Vloupání do bytu

4.3.

Vloupání do bytu

V pátek,  v dopoledních hodinách došlo v Chrudimi v jednom z bytů k vloupání.

Neznámý pachatel se násilím dostal do bytu, ve kterém v danou domu nikdo nebyl. Ten prohledal a odcizil finanční hotovost, bižuterii, dva zlaté prsteny, stříbrný řetízek s medailonkem a notebook. Celkové škody byly sedmasedmdesátiletou poškozenou ženou vyčísleny na necelých osmnáct tisíc korun.

Policisté z místního obvodního oddělení se případem nyní zabývají s podezřením ze spáchání přečinů krádeže a porušování domovní svobody.

Od začátku letošního roku je toto třetí případ vloupání do bytu, který evidujeme. Shodou okolností se všechny tři události staly v Chrudimi.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.8.

V Králíkách začne 2. světová válka

V pohybu by měla být vidět i technika tehdejší Československé lidové armády.

Společnost celý článek
31.7.

Kraj iniciuje vznik nové organizace cestovního ruchu

Pardubický kraj nyní osloví partnery s nabídkou vytvořit novou organizaci, která bude zajišťovat aktivity v cestovním ruchu.

Společnost celý článek
1.7.

Náměstek primátora Jakub Rychtecký popřál dětem hezké prázdniny

„Byl jsem spolu s paní ředitelkou pozdravit prvňáčky a také žáky 8. třídy se sportovním zaměřením. Zároveň jsem si také prohlédl opravenou školní družinu, kterou platilo město.

Společnost celý článek
17.1.

Světový pohár mladých hokejbalistů zavítá do České Třebové a Litomyšle

Pardubický kraj bude po dospělém mistrovství světa v hokejbale hostit světový pohár juniorů do 16 let a dívek do 18 let.

Společnost celý článek
27.10.

Důležitou a velmi užitečnou pomůcku, která jim výrazně pomůže u operačního stolu, již začali využívat cévní chirurgové Pardubické nemocnice.

Pro napojení pacienta na dialyzační přístroj je potřeba chirurgicky vytvořit arteriovenózní zkrat, nebo-li A-V shunt. Jde o vytvoření komunikace mezi tepnou a žílou, která následně slouží k zavedení dialyzačních jehel, jež přivádějí krev do dialyzačního přístroje a zpět do těla.

Společnost celý článek
12.5.

Akademická poradna Univerzity Pardubice APUPA slaví 5 let

Pro návštěvníky všech věkových skupin je připraven zajímavý, kreativní dopolední program. K vidění a vyzkoušení budou netradiční zážitkové aktivity, jako například alternativní sportovní činnosti, znakovací medvěd pro osoby se sluchovým postižením, sebeobslužné činnosti a deskové hry pro osoby se zrakovým postižením – šachy, Člověče nezlob se, domino, hmatová a zvuková pexesa. Také si návštěvníci budou moci vyzkoušet jízdu na skútru či elektrickém vozíku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting