Vánoční jarmark ve stacionáři Mirea

4.12.

Vánoční jarmark ve stacionáři Mirea


 Patronka denního stacionáře Mirea, radní Pardubického kraje, Ludmila Navrátilová byla hostem Vánočního jarmarku v Nemošicích. Na něm se tradičně setkávají příznivci a sponzoři s klienty stacionáře. Jsou zde nabízeny výrobky klientů a výrobky z chráněných dílen. V programu bylo také hudební vystoupení a tvořivá dílna s hrou na muzikoterapeutické nástroje.

K občerstvení sloužila kavárnička s vánočním cukrovím a nápoji a vše zakončilo šamanské bubnování. Ludmila Navrátilová, která je s klienty ve velmi přátelském vztahu, ve svém krátkém projevu popřála všem krásné vánoční svátky, hodně zdraví a slíbila svou účast na jarmarku o Velikonocích 2014.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.6.

Na Koupališti Flošna v Hradci Králové od pondělí od šesti

Kompletní ceník, který platí pro všechny návštěvníky Koupaliště Flošna najdete na internetových stránkách www.snhk.cz/flosna.

Společnost celý článek
3.6.

Vesnicí roku je letos Dolní Újezd na Svitavsku

Komise hodnotila například péči o veřejná prostranství, občanskou vybavenost, přírodní prvky a zeleň v obci, společenský život, ale také využívání informačních technologií. Modrou stuhu za společenský život mohou očekávat v Ostrově z okresu Chrudim. Obec vyhrála především díky živé spolkové činnosti.

Společnost celý článek
18.6.

CD PIRATE SWING BANDU S QUEEN SBÍRÁ ÚSPĚCHY PO CELÉ PLANETĚ

Nahrávka Man From Manhattan, za níž stojí pardubická kapela Pirate Swing Band a na které zpívá slavný frontman světoznámé skupiny Queen Freddie Mercury a na kytaru hraje jeho parťák z kapely Brian May, stále sbírá úspěchy po celé planetě!

Společnost celý článek
23.9.

Dalších 308 milionů korun do Pardubického kraje

Výbor Regionální rady NUTS II Severovýchod projednal a schválil dotaci pro projekty z peněz EU

Společnost celý článek
2.12.

Univerzitní vědecká kavárna uzavře rok 2014 Tolkienovým pojetím fantazie

Prosincová vědecká kavárna se proto ponese v duchu Tolkienova pojetí umělecké fantazie, a to na pozadí širších souvislostí jeho myšlení a jeho rozsáhlého literárního díla.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting