Turistické noviny putují i do sousedních krajů

31.5.

Turistické noviny putují i do sousedních krajů

Letošní 21. vydání Turistických novin pro Východní Čechy se nese v duchu novinek. Tou první je grafika. Titulní strana má nový design a celkově jsou v novinách použity větší a kvalitnější fotky tak, aby čtenáře články zaujaly hned na první pohled. Dále přibyla i nová rubrika s názvem „Letní hity“, která si klade za cíl nalákat turisty na unikátní místa, která nikde jinde v České republice nenajdete.

Turistické noviny, které obsahově pokrývají Královéhradecký a Pardubický kraj, se těší stále větší oblibě ze strany čtenářů. Oproti minulému roku jejich distribuce narostla o 25 %. Navíc se v rámci vkladů do MF Dnes tiskovina rozšířila i do dalších šesti krajů (Středočeský, Moravskoslezský, Jihomoravský, Olomoucký, Liberecký a Vysočina).

Pro ty z vás, kteří se nedostanou na distribuční místa (informační centra, hrady a zámky, kempy a další), je připravena i on-line verze novin na webu: www.vychocnicechy.info

Destinační společnost Východní Čechy, která letos již posedmé vydala společné noviny pro Pardubický a Královéhradecký kraj, pěvně věří, že v budoucnu bude jejich obliba stále větší. René Živý – radní Pardubického kraje pro cestovní ruch – dodává: „Jsem rád, že noviny se těší velkému zájmu. Je jen málo tiskových materiálů, které by vám poskytly tolik informací jako Turistické noviny pro Východní Čechy. Jsem přesvědčen, že Východní Čechy v rámci letošní letní sezony budou pro všechny rájem aktivního odpočinku a poznávání nových unikátních míst.“

Zdroj: pardubickykraj.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.8.

Lanškrounsko sužují silnice, malé prodejny a nedostatek financí

Již příští týden tu Pardubický kraj zahájí modernizaci silnice z Lanškrouna do Tatenic.

Společnost celý článek
28.7.

Léto na statku

Každý pátek je možné shlédnout vystoupení folkových a country kapel.

Společnost celý článek
14.2.

Chystá se rekonstrukce historického centra

Projektová příprava celé akce musí být podle starosty Menšíka koordinována se správci sítí tak, aby při samotné rekonstrukci byla obměněna i již dožilá infrastruktura. „Například kanalizace je tu ve velmi špatném stavu a Vodovody a kanalizace čekají s její výměnou právě na zahájení rekonstrukce,“ dodal starosta Menšík.

Společnost celý článek
13.4.

Hasiči likvidují velký únik nafty

Unikající naftu ale hasiči včas zachytili, aby se nedostala do řeky Desné a nezpůsobila tak znečištění celého vodního toku.

Společnost celý článek
25.5.

Pilotní přijímačky nastartovaly kvalitativní změny

Velmi dobře se organizace zhostila i firma SCIO, nebyly zaznamenány žádné závažnější problémy.

Společnost celý článek
7.7.

Nehoda kamionu v obci Jaroslav

Řidič vozidla zde sjel ze silnice a narazil do stromu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting