Vládní představitelé v Pardubickém kraji

14.5.

Vládní představitelé v Pardubickém kraji

Vládní představitelé v Pardubickém kraji

V tomto týdnu navštíví Pardubický kraj hned dva představitelé české vlády. Dnes 14. května 2007 přijede předseda Legislativní rady vlády České republiky Cyril Svoboda, ve čtvrtek 17. května pak kraj navštíví ministr kultury Václav Jehlička. S oběma se setká i člen Rady Pardubického kraje Miloslav Macela. Cyril Svoboda bude v rámci svého programu od 10 hodin přednášet na Univerzitě Pardubice na téma „Proměny současné legislativy“ a setká se v rektorem univerzity. Od 11.45 pak poobědvá s radním Pardubického kraje Macelou. Hovořit by měli na téma problematické legislativy v oblasti sociální péče. Program Cyrila Svobody bude pokračovat od 13 hodin návštěvou města Holice, kde bude jednat s představiteli města a odpoledne diskutovat i s místními podnikateli a organizacemi. Ministr kultury Václav Jehlička svůj čtvrteční celodenní program stráví na Vysočině a na Litomyšlsku. Na radnici v Hlinsku bude s představiteli města a kraje jednat na téma převodu skanzenu Veselý Kopec do majetku kraje. O hudebním festivalu Tomáškova a Novákova Skuteč i o problematice záchrany historických budov ve městě a okolí bude diskutovat na skutečské radnici se starostou města Skuteč Pavlem Novotným. Odpoledne se ministr kultury přesune do Litomyšle. Na tamním zámku se od 13 hodin setká se zástupci města a architekty a budou debatovat o rekonstrukci zámku. Po celý den jej bude doprovázet krajský radní Miloslav Macela.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.6.

Mobilní telefony v ČR

Podle průzkumů lidé běžně mění starý telefon za nový po 12-18 měsících.

Společnost celý článek
10.2.

Zvítězil Martin Rozhoň z Vivantisu

Vivantis je aktuálně druhým největším internetovým prodejcem v České republice co do počtu objednávek.

Společnost celý článek
8.3.

S ministrem Kocábem o neziskovém sektoru

V Salesiánském klubu mládeže pak prezentovala krajská samospráva spolupráci s neziskovým sektorem.

Společnost celý článek
2.11.

Domov pro seniory v Heřmanově Městci bude patřit městu

Zastupitelstvo Pardubického kraje na svém jednání schválilo převod Domova pro seniory v Heřmanově Městci do správy města.

Společnost celý článek
18.8.

Byla vyhodnocena druhá etapa projektu IQ Auto

Projekt IQ Auto byl rozvíjen od roku 2004 a nyní, po více než čtyřech letech, končí svou druhou etapu.

Společnost celý článek
15.6.

Naše pole opět v Nabočanech

Tuto již tradiční akci lze nazvat svátkem zemědělců, neboť je jedinou v naší republice. Pěstitelé se zde chlubí svými úspěchy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting