Už za týden se budou vyhlašovat nejlepší podnikatelé Pardubického kraje

13.9.

Už za týden se budou vyhlašovat nejlepší podnikatelé Pardubického kraje

V úterý 18. září se rozhodne o nejlepších firmách a živnostnících Pardubického kraje. Deset nejúspěšnějších firem a deset nejúspěšnějších živnostníků regionu bude bojovat v soutěžích Vodafone Firma roku 2018 a Česká spořitelna Živnostník roku 2018. Odborná porota vybere vítěze z 346 firem a živnostníků z nejrůznějších oborů. V rámci celé České republiky zaznamenaly podnikatelské soutěže velký úspěch. Přihlásilo se více než 5 700 firem a živnostníků.
Slavnostní vyhlášení regionálních vítězů se koná v kongresovém centru ATRIUM Palace (Pardubice, Masarykovo náměstí 2799) od 18:00.
Firmou roku Pardubického kraje se vloni stala společnost ERA a.s. zabývající se výrobou systémů pro letecký provoz. Titul Živnostník roku Pardubického kraje si odnesl malíř pokojů Jaroslav Vozáb. Letos se v krajském klání utkají například společnost BJK Group s.r.o. zaměřující se na výrobu střešních záchytných systémů, firma Isolit-Bravo, spol. s r.o. vyrábějící formy pro plastové dílce do automobilového průmyslu nebo společnost PHATEC s.r.o. vyrábějící stroje pro zpracování technických textilií. Mezi živnostníky se můžeme těšit třeba na Josefa Fidlera z Hlinska v Čechách vyrábějícího ručně tkané žinylkové tkaniny, Evu Medunovou z Pardubic, která obchoduje s vlajkovými stožáry, Janu Novotnou ze Slatiňan věnující se výrobě rukodělné zmrzliny a čokoládových pralinek a mnohé další.
Vítězové krajského kola postupují do celorepublikového finále, které proběhne 12. prosince v Praze na Žofíně za účasti více než 400 hostů. V rámci finálového večera bude oceněn také celorepublikový vítěz kategorie Vodafone Odpovědná Firma roku. V této kategorii jsou oceňovány firmy, které podporují společensky odpovědné aktivity a zohledňují dopady svého podnikání na životní prostředí. 
Třetí ročník kategorie Česká spořitelna Startup roku má za cíl podporu nových a zajímavých podnikatelských nápadů. Důraz je kladen především na inovace v oblasti technologií, stranou pozornosti nezůstanou ani zajímavé příběhy zakladatelů i samotných společností. Vítěze nemine finanční příspěvek od České spořitelny, další zajímavé ceny od partnerů a vedení od významných investorů.
Součástí soutěží je také anketa Absurdita roku. Ta má za cíl upozornit na zbytečné a často nesmyslné administrativní povinnosti a nařízení, které úřady ukládají podnikatelům. Za dobu své existence přispěla k odstranění celé řady zbytečných zákonů a vyhlášek. Kdo „zvítězil“ v letošním ročníku si můžete přečíst zde.
Budeme velice potěšeni, pokud přijmete naše srdečné pozvání na vyhlášení a také na následnou večeři spojenou se setkáním s nejlepšími podnikateli regionu a odborníky z nejrůznějších odvětví.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.3.

Tibetská vlajka bude viset 10. března na pardubické radnici letos už počtrnácté.

Celosvětová kampaň na podporu Tibetu – Vlajka pro Tibet - vznikla v polovině 90. let v západní Evropě s cílem poukázat na dlouhodobé porušování lidských práv v této oblasti.

Společnost celý článek
28.3.

Domov na rozcestí začne poskytovat novou sociální službu

Kromě ošetřovatelské a zdravotní péče, zajištěné kvalifikovaným personálem, nabízíme klientům i další možnosti, které přispějí k většímu komfortu jejich života – např. rehabilitace, aktivizační činnosti a jiné terapie, duchovní podporu, využití klidné zahrady, vycházky do města, příp. další aktivity pořádané ve městě

Společnost celý článek
22.7.

Muzeum východních Čech projde obnovou

Opravy muzea mimo jiné připraví podmínky pro zpřístupnění jeho střechy s unikátním výhledem na moderní i historické město Hradec Králové nebo umožní rozšíření expozice v suterénu. Objekt muzea je národní kulturní památkou, proto na jeho obnovu budou dohlížet úředníci Krajského úřadu Královéhradeckého kraje,“ sděluje Jan Falta, vedoucí odboru památkové péče magistrátu města.

Společnost celý článek
10.7.

Osudy dětí v kojeneckém ústavu

Starosta Svitav Jiří Brýdl představil hejtmanovi městské projekty, které město předložilo do Regionálního operačního programu.

Společnost celý článek
13.3.

S přicházejícím jarem se rozjíždí čištění města

Čištění provádí Služby města Pardubic a.s. zametacími vozy, které jsou vybaveny speciálními agresivními kartáči a válcovými košťaty. Úklidová technika vyčistí ve městě okolo 450 km vozovek, chodníků a veřejných prostranství. Nezbytná je také technika na odvoz smetených nečistot.

Společnost celý článek
4.2.

Svitavští gymnazisté pomohli novorozeneckému oddělení

Slavnostního předání se zúčastnilo i vedení gymnázia a jeho studenti.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting