V Pardubickém kraji je firmou roku Forez

22.9.

V Pardubickém kraji je firmou roku Forez

Prestižní ocenění Firma roku 2015 si v krajském kole odnesla společnost FOREZ se sídlem v Ostrově. Kromě Ostrova má na Lanškrounsku FOREZ pobočky i v Sázavě a Lanškrouně. Firma ale působí i ve Šternberku, nebo v rumunském Brašově. Celkem zaměstnává téměř 700 lidí. Potýká se ale s nedostatkem kvalitních uchazečů o zaměstnání v technických oborech, a proto se zapojila do vzdělávání budoucí generace. Firemní odborníci dochází do škol a pomáhají připravovat studenty na práci v technickém segmentu.

FOREZ obdržel také ocenění Odpovědná firma roku 2015. Tato cena zohledňuje dopady podnikání na životní prostředí a podporu společensky odpovědných aktivit.

Výborného umístění v krajském kole soutěže Firma roku dosáhla i lanškrounská společnost LUX-Ident, kterou odborná porota zařadila na třetí místo.

Vítězové krajských kol postupují do celostátního finále. Pardubický kraj bude v kategoriích Firma roku a Odpovědná firma roku reprezentovat FOREZ a v kategorii Živnostník roku Jiří Paseka ze Skutče, který se živí pěstováním hub.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.3.

Kostelec žije kauzou Furda versus Šabatková

Vloni na jaře se těch informací objevilo výrazně víc, jak od lidí, tak i od zastupitelů, ale nikdo neřekl žádné jména.

Společnost celý článek
25.1.

Dýmka pro ministra Schwarzenberga

Spolu s ministrem a představiteli krajů usedli ke stolu i vrchní ředitel sekce EU Libor Sečka a další hosté.

Společnost celý článek
22.4.

OC Futurum se promění ve sportovní arénu – síly tu poměří malí gladiátoři

„Také o nadcházejícím víkendu bude prostor v našem centru věnovaný adrenalinu a pohybu. Po úspěšném programu na U-rampě připravujeme další sportovně laděný den. Díky dlouhodobé spolupráci s organizací Sportvisio, které se soustředí na volnočasové aktivity a činnosti v oblasti sportu, můžeme nejmenším návštěvníkům umožnit zakusit atmosféru závodu Gladiator Race. A zároveň je třeba přivést k aktivnímu trávení volného času a sportu obecně,“ uvádí Karolína Pořízková, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové.

Společnost celý článek
23.9.

Město si ponechalo zadní vrátka

Existuje reálná šance na zvýšení podpory ze švýcarské strany.

Společnost celý článek
29.12.

Platy policistů se nesníží o více než 6,3 procent

Tarifní složka platu tvoří v průměru 70 procent mzdy policistů.

Společnost celý článek
23.9.

Krajské dožínky provoní Pernštýnské náměstí a zámek

Od nedělní 11. do 19. hodiny bude historické pardubické náměstí ve znamení zemědělců a jejich techniky. „Návštěvníci se mohou těšit na jízdy koňskými povozy, ukázku moderní zemědělské techniky, která je vždy lákavá pro malé i velké návštěvníky, ale také na ochutnávky nejlepších potravin soutěže MLS Pardubického kraje,“ uvedl radní pro zemědělství, životní prostředí a venkov Václav Kroutil. Nabitý nedělní program zakončí od 18 hodin koncert slovenské zpěvačky Kristiny.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting