Vyberte si ten nejlepší kroužek pro Vaše dítě

1.9.

Vyberte si ten nejlepší kroužek pro Vaše dítě

Začátek školního roku se kvapem blíží a vy už s dětmi přemýšlíte, na jaké kroužky je letos zapíšete? Plno inspirace najdete v AFI Paláci, kde proběhne 4. a 5. září 2014 Festival volného času. Děti a jejich rodiče budou mít jedinečnou příležitost seznámit se s možnostmi zájmových kroužků v regionu Pardubic a okolí pro školní rok 2014/2015.

Svou nabídku na nábor nových členů představí sportovní kluby: hokejový, basketbalový, házenkářský, veslařský či škola juda. Velký výběr bude v tanečních kroužcích. Představí se Taneční centrum Pardubice s nabídkou klubu latinskoamerických a standardních tanců a také street dancová formace TBass, která letos drží celostátní titul Taneční skupina roku 2014. Dívky se mohou přidat k prestižnímu oddílu mažoretek nebo roztleskávaček (cheerleaders). Nové členy letos nabírá i chlapecký pěvecký sbor Bonifantes a širokou nabídku hudebních kroužků představí ZUŠ Pardubice. Pozvání do svých řad dětem přinese i Krajská knihovna Pardubice a Dům dětí a mládeže ALFA.

Nezisková organizace KROUŽKY, která pořádá zájmové kroužky přímo ve školách a školkách, předvede kromě palety své nabídky zvídavým dětem v AFI Paláci vždy v 16 hodin ukázku z vědeckého kroužku na téma Jak vybuchne sopka.

„Začátek září je doba, kdy  lidé přicházejí do AFI Paláce nakoupit potřebné věci do školy a na sport. Vedle zboží, které obchody v AFI Paláci nabízejí, chceme rodičům a dětem nabídnout i konkrétní možnosti mimoškolního vyžití. Současně chceme podpořit místní organizace, které zájmové kroužky pro děti pořádají. Věříme, že rodiče a hlavně jejich děti si na Festivalu z široké nabídky aktivit vyberou, co je bude v novém školním roce nejvíc zajímat a bavit,“ uvedla Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.10.

Přeměna Třídy Míru na pěší zónu by měla trvat deset let

Bylo by ideální zpřístupnění vnitrobloků za domy na Třídě Míru pro veřejnost.

Společnost celý článek
30.12.

Některé obchody už přijímají zpět dárky

Podle některých prodejců lze už nyní zboží vrátit zpět do obchodu.

Společnost celý článek
12.1.

Kraj převede starou českotřebovskou halu do majetku města

Již v době výstavby nové haly jsme s panem starostou Zedníkem debatovali o dalším využití stávající tělocvičny, která až do dnešních dní sloužila nejen škole, ale i dalším sportovním oddílům ve městě.

Společnost celý článek
20.6.

Sazka opět mezi nejlepšími zaměstnavateli roku

Sazka opět zabodovala v soutěži o nejlepší zaměstnavatele „Sodexo Zaměstnavatel roku“, jejímž smyslem je přiblížit lidem firmy s výborným přístupem ke svým zaměstnancům. Po umístění v regionálním kole na stříbrném 2. místě, navázala Sazka na své úspěchy v celorepublikovém žebříčku, kde rovněž získala pozici druhého nejlepšího zaměstnavatele v Česku. Společnost Sazka již letos na jaře převzala významné ocenění „Aon Best Employer“.

Společnost celý článek
26.11.

Zákazníkům ČEZ bude sloužit Ombudsman

S podáním na Ombudsmana ČEZ se nyní může obrátit kterýkoliv zákazník, který nebyl spokojen

Společnost celý článek
27.8.

U Pastýře pomáhali pejskům

Diváci mohli vidět, jak vypadá vzorná reakce na klasické povely "sedni", "lehni" či jak vypadá bezchybná chůze u nohy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting