Včera lítalo všechno i peníze z bankomatu…

11.2.

Včera lítalo všechno i peníze z bankomatu…

Městská policie Pardubice - Včera nám létalo kde co. Kromě vánočního stromečku, střešní krytiny a omítky třeba i peníze z bankomatu. Ty nalezl osmatřicetiletý muž, který bankovky sesbíral a odevzdal strážníkům. Nešlo o zrovna malou částku. Ten, kdo včera vybíral a zapomněl v bankomatu to podstatné, tomu skleróza peníze nevyfoukne. Celý obnos je na přestupkovém oddělení na nové adrese nám. Jana Pernera 2560. S sebou bude zapotřebí občanský průkaz a výpis z účtu, že došlo v tomto místě k výběru.  Z tohoto důvodu schválně neuvádíme místo výběru ani výši částky.  Pokud se nikdo o peníze během příštích dní nepřihlásí, obnos půjde na oddělení ztrát a nálezů pardubického magistrátu.
Zdroj:  Městská policie Pardubice

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.11.

Zima se blíží rychleji, než si myslíte

Podle ornitologů volně žijícího ptactva ubývá nejen v zahradách, ale i v polích a dokonce i v lesích.

Společnost celý článek
4.2.

Diváci mají nejradši Petru Janečkovou a Ladislava Špinera

Zlatým hřebem večera však bylo vyhlášení divácké ankety o nejoblíbenější herce VČD za rok 2008.

Společnost celý článek
3.7.

Mistrovství v požárním sportu pokračuje

Již druhý den probíhá na Městském atletickém stadionu v Pardubicích 37. Mistrovství profesionálních hasičů České republiky.

Společnost celý článek
23.11.

Noc venku v Pardubicích láká na bohatý doprovodný program

Noc venku zve všechny odvážlivce, kteří mají chuť zažít pocity lidí bez domova, kteří spí na ulici, a to za každého počasí. Ve čtvrtek 24. listopadu 2016 bude na dvorku SKP-CENTRUM, o.p.s., v Jungmannově ulici připraveno místo, na němž si můžete pohodlně rozložit svůj spacák na lepenku a oddat se sladkému snění

Společnost celý článek
29.10.

Nezisková organizace Šance pro tebe hostila minulý týden tradiční setkání zástupců dobrovolnických center Pardubického kraje.

Obsah debaty shrnul Michal Chlumský z Koalice nevládek Pardubicka: „Přítomní dobře poznamenali, že dobrovolnické činnosti se čím dál více věnuje i střední a starší generace. Hovořili jsme například o dobrovolnících z řad seniorů, kteří mají mnoho elánu a svůj volný čas chtějí trávit aktivně a dobrovolnická činnost je pro ně také zajímavým zpestřením dne.

Společnost celý článek
30.8.

Jak dál s přijímacími zkouškami

Největší převis poptávky byl o studium na gymnáziích.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting