nabídek máte skvělou možnost vyzkoušet si tu všechny produkty Dermacol a s pomocí profesionální obsluhy najít ty, které vám budou nejlépe vyhovovat. Čeká na vás více než 250 odstínů laků na nehty, 198 očních stínů, 68 odstínů make-upu a 108 odstínů rtěnek a barev na rty. Kromě dekorativní kosmetiky nabízí Dermacol i kvalitní produkty pro pleť a pokožku celého těla, které se vyrábějí v České republice v Brně.

V neposlední řadě Palác Pardubice myslel na nadšence, kteří milují pohyb v přírodě, dobrodružství a posouvání vlastních možností. Obchod Rock Point, který se může pyšnit bohatou nabídkou kvalitního outdoorového oblečení, vám slouží již od března. Obchod Bijou Brigitte, který přináší pestrou paletu doplňků a bižuterie, otevřel 17. května. V Paláci Pardubice zákazníky nyní vítá více než 100 obchodů.

Více informací najdete na webu obchodního centra www.palacpardubice.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.1.

Město podpoří Preventivně informační centrum

Nově vzniklé centrum bude sloužit k realizaci preventivních aktivit vedoucích k předcházení jevů sociálně patologického charakteru. „Zástupci z řad Policie ČR zde budou zdarma pořádat přednášky zejména pro veřejnost z Pardubic. Přednášky budou určeny jak mládeži a seniorům, tak dalším specifickým skupinám, například řidičům nebo cyklistům, chatařům, obchodníkům a dalším,“ doplňuje primátor Pardubic Martin Charvát.

Společnost celý článek
23.6.

Peníze ze SROPu jsme vyčerpali na sto procent

„Zkrátka, do otevřených vrat jsme vjeli s tím největším možným náklaďákem. Větší by se už nevešel,“ dodal Línek.

Společnost celý článek
15.11.

Palác Pardubice oslaví 10. narozeniny již v pátek

Obchodní centrum Palác Pardubice vítá své zákazníky každý den již od 25. listopadu 2008, kdy poprvé otevřelo své dveře. Již tento pátek oslaví své 10. narozeniny a obdaruje především své zákazníky, kteří si v pátek 16. listopadu mohou užít prodlouženou otevírací dobu, výhodné nákupy a spoustu skvělé zábavy.

Společnost celý článek
10.6.

Soutěž do práce na kole má vítěze

„Ke všem, kteří se do projektu zapojili, míří moje poděkování a uznání. Akce znovu potvrdila, že kolo je v Pardubicích hojně využívaným dopravním prostředkem. I proto městu záleží na zlepšování podmínek pro cyklisty a rozvoji cyklostezek,“ uvedla krátce po předání cen náměstkyně primátora Helena Dvořáčková.

Společnost celý článek
23.7.

Příliv Bulharů na Pardubicku se ztrojnásobil

Na Pardubicku dnes pracuje na 600 Bulharů, což odpovídá trojnásobnému nárůstu za poslední půlrok

Společnost celý článek
20.6.

Rekordní Burza filantropie! Firmy daly neziskovkám 436 000 korun

„Myšlenka pomoci potřebným na Burze filantropie je stále více doceňována, o tom svědčí zájem donátorů i dalších podporovatelů. Úspěchy sklízí i v zahraničí, letos byla Burza filantropie oceněna jako 3. nejlepší sociální inovace v mezinárodní soutěži SozialMarie. Burza je krásnou ukázkou jak lze elegantně a efektivně pomáhat tam, kde je potřeba,“ zamýšlí se Miluše Horská, senátorka za Pardubicko a Chlumecko, která je také místopředsedkyní pořádající Koalice nevládek Pardubicka.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting