Večerní bruslení centrem Pardubic

2.6.

Večerní bruslení centrem Pardubic

Večerní bruslení centrem Pardubic

Akce s již šestiletou tradicí nazvaná Pardubice na bruslích pokračuje dnes 2. června ve 20:00 hodin. Sraz účastníků bude na parkovišti u ČEZ arény, kde bude start i cíl projížďky. Na zajištění průběhu celé akce budou dohlížet strážníci městské policie. Trasa bude mít dva okruhy a měřit bude celkem deset kilometrů. Povede z parkoviště u ČEZ arény na Sukovu třídu směrem k Zelené bráně, odtud bruslaři odbočí na třídu Míru a přes Masarykovo náměstí budou pokračovat směrem do Polabin. Po projetí Bělehradskou ulicí a ulicí Kpt. Bartoše se bruslaři vydají k hlavnímu nádraží Českých drah a do Palackého třídy. Po příjezdu na Masarykovo náměstí si jízdu po Polabinách účastníci zopakují. „Je to letošní první večerní bruslení a rozhodně ne poslední. V letních měsících chceme časy projížděk směřovat spíše do pozdějších časů,“ řekl organizátor akce a vedoucí odboru kanceláře magistrátu Michal Zitko Další akce pro milovníky in-line bruslí je plánována na pondělí 7. července. Aktuální informace jsou k dispozici na www.pardubicenabruslich.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.5.

Ptejte se vicehejtmana

První dotazy bude možné vicehejtmanovi adresovat už od 8. hodiny ranní.

Společnost celý článek
10.8.

Sochy řezbářů ozdobí Bystré

Výtěžek z aukce uměleckých předmětů použije město Bystré na úpravy zahrady v mateřské škole.

Společnost celý článek
3.6.

Kunětická hora se změní na Tajemný hrad v Karpatech

Od nové sezóny Jiří Seydler nastupuje jako umělecký šéf do karlovarského divadla.

Společnost celý článek
6.4.

Bobr odhalil 25 nelegálů

V minulém roce celníci na východě Čech odhalili porušení zákona o zaměstnanosti u 222 cizinců z celkově 758 zkontrolovaných.

Společnost celý článek
11.2.

Nejlevnější řešení je domluvit se s lékaři

Pardubický kraj je mezi pěti nejohroženějšími kraji z hlediska podaných výpovědí lékařů a struktury jejich odborností.

Společnost celý článek
18.9.

Fakultní nemocnice Hradec Králové dokončila dovybavení komplexního cerebrovaskulárního centra

Nová moderní lůžka zlepší komfort imobilních nemocných a sníží riziko poškození kožního krytu, které kromě bolesti ohrožuje nemocné septickými komplikacemi. Krom toho usnadní i péči o nemocné ze strany ošetřujícího personálu,“ vysvětluje výhody nové techniky MUDr. Dagmar Krajíčková, CSc., která je vedoucím lékařem komplexního cerebrovaskulárního centra FN Hradec Králové a také odborným garantem dokončovaného projektu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting