Těšte se na nové obchody v Paláci Pardubice

6.6.

Těšte se na nové obchody v Paláci Pardubice

Obchodní centrum Palác Pardubice neustále zlepšuje svou nabídku a otevírá pro své zákazníky nové prodejny. Nově se můžete těšit na nákupy v Tezenis, Bijou Brigitte, CCC či Rock point. Skvělou kávu si vychutnáte nově v kavárně Starbucks a perfektní make-up budete moci pořídit v zážitkové prodejně Dermacol.

Palác Pardubice neustále zkvalitňuje své služby a rozhodl se uspokojit poptávku svých zákazníků a rozšířit svou nabídku obchodů a služeb. Kavárna Starbucks slavnostně otevřela svůj moderně vybavený pardubický prostor 13. května 2019. Kromě standardního sezení uvnitř nabízí i posezení na terase. Kavárnu můžete navštívit v Paláci Pardubice v přízemí.

Stylovou a cenově dostupnou obuv seženete ve znovu otevřeném obchodě CCC, který na 700 m2 představí vedle módních bot i trendy doplňky. Moderně vybavená prodejna je největší ve východních Čechách, a tak uspokojí i opravdu náročné zákazníky. Špičkové spodní prádlo si budete moci pořídit v Tezenis. V pořadí 12. česká prodejna otevřela v Paláci Pardubice, a jak jsou zákazníci u této značky zvyklí, kromě široké nabídky spodního prádla pro muže a děti zde najdou také kvalitní župany, punčochové zboží a oblečení pro ženy.

Kosmetická společnost Dermacol rozšiřuje síť svých značkových obchodů, které nabízejí kompletní portfolio značky. To bylo prozatím dostupné pouze přes e-shop. Prodejna v Paláci Pardubice otevřela dveře svým zákazníkům již v průběhu dubna a Dermacol plánuje řadu akcí. Kromě speciálních nabídek máte skvělou možnost vyzkoušet si tu všechny produkty Dermacol a s pomocí profesionální obsluhy najít ty, které vám budou nejlépe vyhovovat. Čeká na vás více než 250 odstínů laků na nehty, 198 očních stínů, 68 odstínů make-upu a 108 odstínů rtěnek a barev na rty. Kromě dekorativní kosmetiky nabízí Dermacol i kvalitní produkty pro pleť a pokožku celého těla, které se vyrábějí v České republice v Brně.

V neposlední řadě Palác Pardubice myslel na nadšence, kteří milují pohyb v přírodě, dobrodružství a posouvání vlastních možností. Obchod Rock Point, který se může pyšnit bohatou nabídkou kvalitního outdoorového oblečení, vám slouží již od března. Obchod Bijou Brigitte, který přináší pestrou paletu doplňků a bižuterie, otevřel 17. května. V Paláci Pardubice zákazníky nyní vítá více než 100 obchodů.

Více informací najdete na webu obchodního centra www.palacpardubice.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.7.

Chybí kroužky pro děti se zdravotním postižením?

V situaci, kdy nemají přesně rozvrženou činnost, se nedokážou samy zabavit.

Společnost celý článek
5.4.

Češi přihlásili do ekologické soutěže za 10 let skoro 2 200 projektů

Obec zavedla inteligentní systém třídění odpadů. Dnes po jejich vzoru třídí více než 80 dalších obcí. V každé z nich značně kleslo množství směsného odpadu, které končí na skládkách. Úspěch v soutěži pomohl také Radkovi Janouškovi ze spolku Ekosmák.

Společnost celý článek
30.7.

Magistrát Pardubic prodlužuje úřední hodiny

Zvýšený nápor klientů by měl přitom trvat až do konce reku 2013.

Společnost celý článek
13.8.

Rekord: 100 dětí, 100 hodin, přes 500 kilometrů

V České knize rekordů je od letošního srpna nový zápis.

Společnost celý článek
1.12.

Na galavečeru ocení dobrovolníky, odpovědné firmy i neziskovky

Galavečer oceňování dobrovolníků pořádá opětovně Koalice nevládek Pardubicka ve spolupráci s Pardubickým krajem, Europe Direct a Rytmus Chrudim, o. p. s. Oceněno bude 10 dobrovolníků, společensky odpovědných firem a 5 neziskových organizací.

Společnost celý článek
24.5.

V Polabinách vznikne přírodní relaxační centrum

Vybudování centra Lonkovka zapadá do koncepce města na využití zeleného pásu na pravém břehu Labe, které připravuje město. Chce z lokality od zdymadla po most kpt. Bartoše, tedy málo využívaných zelených ploch prakticky v centru města, vytvořit prostor lákající obyvatele města k odpočinku. Vybudování relaxačního centra v Polabinách má být prvním krokem k přeměně tohoto území.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting