Unikátní prázdninová soutěž pro cestující MHD rozdala ceny za sto tisíc

18.8.

Unikátní prázdninová soutěž pro cestující MHD rozdala ceny za sto tisíc

 Společnost BUS TV ve spolupráci s dopravními podniky velkých měst připravila pro cestující městské hromadné dopravy velkou prázdninovou soutěž. Přestože
v červenci a srpnu počet cestujících městské hromadné dopravy výrazně klesá, prázdninové soutěže se účastní stovky cestujících ze všech měst, kde je soutěž vysílána na LCD obrazovkách přímo ve vozidlech MHD. Celá soutěž je složena ze čtyř otázek, které se střídají po 14 dnech. 


„V prvním kole jsme rozdali ceny v  desítkách tisíc korun. Dvacet pět výherců se těšilo z rodinného vstupné do Science center iQLANDIA v Liberec v hodnotě 590 korun a jiní
z poukazu na hubnoucí kúru Naturhouse v hodnotě 3 500 korun. Tyto poukázky vyhrálo pět soutěžících,“ komentuje první vlnu soutěže jednatel společnosti Bus TV Richard Prajsler.


„Výherkyně z Mostu nám prozradila, že již dávno měla v úmyslu získat nové znalosti
v oblasti zdravého stravování a životosprávy, ale dlouho váhala na koho se v tomto ohledu obrátit.

Výhra jí rozhodování podstatně usnadnila. Dnes již má svého dietologa a je spokojenou klientkou Naturhouse. Poukaz výherkyni předal pan Jan Gonda, který je majitelem Master franchise licence Naturhouse,“ přibližuje Prajsler průběh předávání cen výhercům, kteří se zapojili do soutěže pořádanou společností BUS TV.

Polovina prázdnin za námi, poslední soutěžní otázka před námi
Minulý týden byly vyhlášeny výsledky druhého kola soutěže. V něm byly rozdány ceny v celkové hodnotě 46 tisíc korun a spolu s nimi také stovky časopisů, které soutěžící získají už v momentě, kdy se zapojí do soutěže. V pátek 15. srpna končí třetí kolo soutěže. Výsledky budou vyhodnoceny následující týden. Ve čtvrtém, posledním, kole mohou soutěžící vyhrát například poukázky na vstup do TEPfaktoru v hodnotě 1 500 korun.


„V druhém soutěžním kole byly výhercům rozdány poukázky na celodenní rodinné vstupné v ceně 1 699 korun, které předal sám generální ředitel Aquapalace Praha Radek Steinhaizl přímo v areálu, a to dne 8. srpna. Dále jsme rozdali třicet poukázek v hodnotě 899 korun pro dospělou osobu do Aquapalace a pět poukazů na hubnoucí kúru Naturhouse, opět v hodnotě 3 500 korun. Máme velkou radost z toho, že jsou výherci z cen nadšení a těší se, že poznají zajímavá místa po celé České republice,“ uzavírá Prajsler.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

5.8.

Nápor zájemců o řidičáky. Magistrát prodlužuje úřední hodiny

„Rozhodli jsme se proto na oddělení řidičských průkazů od 1. srpna prodloužit provozní dobu, a to v pondělí a ve středu do 18 hodin. Navýšíme také kapacitu objednávkového systému na magistrátním webu, “ říká vedoucí odboru dopravy Vladimír Bakajsa.

Společnost celý článek
20.9.

Elektronická aukce: úspory pro krajskou pokladnu

Systém CENTRES pomáhá nastavit transparentní procesy a omezuje korupční prostor.

Společnost celý článek
7.5.

Romové mají v Pardubicích stejná práva a šance jako ostatní

Při posledním větším odchodu Romů odešlo z Pardubicka podle pracovníků odboru komunitních služeb asi 70 až 80 Romů.

Společnost celý článek
10.10.

Kryštůfek záchranář dětem

Cílem projektu „Kryštůfek záchranář dětem“ je potěšit dětské pacienty, kteří se ocitnou v péči záchranářů.

Společnost celý článek
16.2.

Programové prohlášení Rady Pardubického kraje

Nejvýznamnějším úkolem krajské samosprávy je dbát o všestranný rozvoj svého území a o potřeby svých občanů.

Společnost celý článek
4.5.

Pardubické letiště čekají změny.

Na projekt získala dotaci převyšující 214 milionů korun akciová společnost EBA coby provozovatel letiště.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting