V Pardubicích bude otevřen kurz public relations

1.7.

V Pardubicích bude otevřen kurz public relations

V Pardubicích bude otevřen kurz public relations

Ve dnech 8. až 10. července se bude v Pardubicích konat třídenní kurz školy public relations. Jde již o třetí běh úspěšného kurzu, který je určen pro úplné začátečníky i pokročilé zájemce o obor public relations. Kurz se věnuje úvodu do public relations, krizové komunikaci, zásadám corporate identity, pořádání eventů, media a press relations i psaní tiskových zpráv. Pořádá ho pardubická PR agentura PR1.cz, s.r.o. Kromě jejích pracovníků lektorují odborníci různého zaměření, například Radim Jelínek z Českého rozhlasu, který zde zastává funkci managera marketingu a PR, nebo Tomáš Dvořák, redaktor Pardubického deníku. „Jde již o třetí kurz, který naše agentura pořádá. Je postaven tak, že se začátečník během výkladu neztratí a zároveň se člověk, který se v oboru již delší dobu pohybuje, nenudí,“ říká jednatelka společnosti PR1.cz Pavla Šafránková. Její slova potvrzují i Richard Bauer a Ivan Roštok, kteří se účastnili jednoho z předchozích kurzů. „S průběhem kurzu jsem byl velmi spokojen! Mé očekávání se splnilo, dozvěděl jsem se informace, které jsem potřeboval. Kurz byl netradiční, přátelsky laděný, profesionálně zvládnutý a v neposlední řadě poučný,“ hodnotil kurz Ivan Roštok, který se již řadu let zabývá marketingem a nyní se rozhodl rozšířit si obzory i v oblasti public relations. „Očekával jsem, že získám teoretický i praktický základ v oboru public relations a že si doplním své menší praktické zkušenosti. To se mi podařilo. Kurz mohu komukoli doporučit,“ řekl bezprostředně po kurzu Richard Bauer, vedoucí kanceláře obchodního ředitele společnosti Viamont DSP, a.s. Stále ještě se můžete přihlásit.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.7.

Ředitelem technické školy v České Třebové byl jmenován Jan Kovář

„Mým hlavním cílem je využít potenciál, který škola díky modernizovanému technickému vybavení jednoznačně má. Dále je nutné zlepšit komunikaci nejen v rámci školy, ale také směrem k veřejnosti, adeptům o studium, ale i městu Česká Třebová.

Společnost celý článek
20.6.

Příští rok začne stavba fotbalového stadionu v Hradci Králové

V příštím týdnu budou zastupitelé rozhodovat o podmínkách a režimu stavby fotbalového stadionu v Hradci Králové, včera už plány schválila rada města. Výběrové řízení na firmu, která postaví fotbalový stadion, bude vyhlášeno během července.

Společnost celý článek
4.3.

Emma potrápila Pardubický kraj

V Pardubickém kraji energetici museli vyhlásit stav nouze, který skončil až v neděli večer.

Společnost celý článek
21.3.

Jubilejní, padesáté TECHNOhrátky v Poličce slavili žáci výrobou koláčků, perníčků a míchaných nápojů

„Jubileum jsme oslavili velice vydařenou akcí a v plné parádě, neboť o SOŠ a SOU Polička je pokaždé největší zájem ze všech středních odborných škol zapojených do projektu TECHNOhrátky. Za den a půl jsme registrovali dvacet přihlášek a nakonec z nich vybrali jedenáct,“ připomněl Vladimír Zemánek, manažer projektu TECHNOhrátky.

Společnost celý článek
4.12.

Učitelé stávkují, děti si užijí volna

Učitelé ve většině z 18 královéhradeckých základních škol zřizovaných městem se připojí k plánované úterní stávce.

Společnost celý článek
5.2.

Program obnovy městských památek v Hradci Králové získal ocenění

V hradecké městské památkové zóně je 45 kulturních památek a tvoří ji část města, která po zbourání hradeb na konci 19. století zaznamenala zásadní rozvoj podle velmi propracovaného regulačního plánu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting