Už jen do konce ledna je možno žádat o granty na podporu sportu.

11.1.

Už jen do konce ledna je možno žádat o granty na podporu sportu.

Už jen do konce ledna je možno žádat o granty na podporu sportu.

Už jen do konce ledna je možno žádat o granty na podporu sportu a volnočasových aktivit Pardubický kraj, stejně jako každý rok, vypsal i pro kalendářní rok 2007 granty na podporu sportu a volnočasových aktivit v Pardubickém kraji. Žádosti o ně budou přijímány pouze do 31. ledna 2007. V rozpočtu kraje je na ně vyčleněno celkem 10 750 000 korun. „Vypsány jsou grantové programy tematicky zaměřené na sport a volnočasové aktivity na školách a školských zařízeních, které nezřizuje Pardubický kraj, dále grantové programy tematicky zaměřené na sport ve sportovních klubech a na sport pro všechny a také na opravy, rekonstrukce a výstavbu sportovních zařízení. Vypsány jsou také grantové programy tematicky zaměřené na podporu práce neziskových organizací s dětmi a mládeží v oblasti volného času, a to mimo organizace zaměřené výhradně na sport,“ vyjmenovává vedoucí odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Pardubického kraje Karel Peška. Žádosti je možno podávat na odbor školství, mládeže a sportu k rukám Lenky Bulisové (tel: 466 026 209), případně je lze ponechat na podatelně krajského úřadu. Konkrétní typy těchto grantů včetně podmínek pro podání žádosti jsou zveřejněny na internetových stránkách Pardubického kraje www.pardubickykraj.cz v sekci Grantové programy. Tady můžete nalézt také přehled probíhajících grantových programů i v ostatních oblastech, například zdravotní a sociální politiky, památkové péče a kultury, zahraniční spolupráce atd.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.11.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Paláci Pardubice

Nachystán je i doprovodný program. Při příležitosti této události vystoupí domácí kuchařka Karolína Kamberská, autorka nové knihy Jídlo jako vášeň, se kterou budete mít možnost vybrané její recepty ochutnat, nebo si nechat její novou knihu podepsat. Dále se můžete těšit na vystoupení dětí z Kroužků Východní Čechy nebo ze školy Svítání.

Společnost celý článek
23.3.

Svitavský betlém by se měl vrátit domů

Cením si bývalých i dnešních zaměstnanců Východočeského muzea za to, že se postarali o záchranu těchto sbírek.

Společnost celý článek
2.7.

Prázdniny už jsou tu!

Při rozdělávání ohně v přírodě je nutné v prvé řadě zvolit vhodné místo pro ohniště. To by mělo být vzdáleno nejméně 50 m od okraje lesa a v dostatečné vzdálenosti od budov a vůbec všech věcí, které se mohou vznítit. Pamatujte, že v lese lze rozdělávat oheň jen na vyhrazených místech. Zcela zakázáno je i rozdělávání ohně na místech se vzrostlým porostem, tedy i na louce nebo na strništi. Oheň nezakládejte pod větvemi a na kořenech stromů, na suchém listí, lesní hrabance nebo rašelině, ani v blízkosti stohů (minimálně 100 m od něj), seníků apod. Létající jiskry nebo náhlý poryv větru totiž velmi snadno způsobí požár.

Společnost celý článek
15.6.

Pardubické ulice budou patřit divadlu, zpěvu a tanci

Festival zakončí v pátek na Pernštýnském náměstí taneční soubory z Pardubicka a okolí.

Společnost celý článek
11.5.

Váza mohla zabíjet

V pátek 8. května dopoledne zasahovali hasiči z Chrudimi a Pardubic v Hrochově Týnci.

Společnost celý článek
16.5.

Důstojná připomínka průkopnických činů Ing. Jana Kašpara

Součástí programu se stal i přelet průkopnické skupiny ultralehkých letadel pod vedením Petera Máry.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting