Tuning Party na pardubickém závodišti

16.7.

Tuning Party na pardubickém závodišti

18. – 20.7. 2014 se na pardubickém závodišti  setkají nadšenci  auto-tuningových srazů, kteří si sem hledají  cestu  již  pěknou  řádku let.

 Relax Meetingy, jsou srazy, které upřednostňují, jak už název napovídá, pohodu, klid a bezpečí. Těšit se tak opět můžete na vytuněná auta, hlasitou hudbu, krásné ženy a bohatý doprovodný program.

Zatímco na jiných akcích vás pořadatelé nechávají na pospas počasí, tak na  Relax Meetingu  bude vše zajištěno. V areálu akce letos poprvé vyrostou 2x stage. První klasická, kde v pátek proběhne živé vystoupení grupy MAAT, pak se předvede Dan Rakaczský s DJ Ohayo, strip show a autoerotika, soutěže o šampus, atd., v sobotu pak DJ MURIEL. V areálu  dále vyroste COLOSEUM mobil bar - cca 100 metrů klimatizované párty pařeniště, kde bude řádit DJ Styx s hostem, v sobotu pak DJ MIO, DJ KOJDA a DJ JAQULLIN. V sobotu se můžete těšit na přehlídku toho nejlepšího tuningu v ČR. Soutěže TotalDip Tuning Battle, Tuning Liga a autohifi soutěže dB Drag, Easca, Bass Race a Top Dog zaručují účast opravdové české špičky. Navíc letos poprvé je RelaxMeeting jedou partnerskou akcí pro Prague Car Festival, díky čemuž bude vybíráno a zváno na Festival přímo do Prahy a bude vyhlášeno vyjímečné pořadí Prague Car Festival TOP3.

V sobotním programu se pak můžete těšit na FMX pitbike show Luďka Jankovského, Erotic Car Wash, soutěže a program s Mogulem, představování vozidel na plachtě, akční hriště pro Paintball, kde dostanete zapůjčeno vše zdarma a uhradíte pouze kuličky za symbolickou částku a další.

Mezi vystavovately naleznete prakticky to nejlepší - Revilo AUTO, Escape6, Vossen Wheels, Autosport&Tuning, Mogul, a další…

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.11.

Primátor ocení chlapce, který zachránil lidský život

Jedenáctiletý Michal zabránil tragédii v době, kdy pobýval na letním táboře v Proseči u Skutče.

Společnost celý článek
12.7.

Obyvatel domova důchodců se chová nevybíravě ke svým spolubydlícím.

Policisté proto uvedený skutek evidují jako přestupek proti občanskému soužití.

Společnost celý článek
29.3.

Autoškola Peml má hvězdného absolventa

Ve vodě je Arnošt jako doma, nyní může začít sbírat první zkušenosti za volantem automobilu.

Společnost celý článek
3.10.

NOC GRÁCIÍ: HVĚZDY, KTERÉ POMÁHAJÍ

Ocenění v podobě tří Grácií si ze slavnostního večera odnesou zástupci nominovaných organizací z komerční i neziskové sféry a v neposlední řadě též jednotlivci z řad významných osobností, rodičů, přátel školy a zaměstnanců.

Společnost celý článek
31.1.

Bezplatné univerzitní studium. Kraj chce pomoci k lepšímu životu studentům ze Zakarpatské Ukrajiny.

Mohlo by se tak jednat o další rozšíření spolupráce kraje s jeho partnerským regionem, který byl součástí prvorepublikového Československa. Vybraní studenti by měli nastoupit od příštího akademického roku.

Společnost celý článek
19.1.

Kraj převede na město sanitku pro opilé

Stává se, že při poskytování zdravotní péče podnapilým osobám dochází ke znečištění sanitky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting