Volba královny věnného města Chrudimi 2007

22.8.

Volba královny věnného města Chrudimi 2007

Volba královny věnného města Chrudimi 2007

Poslední srpnový páteční večer nebude přípravou na nástup prvňáků do školy, proto můžete strávit hezký večer na Resslově náměstí, kde osmá královna věnného města Chrudimě převezme žezlo a vládu nad městem na dobu jednoho roku. Celým večerem plným kouzel a čárů, který začne 31. srpna v 19 hodin, Vás provede Pavel Kožíšek spolu s Martinou Poulíčkovou. V programu uvidíte též hosty z partnerských měst Chrudimě, Big band z polské Olešnice a folklorní soubor Feluwe z holandského Ede. Ne nevýznamným bodem programu bude vyhodnocení 2. ročníku literární soutěže O poklad královského věna, kterou pro seniory pořádá Centrum sociálních služeb a pomoci spolu se Zdravým městem Chrudim. Vedle stylového občerstvení budou po celý večer připraveny ukázky a prodej řemeslných výrobků.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

26.9.

Pardubická lentilka vítá podzim v nové zahradě

Ředitelka Lentilky Gabriela Bělková neskrývá spokojenost s výsledkem rekonstrukce. Nejvíc ji těší, že zahrada ve své nové podobě není jen hezkým místem na pohled, ale že svými prvky pomáhá dětem rozvíjet jejich smyslové vnímání.

Společnost celý článek
2.2.

Špičková medicína se dělá i v krajských nemocnicích

Laparoskopické operace jsou v současné při řešení některých diagnóz jednoznačným trendem v chirurgii.

Společnost celý článek
7.5.

Konference „Pardubice pro Izrael“

V pátek 4. května 2007 přijal vicehejtman Roman Línek pana Johannese Gerloffa, německého žurnalistu žijícího v Izraeli.

Společnost celý článek
25.11.

Vánoční dekorace vyrobené klienty s hendikepem ze školy Svítání budou k mání na vánočním jarmarku v Paláci Pardubice

Stánky nabídnou pestrou škálu nejrůznějších dekorativních předmětů s vánoční tematikou, jako jsou keramické sošky andělů, svíčky, perníčky a jiné. Všechny výrobky jsou dílem samotných klientů školy SVÍTÁNÍ a prodávat je budou klienti a zaměstnanci sociálně-terapeutické dílny školy SVÍTÁNÍ, která připravuje dospělé lidi s mentálním a kombinovaným postižením na zaměstnání.

Společnost celý článek
9.11.

Chrudimští výsadkáři jsou zpět z Afghánistánu

Na chrudimském Resselově náměstí se dnes dopoledne uskutečnil slavnostní akt přijetí a ocenění vojáků 6. strážní roty, jejíž základ tvořili příslušníci 43. výsadkového praporu, kteří se po šestiměsíční misi vrátili s Afganistánu.

Společnost celý článek
19.5.

Línek opět vede KDU-ČSL v Pardubickém kraji

„Podrobně jsme hodnotili naše působení ve vládě, ale i v krajské koalici. Diskutovali jsme změny v krajském zdravotnictví, či financování sociální péče a skloňovaná byla i realizace R35 a přivaděčů,“ shrnuje hlavní věcná témata předseda Línek.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting