Už za týden se budou vyhlašovat nejlepší podnikatelé Pardubického kraje

13.9.

Už za týden se budou vyhlašovat nejlepší podnikatelé Pardubického kraje

V úterý 18. září se rozhodne o nejlepších firmách a živnostnících Pardubického kraje. Deset nejúspěšnějších firem a deset nejúspěšnějších živnostníků regionu bude bojovat v soutěžích Vodafone Firma roku 2018 a Česká spořitelna Živnostník roku 2018. Odborná porota vybere vítěze z 346 firem a živnostníků z nejrůznějších oborů. V rámci celé České republiky zaznamenaly podnikatelské soutěže velký úspěch. Přihlásilo se více než 5 700 firem a živnostníků.
Slavnostní vyhlášení regionálních vítězů se koná v kongresovém centru ATRIUM Palace (Pardubice, Masarykovo náměstí 2799) od 18:00.
Firmou roku Pardubického kraje se vloni stala společnost ERA a.s. zabývající se výrobou systémů pro letecký provoz. Titul Živnostník roku Pardubického kraje si odnesl malíř pokojů Jaroslav Vozáb. Letos se v krajském klání utkají například společnost BJK Group s.r.o. zaměřující se na výrobu střešních záchytných systémů, firma Isolit-Bravo, spol. s r.o. vyrábějící formy pro plastové dílce do automobilového průmyslu nebo společnost PHATEC s.r.o. vyrábějící stroje pro zpracování technických textilií. Mezi živnostníky se můžeme těšit třeba na Josefa Fidlera z Hlinska v Čechách vyrábějícího ručně tkané žinylkové tkaniny, Evu Medunovou z Pardubic, která obchoduje s vlajkovými stožáry, Janu Novotnou ze Slatiňan věnující se výrobě rukodělné zmrzliny a čokoládových pralinek a mnohé další.
Vítězové krajského kola postupují do celorepublikového finále, které proběhne 12. prosince v Praze na Žofíně za účasti více než 400 hostů. V rámci finálového večera bude oceněn také celorepublikový vítěz kategorie Vodafone Odpovědná Firma roku. V této kategorii jsou oceňovány firmy, které podporují společensky odpovědné aktivity a zohledňují dopady svého podnikání na životní prostředí. 
Třetí ročník kategorie Česká spořitelna Startup roku má za cíl podporu nových a zajímavých podnikatelských nápadů. Důraz je kladen především na inovace v oblasti technologií, stranou pozornosti nezůstanou ani zajímavé příběhy zakladatelů i samotných společností. Vítěze nemine finanční příspěvek od České spořitelny, další zajímavé ceny od partnerů a vedení od významných investorů.
Součástí soutěží je také anketa Absurdita roku. Ta má za cíl upozornit na zbytečné a často nesmyslné administrativní povinnosti a nařízení, které úřady ukládají podnikatelům. Za dobu své existence přispěla k odstranění celé řady zbytečných zákonů a vyhlášek. Kdo „zvítězil“ v letošním ročníku si můžete přečíst zde.
Budeme velice potěšeni, pokud přijmete naše srdečné pozvání na vyhlášení a také na následnou večeři spojenou se setkáním s nejlepšími podnikateli regionu a odborníky z nejrůznějších odvětví.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.10.

Mezi řekou Sázavou a spisovatelem Haškem

Nikde se nemusejí obávat výrazných stoupání/klesání, budou se pohybovat většinou po zpevněných lesních či lučních cestách, na komunikace s mírným provozem se dostanou krátce pouze na modré značce mezi obcí Závidkovice a hájovnou Horní Lesy a na červené těsně před návratem do výchozího místa.

Společnost celý článek
1.12.

Město deklarovalo připravenost k dostavbě D11 u Hradce

Tímto řešením padá varianta západního sjezdu poblíž Stěžer. Stavba by měla být realizována v roce 2014.

Společnost celý článek
2.4.

„Náhubkový zákon“ začal platit

Identitu pohřešované redakce serveru Orlický.net zná, ale podle zákona ji nesmí zveřejnit.

Společnost celý článek
19.3.

Jednání Bezpečnostní rady Pardubického kraje

Ke svému 7. řádnému jednání se dne 21. března 2007 sejde Bezpečnostní rada Pardubického kraje.

Společnost celý článek
14.7.

Město Chrudim: Veřejná sbírka

Od dnešního pondělí 14. července budou ve městě Chrudimi rozmístěny i kasičky, do nichž bude možné přispívat hotově.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting