Velké bruslařské finále opět hostí Pardubice

24.9.

Velké bruslařské finále opět hostí Pardubice

Velké bruslařské finále opět hostí Pardubice

Velké bruslařské finále opět hostí Pardubice

Velké finále 4. ročníku největšího středoevropského seriálu v in-line bruslení se odehraje v neděli 28. září v Pardubicích. Závěrečný 14. díl Nestlé LifeInLine Tour 2008 se pojede na výborné trati na Hradecké ulici s přejezdem mostu Pavla Wonky, přičemž centrum závodu bude před pardubickou ČEZ Arénou. Bruslařský festival začne v 10 dopoledne jednou hodinou volného bruslení a po sérii závodů jej ukončí maraton vyhlašování celkových výsledků LifeInLine Tour i Českého poháru. Předpověď počasí slibuje slunce a příjemných 16 stupňů. Všichni loňští účastníci asi vzpomínají na loňskou velkou rozlučkovou bruslařskou party v Pardubicích, která se odehrála v maximálně přátelské a také trochu nostalgické atmosféře a kterou lze čekat i v tuto neděli. Především se ale bude bojovat o závěrečné body do celkové klasifikace LifeInLine Tour ve všech věkových kategoriích. Tuhé boje se budou svádět i na trati půlmaratonu oficiálního Českého poháru, kde jsou zatím známi jen vítězové – Renáta Karabová (Fila Black Ice) a Milan Križan (Inlinebss.sk). Oba budou v neděli startovat s cílem potvrdit své výsadní pohárové postavení. Do Pardubic se však chystá i olympionička Kateřina Novotná. V krajské metropoli se ovšem uskuteční tradiční program Tour naprosto pro všechny: volné bruslení, dětské závody na 1,3 a 5 kilometrů, Fitness Desítka, štafetový závod a na závěr půlmaraton. V 16 hodin pak začne maraton vyhlašování výsledků závodu i celé Tour a Českého poháru. V domácím prostředí bude akci komentovat moderátor televizních stanic Prima, Óčko a radia Evropa 2 Pavel Cejnar, který jistě připraví nejen pro něj typický vodopád slov, ale i perfektní pohodovou hudbu na rozlučkovou party. Pardubice by měly potvrdit pověst města zaslíbeného cyklistice a in-line bruslení i hojnou účastí na tomto vrcholu seriálu. Organizátoři proto vzkazují: přijďte v počtu co nejvyšším!

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.8.

Rómské děti shlédly techniku i vozový park

Vše se uskutečnilo v rámci spolupráce pracovní skupiny vztyčného důstojníka krajského ředitelství Pardubice s manažerem prevence kriminality Magistrátu města Pardubic Bc. Libuší Buchtovou.

Společnost celý článek
23.4.

Třebovák Langr hodlá pokořit „Ká dvojku“

Moravskotřebovský podnikatel, jedenatřicetiletý Roman Langr připravuje expedici na druhou nejvyšší horu světa.

Společnost celý článek
12.10.

Mezi řekou Sázavou a spisovatelem Haškem

Nikde se nemusejí obávat výrazných stoupání/klesání, budou se pohybovat většinou po zpevněných lesních či lučních cestách, na komunikace s mírným provozem se dostanou krátce pouze na modré značce mezi obcí Závidkovice a hájovnou Horní Lesy a na červené těsně před návratem do výchozího místa.

Společnost celý článek
18.12.

Máme středisko, které by nám i Krkonoše mohly závidět

Lyžaři se mohou těšit kromě velmi kvalitního zázemí také z nejprudší sjezdovky v republice.

Společnost celý článek
8.12.

Chrudimský hospic čeká rekonstrukce. Kraj na ní přidá 200 tisíc

„Stávající hospic plánuje rozšířit své služby o paliativní stacionář, tedy zařízení pro nevyléčitelně nemocné, jehož cílem je zajistit služby zejména pro onkologické pacienty ve fázi postupujícího onemocnění, kteří ještě nepotřebují lůžkový hospic, ale již nemohou být v domácím prostředí,“ uvedl krajský radní pro oblast zdravotnictví Ladislav Valtr.

Společnost celý článek
2.2.

Na odškodné při pádech na zmrzlém má spotřebitel právo!!!!

Nakonec vše skončí tak, že pojišťovna klientovi zašle naoko lítostný dopis s tím, že je nastalá situace mrzí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting