Těšte se na nové obchody v Paláci Pardubice

6.6.

Těšte se na nové obchody v Paláci Pardubice

Obchodní centrum Palác Pardubice neustále zlepšuje svou nabídku a otevírá pro své zákazníky nové prodejny. Nově se můžete těšit na nákupy v Tezenis, Bijou Brigitte, CCC či Rock point. Skvělou kávu si vychutnáte nově v kavárně Starbucks a perfektní make-up budete moci pořídit v zážitkové prodejně Dermacol.

Palác Pardubice neustále zkvalitňuje své služby a rozhodl se uspokojit poptávku svých zákazníků a rozšířit svou nabídku obchodů a služeb. Kavárna Starbucks slavnostně otevřela svůj moderně vybavený pardubický prostor 13. května 2019. Kromě standardního sezení uvnitř nabízí i posezení na terase. Kavárnu můžete navštívit v Paláci Pardubice v přízemí.

Stylovou a cenově dostupnou obuv seženete ve znovu otevřeném obchodě CCC, který na 700 m2 představí vedle módních bot i trendy doplňky. Moderně vybavená prodejna je největší ve východních Čechách, a tak uspokojí i opravdu náročné zákazníky. Špičkové spodní prádlo si budete moci pořídit v Tezenis. V pořadí 12. česká prodejna otevřela v Paláci Pardubice, a jak jsou zákazníci u této značky zvyklí, kromě široké nabídky spodního prádla pro muže a děti zde najdou také kvalitní župany, punčochové zboží a oblečení pro ženy.

Kosmetická společnost Dermacol rozšiřuje síť svých značkových obchodů, které nabízejí kompletní portfolio značky. To bylo prozatím dostupné pouze přes e-shop. Prodejna v Paláci Pardubice otevřela dveře svým zákazníkům již v průběhu dubna a Dermacol plánuje řadu akcí. Kromě speciálních nabídek máte skvělou možnost vyzkoušet si tu všechny produkty Dermacol a s pomocí profesionální obsluhy najít ty, které vám budou nejlépe vyhovovat. Čeká na vás více než 250 odstínů laků na nehty, 198 očních stínů, 68 odstínů make-upu a 108 odstínů rtěnek a barev na rty. Kromě dekorativní kosmetiky nabízí Dermacol i kvalitní produkty pro pleť a pokožku celého těla, které se vyrábějí v České republice v Brně.

V neposlední řadě Palác Pardubice myslel na nadšence, kteří milují pohyb v přírodě, dobrodružství a posouvání vlastních možností. Obchod Rock Point, který se může pyšnit bohatou nabídkou kvalitního outdoorového oblečení, vám slouží již od března. Obchod Bijou Brigitte, který přináší pestrou paletu doplňků a bižuterie, otevřel 17. května. V Paláci Pardubice zákazníky nyní vítá více než 100 obchodů.

Více informací najdete na webu obchodního centra www.palacpardubice.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.4.

Sportovní halu vybaví kraj pro soutěžní utkání

Termín celkového dokončení stavby je 31. srpna 2011.

Společnost celý článek
10.2.

Město Hradec Králové postaví v Březhradě dobrovolným hasičům zbrojnici

„Dojde k výstavbě zcela nového objektu s cílem vytvořit lepší podmínky pro hasiče, kteří vyjíždějí k ostrým zásahům při mimořádných událostech spojených se suchem a haváriemi nebezpečných látek k záchraně životů a zdraví, majetku a podobně,“ vysvětluje Jindřich Vedlich.

Společnost celý článek
20.9.

Znáte už svého farmáře?

Skutečně zdravá škola uděluje certifikáty jako důkaz, že jsou školy a školky Skutečně zdravé. Kupříkladu Mateřská škola semínko v pražském Toulcově dvoře obdržela před časem jako první škola v České republice stříbrný certifikát. Stalo se tak vůbec poprvé kdy organizátoři projektu stříbrný certifikát někomu udělili.

Společnost celý článek
5.12.

Dětský parlament vybíral jméno pro policejního koně

Děti si na společnou schůzku parlamentu přinesly 154 jmen, hlasováním z nich pak vybraly 15, které nabídnou městské policii. Přidají také obrázky, k nimž je výběr jména pro koně inspiroval.

Společnost celý článek
17.8.

Jevíčko při pouti otvíralo i část opraveného náměstí

Celou slavnost, která vyvrcholila příjezdem Přemysla Otakara II., umocnilo krásné počasí.

Společnost celý článek
8.11.

ČOI kontrolovala vlaková nádraží

Mezi další porušení patřilo nevydání (na žádost spotřebitele) dokladu o zakoupení výrobků se všemi stanovenými náležitostmi.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting