Vrhají se pod kola aut

30.10.

Vrhají se pod kola aut

V úterý 29. října se kolem 4:05 stala na silnici I/35 dopravní nehoda. Pod kamion, který jel ve směru od Moravské Třebové na Svitavy, vběhlo divoké prase. Náraz bohužel nepřežilo. Usmrcené zvíře si převzal zástupce mysliveckého sdružení z nedaleké obce. Hmotné škody na vozidle jsou odhadnuty na 50 tisíc korun. Zatímco řidič vyvázl bez zranění, totéž říci nemůže  řidič motocyklu a jeho spolujezdkyně.  Těm měl do jízdní dráhy vběhnout jelen.

    Tato nehoda  se stala 27. října kolem 17:30 na silnici II. třídy č. 366 v katastru obce Březinky. Řidiči motocyklu, jedoucímu směrem na Chornice, měl do cesty náhle vběhnout jelen. Řidič i jeho spolujezdkyně utrpěli lehká zranění. Zvíře střet s motorkou  nepřežilo. Hmotná škoda je odhadnuta na 30 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

1.12.

Rozjezdy 2011

Tým Rozjezdů se už připravuje na svou poslední zastávku – ve čtvrtek se koná seminář v Praze.

Společnost celý článek
1.6.

Letecký víkend už poosmadvacáté v Pardubicích

Pravidelní návštěvníci této akce vědí, že je na co se dívat nejen na obloze, ale i na zemi. Kluby vojenské historie vás rádi pozvou do svých kempů, podíváte se na nablískané veterány i na nejmodernější auta různých značek. Na své si přijdou i milovníci letecké archeologie. Hasiči s vystavenou technikou budou, dle zatím avizovaného počasí, asi hodně vytíženi. Jejich vozy s vodou budou pro děti i pro dospělé opět skvělým osvěžením.

Společnost celý článek
28.11.

Brigáda před Vánoci: Na zkoušku pekařem nebo knihkupcem, kde se časově přizpůsobí?

„Sháníme brigádníky po celý rok. Stálou spolupráci máme nyní se stovkou lidí. Nicméně v létě se studenti skutečně po brigádě poohlížejí nejvíc a je šance, že u nás pak zůstanou,“ říká. O brigádu se lze zajímat i v prosinci

Společnost celý článek
18.9.

Kraj zhodnotil úvěr od EIB

Pardubický kraj díky úvěru opravil 86 kilometrů silnic a 23 mostů – včetně největšího mostu Pavla Wonky v Pardubicích

Společnost celý článek
18.2.

Hlasování o Rákosníčkova hřiště v hodnotě 1,5 mil. korun je v polovině

V polovině je hlasování společnosti Lidl o posledních deset Rákosníčkových hřišť. Zájem veřejnosti je rekordní a ještě není nic ztraceno. Přinášíme stav hlasování k 14. únoru 2019 a připomínáme, že se hlasuje ve čtyřech kategoriích dle počtu obyvatel.

Společnost celý článek
19.6.

V pátek otevírá pardubická policie dveře

Ten, kdo ještě neměl dopravní nehodu, možná uvítá příležitost nahlédnout do služebního vozidla policistů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting