Turistické noviny putují i do sousedních krajů

31.5.

Turistické noviny putují i do sousedních krajů

Letošní 21. vydání Turistických novin pro Východní Čechy se nese v duchu novinek. Tou první je grafika. Titulní strana má nový design a celkově jsou v novinách použity větší a kvalitnější fotky tak, aby čtenáře články zaujaly hned na první pohled. Dále přibyla i nová rubrika s názvem „Letní hity“, která si klade za cíl nalákat turisty na unikátní místa, která nikde jinde v České republice nenajdete.

Turistické noviny, které obsahově pokrývají Královéhradecký a Pardubický kraj, se těší stále větší oblibě ze strany čtenářů. Oproti minulému roku jejich distribuce narostla o 25 %. Navíc se v rámci vkladů do MF Dnes tiskovina rozšířila i do dalších šesti krajů (Středočeský, Moravskoslezský, Jihomoravský, Olomoucký, Liberecký a Vysočina).

Pro ty z vás, kteří se nedostanou na distribuční místa (informační centra, hrady a zámky, kempy a další), je připravena i on-line verze novin na webu: www.vychocnicechy.info

Destinační společnost Východní Čechy, která letos již posedmé vydala společné noviny pro Pardubický a Královéhradecký kraj, pěvně věří, že v budoucnu bude jejich obliba stále větší. René Živý – radní Pardubického kraje pro cestovní ruch – dodává: „Jsem rád, že noviny se těší velkému zájmu. Je jen málo tiskových materiálů, které by vám poskytly tolik informací jako Turistické noviny pro Východní Čechy. Jsem přesvědčen, že Východní Čechy v rámci letošní letní sezony budou pro všechny rájem aktivního odpočinku a poznávání nových unikátních míst.“

Zdroj: pardubickykraj.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

27.12.

V čele Dostihového spolku nově Vladimír Tlučhoř,

K personálním změnám jsme museli přistoupit poté, co dosavadní předseda představenstva Jan Němec rezignoval na svoji funkci.

Společnost celý článek
29.6.

Pardubičtí bezdomovci budou reprezentovat ČR

Tento mezinárodní projekt funguje již od roku 2003 a cílem je zvyšování informovanosti o problematice sociálního vyloučení.

Společnost celý článek
5.3.

Únor v ZŠ a MŠ při zdravotnickém zařízení Pardubice

18. února za dětmi přišli herci Kateřina Vinická a Tomáš Stolařík, členové divadelního spolku Kašpar pražského Divadla v Celetné. Zahráli jim pohádkové divadelní představení Medvídek Nebojsa, při němž se pobavili nejen malí pacienti, ale i jejich rodiče.

Společnost celý článek
13.6.

BOSCH FRESH FESTIVAL a jeho speciální lahůdky už tento víkend v Pardubicích

Součástí festivalu v Pardubicích bude soutěž o Regionální restauraci roku, které se zúčastní TOP 15 restaurací východočeského regionu a okolí se svým soutěžním degustačním menu. O vítězi letošního ročníku mohou návštěvníci, spolu s odbornou porotou, rozhodnout svými hlasy v průběhu celého festivalového víkendu.

Společnost celý článek
29.5.

Kampaň hledá společnosti přátelské rodině

Očekáváme, že kampaní přispějeme ke zvýšení společenské prestiže rodiny.

Společnost celý článek
18.10.

ROP Severovýchod splnil podmínky Evropské komise Do konce roku vyčerpá z unijní pokladny 11 a půl miliardy korun

Regionální rada Severovýchod tak vyhověla požadavku Evropské komise mít do konce letošního roku certifikováno 10,7 miliard korun.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting