Už za týden se budou vyhlašovat nejlepší podnikatelé Pardubického kraje

13.9.

Už za týden se budou vyhlašovat nejlepší podnikatelé Pardubického kraje

V úterý 18. září se rozhodne o nejlepších firmách a živnostnících Pardubického kraje. Deset nejúspěšnějších firem a deset nejúspěšnějších živnostníků regionu bude bojovat v soutěžích Vodafone Firma roku 2018 a Česká spořitelna Živnostník roku 2018. Odborná porota vybere vítěze z 346 firem a živnostníků z nejrůznějších oborů. V rámci celé České republiky zaznamenaly podnikatelské soutěže velký úspěch. Přihlásilo se více než 5 700 firem a živnostníků.
Slavnostní vyhlášení regionálních vítězů se koná v kongresovém centru ATRIUM Palace (Pardubice, Masarykovo náměstí 2799) od 18:00.
Firmou roku Pardubického kraje se vloni stala společnost ERA a.s. zabývající se výrobou systémů pro letecký provoz. Titul Živnostník roku Pardubického kraje si odnesl malíř pokojů Jaroslav Vozáb. Letos se v krajském klání utkají například společnost BJK Group s.r.o. zaměřující se na výrobu střešních záchytných systémů, firma Isolit-Bravo, spol. s r.o. vyrábějící formy pro plastové dílce do automobilového průmyslu nebo společnost PHATEC s.r.o. vyrábějící stroje pro zpracování technických textilií. Mezi živnostníky se můžeme těšit třeba na Josefa Fidlera z Hlinska v Čechách vyrábějícího ručně tkané žinylkové tkaniny, Evu Medunovou z Pardubic, která obchoduje s vlajkovými stožáry, Janu Novotnou ze Slatiňan věnující se výrobě rukodělné zmrzliny a čokoládových pralinek a mnohé další.
Vítězové krajského kola postupují do celorepublikového finále, které proběhne 12. prosince v Praze na Žofíně za účasti více než 400 hostů. V rámci finálového večera bude oceněn také celorepublikový vítěz kategorie Vodafone Odpovědná Firma roku. V této kategorii jsou oceňovány firmy, které podporují společensky odpovědné aktivity a zohledňují dopady svého podnikání na životní prostředí. 
Třetí ročník kategorie Česká spořitelna Startup roku má za cíl podporu nových a zajímavých podnikatelských nápadů. Důraz je kladen především na inovace v oblasti technologií, stranou pozornosti nezůstanou ani zajímavé příběhy zakladatelů i samotných společností. Vítěze nemine finanční příspěvek od České spořitelny, další zajímavé ceny od partnerů a vedení od významných investorů.
Součástí soutěží je také anketa Absurdita roku. Ta má za cíl upozornit na zbytečné a často nesmyslné administrativní povinnosti a nařízení, které úřady ukládají podnikatelům. Za dobu své existence přispěla k odstranění celé řady zbytečných zákonů a vyhlášek. Kdo „zvítězil“ v letošním ročníku si můžete přečíst zde.
Budeme velice potěšeni, pokud přijmete naše srdečné pozvání na vyhlášení a také na následnou večeři spojenou se setkáním s nejlepšími podnikateli regionu a odborníky z nejrůznějších odvětví.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.3.

„Tranzitní program“

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. realizuje zcela nový projekt s názvem „Tranzitní program“.

Společnost celý článek
28.7.

Mezinárodní hry hasičů odstraňují bariéry

Devátý ročník mezinárodních Her bez hranic mladých hasičů vyhrálo Bystré v Orlických horách.

Společnost celý článek
27.3.

Povolit stavbu radaru u nás? Proč ne

Měl by v České republice stát obranný radar armády USA?

Společnost celý článek
26.11.

Pardubice výrazně zvýší daň z nemovitostí

V Pardubicích zůstane zachován místní koeficient 2 se všemi negativními dopady.

Společnost celý článek
29.4.

Prasata jsou v tom nevinně

Určitě je vhodné dodat, že riziko zavlečení prasečí chřipky prostřednictvím nemocných prasat lze prakticky vyloučit.

Společnost celý článek
23.6.

Den otevřených dveří

Co zde bylo k vidění?

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting