Vánoční stromky budou i letos k dostání před obchody Tesco

1.12.

Vánoční stromky budou i letos k dostání před obchody Tesco


 Prodeje startují začátkem prosince.  Zákazníci letos mohou vybírat z pěti druhů vánočních jehličnanů, nejprodávanějším druhem je jedle kavkazská.

  V nabídce je i doplňkové zboží jako stojánky, jmelí nebo kontejnerované stromky.


 Začátkem adventu se před vybranými obchody Tesco po celé České republice objeví prodejní místa s vánočními stromky. Zákazníci letos v nabídce opět najdou oblíbené druhy stromků, kterými jsou především smrk pichlavý a jedle kavkazská. Nebudou chybět ale ani další populární druhy jako borovice černá, smrk ztepilý a borovice lesní. Sortiment zahrnuje také moderní stromky v květináčích, ozdobnou klest, jmelí a stojánky.

Nejprodávanějším druhem vánočních stromků v Česku je již několik let jedle kavkazská. „Právě tento druh si kupuje téměř polovina našich zákazníků. Druhým nejoblíbenějším vánočním stromkem je smrk pichlavý, kterému dává přednost přibližně třetina kupujících,“ uvádí Jiří Mareček, manažer firemních vztahů společnosti Tesco, a dodává: „Převážnou většinu stromků máme z české produkce. Necelá třetina je z dovozu, především z Dánska.“

Ceny stejné jako loni
Ceny stromků zůstávají na stejné úrovni jako v loňském roce, liší se podle regionů a kvality každého stromku. Standardní vánoční stromek seženete v cenovém rozpětí od 300 do 800 Kč. Z nabídky si vyberou ale i ti, kteří hledají něco speciálního – v nabídce budou i stromky o výšce více než 2 metry při zachování prémiové kvality.

Prodeje budou probíhat od začátku prosince na 67 prodejních místech po celém Česku, každý den od 9:00 do 21:00, až do Štědrého dne. Českými dodavateli stromků jsou BAOBAB – péče o zeleň s.r.o., LEVAN CZ s.r.o. a Pavel Ondráček.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.9.

Jeden sen dětí z Tibetu

Děti vyrůstají ve velmi obtížných životních podmínkách, a proto rodiče některé z nich posílají do S. O. S. vesniček v Indii.

Společnost celý článek
11.1.

Zrušení pohřebného se projeví i v městské pokladně

Zrušení pohřebného se projeví i v městské pokladně Pardubic. Přibude totiž nebožtíků, kteří budou pohřbeni na náklady města.

Společnost celý článek
11.1.

Projekt 2010 - Etická výchova na školách

Pro gymnázia je tato možnost výuky jako doplňujícího vzdělání připravena již od roku 2007.

Společnost celý článek
27.9.

Příští týden začíná Den Architektury, který přinese pestrý program i do Pardubického kraje

První říjnový týden bude ve znamení festivalu Den Architektury, který představí široké veřejnosti nový pohled na architekturu, která nás obklopuje. Návštěvníci se mohou těšit v celé ČR i na Slovensku na prohlídky jindy nepřístupných staveb i procházky po známých i neznámých místech s poutavým výkladem odborníků. Bohatý program nabídne i Pardubický kraj.

Společnost celý článek
8.1.

Město Hradec Králové opět nabízí startovací bydlení

Na začátku nového roku město Hradec Králové opět vyhlašuje výběrové řízení na pronájem uvolněných startovacích bytů velikosti 1+kk a 2+kk.

Společnost celý článek
7.3.

Společnými silami do společnosti

Společnými silami do společnosti je název projektu, který realizuje v současné době občanské sdružení EURO EDUCA.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting