Vyberte si ten nejlepší kroužek pro Vaše dítě

1.9.

Vyberte si ten nejlepší kroužek pro Vaše dítě

Začátek školního roku se kvapem blíží a vy už s dětmi přemýšlíte, na jaké kroužky je letos zapíšete? Plno inspirace najdete v AFI Paláci, kde proběhne 4. a 5. září 2014 Festival volného času. Děti a jejich rodiče budou mít jedinečnou příležitost seznámit se s možnostmi zájmových kroužků v regionu Pardubic a okolí pro školní rok 2014/2015.

Svou nabídku na nábor nových členů představí sportovní kluby: hokejový, basketbalový, házenkářský, veslařský či škola juda. Velký výběr bude v tanečních kroužcích. Představí se Taneční centrum Pardubice s nabídkou klubu latinskoamerických a standardních tanců a také street dancová formace TBass, která letos drží celostátní titul Taneční skupina roku 2014. Dívky se mohou přidat k prestižnímu oddílu mažoretek nebo roztleskávaček (cheerleaders). Nové členy letos nabírá i chlapecký pěvecký sbor Bonifantes a širokou nabídku hudebních kroužků představí ZUŠ Pardubice. Pozvání do svých řad dětem přinese i Krajská knihovna Pardubice a Dům dětí a mládeže ALFA.

Nezisková organizace KROUŽKY, která pořádá zájmové kroužky přímo ve školách a školkách, předvede kromě palety své nabídky zvídavým dětem v AFI Paláci vždy v 16 hodin ukázku z vědeckého kroužku na téma Jak vybuchne sopka.

„Začátek září je doba, kdy  lidé přicházejí do AFI Paláce nakoupit potřebné věci do školy a na sport. Vedle zboží, které obchody v AFI Paláci nabízejí, chceme rodičům a dětem nabídnout i konkrétní možnosti mimoškolního vyžití. Současně chceme podpořit místní organizace, které zájmové kroužky pro děti pořádají. Věříme, že rodiče a hlavně jejich děti si na Festivalu z široké nabídky aktivit vyberou, co je bude v novém školním roce nejvíc zajímat a bavit,“ uvedla Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.4.

Uprchlice Spomenka získala české občanství

Spomenka se tu provdala za Čecha, s nímž má dnes třináctiletou dceru.

Společnost celý článek
20.7.

Hrací karty Olympijského parku nabídnou svým držitelům řadu výhod

Hrací karta je časově neomezená a její součástí jsou jak QR kód, unikátní číselný kód, klíčenka, tak i mapa areálu parku. „Na mapě jsou vyznačena stálá i dočasná stanoviště prezentovaných sportů. Díky QR kódu pak budou mít pořadatelé neustále přehled o aktuální návštěvnosti a držitelé hrací karty naopak získají ty nejčerstvější informace z dění v parku,“ uvedla koordinátorka OPP 2016 Dana Valášková.

Společnost celý článek
13.7.

Lázně Velichovky se přátelí s Neziskovkou roku!

Přátelství mezi Lázněmi s více jak stoletou tradicí a moderní sociální firmou? Ano, je to možné. Vzájemná regionální podpora dvou stabilních a prosperujících firem, hotelu K-Triumf a pekárny NA PLECHU, motivovala ke spolupráci s pekárnou i Lázně Velichovky.

Společnost celý článek
20.1.

Náklaďák demoloval

Způsobené škody byly vyčísleny na téměř 330 tisíc korun.

Společnost celý článek
4.2.

Speciální náramky ochrání před násilníky

Bezpečnostní opatření ve Svitavách navazuje na výsledky analýzy mimořádných událostí v nemocnici.

Společnost celý článek
21.7.

SKP-CENTRUM přijde do Hlinska až příští rok

"Transformace na obecně prospěšnou společnost přinese jistější právní prostředí pro námi poskytované služby.“

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting