Tuning Party na pardubickém závodišti

16.7.

Tuning Party na pardubickém závodišti

18. – 20.7. 2014 se na pardubickém závodišti  setkají nadšenci  auto-tuningových srazů, kteří si sem hledají  cestu  již  pěknou  řádku let.

 Relax Meetingy, jsou srazy, které upřednostňují, jak už název napovídá, pohodu, klid a bezpečí. Těšit se tak opět můžete na vytuněná auta, hlasitou hudbu, krásné ženy a bohatý doprovodný program.

Zatímco na jiných akcích vás pořadatelé nechávají na pospas počasí, tak na  Relax Meetingu  bude vše zajištěno. V areálu akce letos poprvé vyrostou 2x stage. První klasická, kde v pátek proběhne živé vystoupení grupy MAAT, pak se předvede Dan Rakaczský s DJ Ohayo, strip show a autoerotika, soutěže o šampus, atd., v sobotu pak DJ MURIEL. V areálu  dále vyroste COLOSEUM mobil bar - cca 100 metrů klimatizované párty pařeniště, kde bude řádit DJ Styx s hostem, v sobotu pak DJ MIO, DJ KOJDA a DJ JAQULLIN. V sobotu se můžete těšit na přehlídku toho nejlepšího tuningu v ČR. Soutěže TotalDip Tuning Battle, Tuning Liga a autohifi soutěže dB Drag, Easca, Bass Race a Top Dog zaručují účast opravdové české špičky. Navíc letos poprvé je RelaxMeeting jedou partnerskou akcí pro Prague Car Festival, díky čemuž bude vybíráno a zváno na Festival přímo do Prahy a bude vyhlášeno vyjímečné pořadí Prague Car Festival TOP3.

V sobotním programu se pak můžete těšit na FMX pitbike show Luďka Jankovského, Erotic Car Wash, soutěže a program s Mogulem, představování vozidel na plachtě, akční hriště pro Paintball, kde dostanete zapůjčeno vše zdarma a uhradíte pouze kuličky za symbolickou částku a další.

Mezi vystavovately naleznete prakticky to nejlepší - Revilo AUTO, Escape6, Vossen Wheels, Autosport&Tuning, Mogul, a další…

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.11.

Knihkupectví Mozaika na pardubickém nádraží zahájilo výstavu fotografií Štěpána Bartoše

Výstava snímků historických událostí představuje revoluční dění, fotografie, na kterých se lidé vrátí o 25 let zpět, před pardubické divadlo, k řetězu lidských rukou nebo na pardubické Corso či k Hotelu Grand.

Společnost celý článek
23.8.

Vltava a Labe 2007

Česká republika si ověří, jak je připravena na možnost příchodu povodní velkého rozsahu.

Společnost celý článek
5.11.

Stezka mechu a perníku není utopií, rýsuje se jaro 2015

Město Pardubice už svůj podíl na cyklostezce splnilo, když ji i za pomoci kraje dovedlo pod Kunětickou horu a nyní na našem území zbývá část po Bukovinu.

Společnost celý článek
18.2.

První chat s primátorem v roce 2008

„Na internetovou diskusi s lidmi se už těším. Jsem rád, že se lidé o dění ve městě zajímají,“ řekl primátor Deml.

Společnost celý článek
9.1.

Policie navrhla podání obžaloby na dvě osoby za pád střechy sportovní haly v České Třebové

Vrchní komisař již v červnu 2017 obvinil pro přečin obecného ohrožení z nedbalosti šestašedesátiletého projektanta a o dva roky mladšího nezávislého statika.

Společnost celý článek
22.5.

Z robotické soutěže v Novém Mexiku se vrátili studenti „elektrotechny“ se stříbrem na krku

Totožný úkol měli soutěžící na mezinárodní soutěži RoboRAVE International, kde nás reprezentovali Marek Musil, Josef Pelc a Vojtěch Tecl. „Říkáme tomu takové malé mistrovství světa. Letět do Spojených států, navíc jako nejlepší tým z České republiky, to byla velká motivace,“ podotkl ředitel SPŠE Ladislav Štěpánek, který studenty na cestě doprovázel.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting