Turistické noviny putují i do sousedních krajů

31.5.

Turistické noviny putují i do sousedních krajů

Letošní 21. vydání Turistických novin pro Východní Čechy se nese v duchu novinek. Tou první je grafika. Titulní strana má nový design a celkově jsou v novinách použity větší a kvalitnější fotky tak, aby čtenáře články zaujaly hned na první pohled. Dále přibyla i nová rubrika s názvem „Letní hity“, která si klade za cíl nalákat turisty na unikátní místa, která nikde jinde v České republice nenajdete.

Turistické noviny, které obsahově pokrývají Královéhradecký a Pardubický kraj, se těší stále větší oblibě ze strany čtenářů. Oproti minulému roku jejich distribuce narostla o 25 %. Navíc se v rámci vkladů do MF Dnes tiskovina rozšířila i do dalších šesti krajů (Středočeský, Moravskoslezský, Jihomoravský, Olomoucký, Liberecký a Vysočina).

Pro ty z vás, kteří se nedostanou na distribuční místa (informační centra, hrady a zámky, kempy a další), je připravena i on-line verze novin na webu: www.vychocnicechy.info

Destinační společnost Východní Čechy, která letos již posedmé vydala společné noviny pro Pardubický a Královéhradecký kraj, pěvně věří, že v budoucnu bude jejich obliba stále větší. René Živý – radní Pardubického kraje pro cestovní ruch – dodává: „Jsem rád, že noviny se těší velkému zájmu. Je jen málo tiskových materiálů, které by vám poskytly tolik informací jako Turistické noviny pro Východní Čechy. Jsem přesvědčen, že Východní Čechy v rámci letošní letní sezony budou pro všechny rájem aktivního odpočinku a poznávání nových unikátních míst.“

Zdroj: pardubickykraj.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.5.

Kraj podpořil oslavy aviatiky, přijel i ministr

Bohatý program Aviatického dne Ing.Jana Kašpara doplnily i přelety grippenů a další letecké a veteránské zajímavosti.

Společnost celý článek
15.11.

Regionální potraviny z kraje ochutnali ve Francii

Účast našich vystavovatelů organizoval partnerský region Pardubického kraje - Région Centre.

Společnost celý článek
19.1.

Východní Čechy tančí na Regiontouru v rytmu první republiky

Novým trendem se totiž v cestovních ruchu stávají nejen vinné stezky, ale také ty pivní. Na to reagovaly oba kraje nabídkou aktuální Mapy pivovarů. „Chtěli jsme zájemcům nabídnout souhrnnou informaci, kde mohou ochutnat různé speciality místních, třeba i malých pivovarů a jak si je poskládat do cestovního itineráře. Věřím, že to ocení,“ konstatovala ředitelka Destinační společnosti Východní Čechy Alena Horáková.

Společnost celý článek
12.4.

Ministryně Kovářová navštívila pardubickou věznici

V rámci programu pak následovala návštěva Věznice Pardubice, kde věnovala ministryně pozornost především zaměstnávání vězňů.

Společnost celý článek
16.6.

Pardubické školky mají stále volná místa

Mateřské školy Brožíkova, Odborářů, Ohrazenice-Školská, Dražkovice a Hostovice tak čeká ještě jedno kolo zápisů, které si školy vyhlásí samostatně. „Rodiče, kteří potřebují dítě umístit, například kvůli nástupu do zaměstnání, tak mají pořád šanci, byť za cenu toho, že budou dítě vozit jinam, než chtěli,“ řekl náměstek Rychtecký.

Společnost celý článek
5.5.

Zastupitelstvo města schválilo peníze na Kociánku

Občané na svých cestách do úřadů, za kulturou, do nemocnice či do školy se mohou zastavit v městské zahradě.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting