Tuning Party na pardubickém závodišti

16.7.

Tuning Party na pardubickém závodišti

18. – 20.7. 2014 se na pardubickém závodišti  setkají nadšenci  auto-tuningových srazů, kteří si sem hledají  cestu  již  pěknou  řádku let.

 Relax Meetingy, jsou srazy, které upřednostňují, jak už název napovídá, pohodu, klid a bezpečí. Těšit se tak opět můžete na vytuněná auta, hlasitou hudbu, krásné ženy a bohatý doprovodný program.

Zatímco na jiných akcích vás pořadatelé nechávají na pospas počasí, tak na  Relax Meetingu  bude vše zajištěno. V areálu akce letos poprvé vyrostou 2x stage. První klasická, kde v pátek proběhne živé vystoupení grupy MAAT, pak se předvede Dan Rakaczský s DJ Ohayo, strip show a autoerotika, soutěže o šampus, atd., v sobotu pak DJ MURIEL. V areálu  dále vyroste COLOSEUM mobil bar - cca 100 metrů klimatizované párty pařeniště, kde bude řádit DJ Styx s hostem, v sobotu pak DJ MIO, DJ KOJDA a DJ JAQULLIN. V sobotu se můžete těšit na přehlídku toho nejlepšího tuningu v ČR. Soutěže TotalDip Tuning Battle, Tuning Liga a autohifi soutěže dB Drag, Easca, Bass Race a Top Dog zaručují účast opravdové české špičky. Navíc letos poprvé je RelaxMeeting jedou partnerskou akcí pro Prague Car Festival, díky čemuž bude vybíráno a zváno na Festival přímo do Prahy a bude vyhlášeno vyjímečné pořadí Prague Car Festival TOP3.

V sobotním programu se pak můžete těšit na FMX pitbike show Luďka Jankovského, Erotic Car Wash, soutěže a program s Mogulem, představování vozidel na plachtě, akční hriště pro Paintball, kde dostanete zapůjčeno vše zdarma a uhradíte pouze kuličky za symbolickou částku a další.

Mezi vystavovately naleznete prakticky to nejlepší - Revilo AUTO, Escape6, Vossen Wheels, Autosport&Tuning, Mogul, a další…

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.4.

Města přijdou o telefonní budky

Ze seznamu by měly být vyškrtnuty ty telefonní budky, které fungují v obcích pokrytých signálem.

Společnost celý článek
21.3.

Pardubice a Hradec chtějí sportovat společně

Náklady na vyhotovení generelu sportovní vybavenosti jsou předběžně odhadovány na přibližně 600 tisíc korun.

Společnost celý článek
26.3.

Sociální služby podpoří místo EU město

V první vlně zastupitelé Pardubic z Programu podpory služeb sociální prevence rozdělili 5,5 milionu korun, podle Taubera ve druhé fázi bude k dispozici zhruba 6,7 milionu korun.

Společnost celý článek
26.5.

Na Den dětí a hračku století zvou do muzea v Poličce

Bránu do světa dětských her otevírá hračka. Svět hraček je zvláštní říší, kde si děti mohou postavit svůj vlastní svět. A tomuto světu již několik desetiletí vévodí stavebnice LEGO, která je současně označována „hračkou století“.

Společnost celý článek
5.8.

Služby města Pardubic přicházejí s novinkou v oblasti pohřebních služeb

Myšlence k vytvoření e- pohřbu předcházela pozitivní zkušenost pohřební služby s elektronickým objednáním konkrétního data a času ke sjednání smutečního obřadu pozůstalých.

Společnost celý článek
16.6.

Pardubické školky mají stále volná místa

Mateřské školy Brožíkova, Odborářů, Ohrazenice-Školská, Dražkovice a Hostovice tak čeká ještě jedno kolo zápisů, které si školy vyhlásí samostatně. „Rodiče, kteří potřebují dítě umístit, například kvůli nástupu do zaměstnání, tak mají pořád šanci, byť za cenu toho, že budou dítě vozit jinam, než chtěli,“ řekl náměstek Rychtecký.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting