Tuning Party na pardubickém závodišti

16.7.

Tuning Party na pardubickém závodišti

18. – 20.7. 2014 se na pardubickém závodišti  setkají nadšenci  auto-tuningových srazů, kteří si sem hledají  cestu  již  pěknou  řádku let.

 Relax Meetingy, jsou srazy, které upřednostňují, jak už název napovídá, pohodu, klid a bezpečí. Těšit se tak opět můžete na vytuněná auta, hlasitou hudbu, krásné ženy a bohatý doprovodný program.

Zatímco na jiných akcích vás pořadatelé nechávají na pospas počasí, tak na  Relax Meetingu  bude vše zajištěno. V areálu akce letos poprvé vyrostou 2x stage. První klasická, kde v pátek proběhne živé vystoupení grupy MAAT, pak se předvede Dan Rakaczský s DJ Ohayo, strip show a autoerotika, soutěže o šampus, atd., v sobotu pak DJ MURIEL. V areálu  dále vyroste COLOSEUM mobil bar - cca 100 metrů klimatizované párty pařeniště, kde bude řádit DJ Styx s hostem, v sobotu pak DJ MIO, DJ KOJDA a DJ JAQULLIN. V sobotu se můžete těšit na přehlídku toho nejlepšího tuningu v ČR. Soutěže TotalDip Tuning Battle, Tuning Liga a autohifi soutěže dB Drag, Easca, Bass Race a Top Dog zaručují účast opravdové české špičky. Navíc letos poprvé je RelaxMeeting jedou partnerskou akcí pro Prague Car Festival, díky čemuž bude vybíráno a zváno na Festival přímo do Prahy a bude vyhlášeno vyjímečné pořadí Prague Car Festival TOP3.

V sobotním programu se pak můžete těšit na FMX pitbike show Luďka Jankovského, Erotic Car Wash, soutěže a program s Mogulem, představování vozidel na plachtě, akční hriště pro Paintball, kde dostanete zapůjčeno vše zdarma a uhradíte pouze kuličky za symbolickou částku a další.

Mezi vystavovately naleznete prakticky to nejlepší - Revilo AUTO, Escape6, Vossen Wheels, Autosport&Tuning, Mogul, a další…

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.6.

U Staročernska vznikne Starzone

Takzvaná Starzone vznikne v lokalitě Staročernska u Pardubic, kde bude přímo na staveništi symbolicky poklepán základní kámen.

Společnost celý článek
10.6.

Staňte se znovu Hochy od Bobří řeky

Profesor Rak zahraje a zazpívá vlastní písně a doprovodí Alfréda Strejčka.

Společnost celý článek
20.5.

Hradecké letiště opět zažije vrtulníkovou show

Prim při sobotní akci budou pochopitelně hrát vrtulníky, ovšem nejen ony vytvoří základ atraktivní podívané.

Společnost celý článek
10.6.

Popáté v řadě je Foxconn Zaměstnavatelem roku Pardubického kraje

Popáté za sebou obhájila společnost Foxconn první místo v Pardubickém kraji v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku. Potvrzuje tak, že je nejen velkou firmou přispívající k prosperitě regionu, ale také férovým partnerem investujícím do rozvoje svých zaměstnanců a do společenské odpovědnosti obecně.

Společnost celý článek
1.10.

Spisovatelé, na start! Začíná už desátý Východočeský umělecký maratón!

Kromě již zmíněných literárních a společenských akcí se v rámci maratonu uskuteční nesčetně besed se žáky základních škol, mnoho autorských čtení a také besed.

Společnost celý článek

Sjezd české a slovenské společnosti pro klinickou neurofyziologii

Sjezd bude zaměřen na tato témata - neurofyziologie u roztroušené sklerózy, extrapyramidových onemocnění, epilepsie, spánku a spasticity, elektromyografie (pokroky v metodice, indikace) a varia a kazuistiky s neuromuskulární problematikou.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting