Tyršovy sady se změní v Perníkové království

25.5.

Tyršovy sady se změní v Perníkové království

Pardubické Tyršovy sady se v neděli 31. května změní v pohádkové království plné perníku, pohádek, her, pohádkových postaviček a dobrodružství. Město Pardubice tak naplňuje program oživení venkovních prostor akcí pro děti i dospělé, kteří si ještě umí hrát. Brána pohádkového království u vchodu do Tyršových sadů ze Sukovy třídy se otevře v 10:00 hodin. Bude lákat malé i velké návštěvníky nejen za pohádkou. Návštěvníky čeká v perníkovém království strašlivý ale hodný drak, král s královnou a dvořany, Křemílek s Vochomůrkou, Jeníček s Mařenkou, Včelka Mája a koník Hop, ale také Pat a Mat, stejně jako miloučký Rákosníček. Pohádkové postavičky chystají pro děti spoustu her, soutěží a na unavené poutníky čeká i nějaká ta sladká odměna. V prostorách přírodního parku budou připraveny jak hrané, tak loutkové pohádky. Nebudou chybět Příběhy včelích medvídků, Perníková chaloupka, Princ Bajaja, Kašpárkovy pohádky či O třech prasátkách.   Perníkové království připravuje Kulturní centrum Pardubice za podpory Statutárního města Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

1.2.

Výplata nepojistných sociálních dávek na novém místě

Rychlé orientaci klientů na novém místě pomůže informační služba.

Společnost celý článek
3.4.

Kraj vrací železniční škole v České Třebové zpět její lesk. Absolventi najdou uplatnění nejen u Českých drah

Otevření nových oborů, které školu ještě více přiblíží k železnici jako takové, je jednou z možností jak docílit zlepšení v některých poptávaných profesích s vazbou na železnici.

Společnost celý článek
6.6.

Od Kašpara po Gripeny opět v Pardubicích

V sobotu musel být na několik desítek minut přerušen letový program z důvodu požáru za vzletovou a přistávací dráhou. Nedělní, na minuty opět přesně sestavený program, narušilo tentokrát počasí. Dvakrát se přes pardubické letiště přehnala deštivá a větrná fronta. Ti, co zůstali, však zaručeně nelitovali. Mohli si tak vychutnat ještě několik vystoupení.

Společnost celý článek
20.10.

V Pardubicích o environmentální výchově

Svým rozsahem je to každoročně největší akce s tématikou ekologické výchovy a jedna z největších v ČR.

Společnost celý článek
11.4.

Více než tisíc běžců se postaví na start

Celý program začíná v 9.30 slavnostním zahájením a startem Lidového běhu.

Společnost celý článek
4.11.

Přijďte si pro dárky do dárkového paláce v AFI

Letos poprvé bude odměněn i zákazník s celkově největší hodnotou účtenek. Hlavní cena je televize LG 42LE s úhlopříčkou 107 cm. Druhý v pořadí získává digitální fotoaparát Canon IXUS.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting