V kině Dukla se koná CineTube. Idoly mladé generace v něm promítnou svoje filmy a setkají se s fanoušky.

30.5.

V kině Dukla se koná CineTube. Idoly mladé generace v něm promítnou svoje filmy a setkají se s fanoušky.

Podpisy, fotky, objetí, ale také projekce a bohatý doprovodný program. To všechno čeká na návštěvníky akce CineTube v sobotu 17.6. od 10 hodin v kině Dukla. Vystoupí na něm špičky českých a slovenských YouTuberů jako Vaďák, Vidrail, Ati, NejFake, Kea, Lady Zika, Porty, Pjay a další idoly dospívajících, co se setkají se svými fanoušky.  
CineTube je akce pro mladou generaci, která vyrostla na internetu a sleduje YouTubery. Diváci na něm uvidí nejen premiérová videa tvůrců, ale také si s nimi můžou popovídat nebo vyfotit a získat podpis. 
,,Účelem akce je ukázat to nejlepší z tvorby současných YouTuberů. Projekce dosahuje kvality běžných filmů v kinech a má poslání vést mladé lidi k něčemu kreativnímu,“ říká zakladatel festivalu Marek Dvořák.
CineTube se koná už podvanácté a pokaždé zavítá do 10-15 měst. Nyní třeba i do Prahy, Brna, Olomouce, Jihlavy nebo slovenského Trenčína. 
Celá akce trvá tři hodiny, hodinu zabere projekce a další dvě hodiny doprovodný program jako taneční a hudební vystoupení nebo osobní setkání s YouTubery. Vstupné je 99 Kč v předprodeji a 149 Kč na místě. 
Více informací o akci najdete na www.cinetube.yt   

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.8.

Hrdina má jméno Abel

Rodina se oprávněně obávala o jeho život a zdraví, neboť zmizelý muž trpěl již dříve jistými zdravotními potížemi.

Společnost celý článek
27.6.

Hladiny řek ve středu přestaly stoupat, situace se zklidnila

Během středy se situace zklidnila, v některých částech Pardubického kraje již nepršelo a místy byly jen drobné přeháňky.

Společnost celý článek
6.6.

Šperky z elektro součástek, plavky ze starých rybářských sítí nebo dům z recyklovaných stavebnin? Lidstvo se učí využívat druhotné suroviny

Recyklace, upcyklace, cirkulární ekonomika, druhotné suroviny – tato slova dnes po celém světě rezonují čím dál intenzivněji. Lidé, organizace i státy si čím dál víc uvědomují svoji odpovědnost vůči životnímu prostředí, které trpí nárůstem odpadů. I Světová banka ostatně ve své loňské zprávě o odpadech varovala, že nepřikročí-li lidstvo k rázným opatřením, bude do roku 2050 na světě o 70 procent více odpadu než nyní.

Společnost celý článek
18.3.

Prodejny dm v Pardubicích navštíví zoubková víla

Přijďte se svými dětmi do dm a užijte si zábavné chvilky s Veselými zoubky! Dětem libovolného věku a jejich rodičům nabídnou postupně všechny pardubické prodejny dm možnost strávit příjemné odpoledne ve společnosti kouzelných bytostí. Zoubkové víly a zoubkoví skřítci budou malým zákazníkům hravou formou radit, jak správně pečovat o zoubky.

Společnost celý článek
18.11.

Příhrádek čeká rozsáhlá rekonstrukce

Areál je ve vlastnictví státu, spravuje jej Národní památkový ústav, který bude investorem celé akce.

Společnost celý článek
5.1.

Tři krále přivedly tři královny

Každoročním aktivním účastníkem tříkrálové sbírky je také 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting