Tuning Party na pardubickém závodišti

16.7.

Tuning Party na pardubickém závodišti

18. – 20.7. 2014 se na pardubickém závodišti  setkají nadšenci  auto-tuningových srazů, kteří si sem hledají  cestu  již  pěknou  řádku let.

 Relax Meetingy, jsou srazy, které upřednostňují, jak už název napovídá, pohodu, klid a bezpečí. Těšit se tak opět můžete na vytuněná auta, hlasitou hudbu, krásné ženy a bohatý doprovodný program.

Zatímco na jiných akcích vás pořadatelé nechávají na pospas počasí, tak na  Relax Meetingu  bude vše zajištěno. V areálu akce letos poprvé vyrostou 2x stage. První klasická, kde v pátek proběhne živé vystoupení grupy MAAT, pak se předvede Dan Rakaczský s DJ Ohayo, strip show a autoerotika, soutěže o šampus, atd., v sobotu pak DJ MURIEL. V areálu  dále vyroste COLOSEUM mobil bar - cca 100 metrů klimatizované párty pařeniště, kde bude řádit DJ Styx s hostem, v sobotu pak DJ MIO, DJ KOJDA a DJ JAQULLIN. V sobotu se můžete těšit na přehlídku toho nejlepšího tuningu v ČR. Soutěže TotalDip Tuning Battle, Tuning Liga a autohifi soutěže dB Drag, Easca, Bass Race a Top Dog zaručují účast opravdové české špičky. Navíc letos poprvé je RelaxMeeting jedou partnerskou akcí pro Prague Car Festival, díky čemuž bude vybíráno a zváno na Festival přímo do Prahy a bude vyhlášeno vyjímečné pořadí Prague Car Festival TOP3.

V sobotním programu se pak můžete těšit na FMX pitbike show Luďka Jankovského, Erotic Car Wash, soutěže a program s Mogulem, představování vozidel na plachtě, akční hriště pro Paintball, kde dostanete zapůjčeno vše zdarma a uhradíte pouze kuličky za symbolickou částku a další.

Mezi vystavovately naleznete prakticky to nejlepší - Revilo AUTO, Escape6, Vossen Wheels, Autosport&Tuning, Mogul, a další…

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.5.

Jednání o koupi Perly se protáhla

Vedení města Ústí nad Orlicí vyjednává o koupi areálu textilní fabriky Perla

Společnost celý článek
17.3.

Plavecký areál se chystá na rekonstrukci

Nechceme budovat konkurenci velkým aquaparkům, chceme mít centrum pro co nejúčelnější a nejlepší využití volného času.

Společnost celý článek
1.3.

Studenti z Pardubic staví přehradu z vlnité lepenky

Dominantou modelu musí být přehradní hráz včetně jejího okolí podle zvolené funkce přehrady a zároveň studenti musí v modelu ukázat vnitřní uspořádání stavby.

Společnost celý článek
9.12.

Krajští zástupci TICů si podebatovali

Smyslem tohoto setkání bylo přiblížení činnosti a porovnání práce v cestovním ruchu v obou krajích.

Společnost celý článek
14.11.

Basketbalisté čtou dětem

Projekt Čti s Beksou je pro letošní školní rok naplněn. Do projektu se přihlásilo 13 tříd ze 4 základních škol (Základní škola Pardubice-Polabiny 3; Základní škola Pardubice – Studánka; ZŠ Pardubice, Josefa Ressla; ZŠ a MŠ Pardubičky). „Máme upřímnou radost, že nový projekt ‚Čti s Beksou‘ oslovil třídní učitele již v prémiovém ročníku. Patrony tohoto projektu jsou ti nejvyšší hráči z našich řad: podkošoví hráči Radek Nečas, Kamil Švrdlík a Ondřej Kohout," oznámil René Peška, PR manažer pardubického basketbalového klubu.

Společnost celý článek
4.5.

Svojanov odhaluje svoji původní architekturu

Řemeslníci také postupně odkrývají zdivo zříceniny, které se ukrývalo pod betonovou omítkou paláce.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting