Východočeské divadlo nabízí předplatné na rok 2011

18.11.

Východočeské divadlo nabízí předplatné na rok 2011

Východočeské divadlo nabízí předplatné na rok 2011

Pokud chcete shlédnout všechny inscenace nastudované Východočeským divadlem v Pardubicích, navíc bez čekání ve frontě v předprodeji, a s výraznou slevou, využijte roční abonmá. Jako předplatitel Východočeského divadla získáte i další výhody, například měsíční Divadelní zpravodaj s programem a aktuálními informacemi a rozhovory vám budou zdarma zasílany přímo až domů, využít budete moci i slevy nabízené obchodním oddělením divadla. Východočeské divadlo Pardubice na počátku listopadu zahájilo prodej abonentních vstupenek na rok 2011, jedná se o Klasické předplatné (skupiny A, B, C, E, F a H) a Seniorské předplatné (skupiny T, U a X). Místa současných předplatitelů budou rezervována pouze do pátku 3. prosince, poté budou neobnovené permanentky prodávány novým zájemcům o předplatné. Od příštího roku přichází divadlo s novinkou v předplatném, zakoupit lze buď kompletní předplatné na všechna představení včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo permanentku jen na představení v Městském divadle. V případě zakoupení předplatného na všechna představení obdrží předplatitel dvě samostatné abonentky – jednu do Městského divadla a jednu na Malou scénu ve dvoře. Termíny představení na Malé scéně budou pevně stanoveny tak jako v Městském divadle, vzhledem k omezené kapacitě sálu však budou skupiny rozděleny do menších podskupin. Výměnný kupón bude v roce 2011 obsahovat pouze kompletní klasická abonentka za plnou cenu. Tento kupón je jakýmsi bonusem k předplatnému, využít jej předplatitelé mohou příkladně na zářijový Francouzský dostihový den do lóže VČD, na představení VČD konaná na Malé scéně ve dvoře či na zvláštní akce vyhlášené divadlem. Dále je možné kupón použít při nákupu jedné vstupenky, kdy výměnou za kupón získáte druhou zdarma. Kupóny jsou přenosné a jsou vyměňovány za vstupenky na představení vždy pouze do vyčerpání kapacity sálu. Východočeské divadlo opět nabízí i abonentní skupinu určenou pro vysokoškolské studenty – sezónní předplatné skupiny V, které obsahuje tři v současné době nejvyhledávanější tituly (grotesku Čistírna, strhující drama Amadeus a moderně pojatou klasiku Hamlet) a výměnný kupón na představení na Malé scéně ve dvoře (na komedii Nejstarší řemeslo, nebo na působivou tragikomedii Bláznovy zápisky, či na rockový muzikálek Benny Rock´n´Roll Star). Toto předplatné za výhodnou studentskou cenu si zájemci mohou zakoupit už jen do 29. listopadu, kdy divadlo odehraje první představení tohoto abonentního cyklu, kterým bude mladá komedie mladého inscenačního týmu Čistírna s Janem Musilem, Josefem Pejchalem a Martinou Sikorovou v hlavních rolích. Více informací o předplatném získáte v obchodním oddělení VČD, na telefonním čísle 466 616 432, v katalogu předplatného nebo na stránkách www.vcd.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.7.

Deset let po povodni

Síla přírodního živlu udeřila zcela nečekaně v noci z 22. na 23. července 1998 v oblasti Orlických hor a jejich podhůří.

Společnost celý článek
3.5.

Charitativní proběhnutí v Pardubicích pod taktovkou Univerzity Pardubice

Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice pokračuje v pomoci při léčení malé Rebeky. „I druhý ročník našeho proběhnutí je určen pro všechny, kteří si chtějí zaběhat a kteří chtějí přispět a podpořit sebemenší částkou malou Rebeku Čihákovou,“ vysvětluje za organizátory Mgr. Lenka Doležalová z pořádající Katedry tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice. „Pro ty, kteří nemají běh v oblibě, mohou jít procházkou. Na výběr budou dvě tratě: kratší 3 km a delší 10 km.“

Společnost celý článek
17.1.

Sportovec roku přinesl devětatřicet oceněných

„Loňský rok, který se nesl i u nás v Pardubicích v duchu olympiády, byl velmi zdařilý. To dokazuje nejenom počet oceněných, ale i široká škála sportů, ve kterých jsou naši sportovci úspěšní. Dělají městu skvělou reklamu a za to jim patří velké poděkování, věřím, že si večer užili,“ řekl náměstek primátora Jakub Rychtecký, do jehož gesce oblast sportu spadá.

Společnost celý článek
24.1.

Hradec se vize národního centra vzdát nehodlá

Důvodem tohoto rozhodnutí je pravděpodobně vládní snaha uspořit peníze.

Společnost celý článek
28.1.

Bulharský Pernik komunikuje po síti

Projekt, během něhož bylo třeba vybavit zapojené bulharské úřady výpočetní technikou.

Společnost celý článek
3.10.

Oceňte práci dobrovolníků, neziskovek a firem

Slavnostní Galavečer oceňování proběhne 4. prosince 2017 v Atrium Palác Pardubice Kongresový sál. Galavečer pořádá Koalice nevládek Pardubicka, z. s. ve spolupráci s Pardubickým krajem, Europe Direct Pardubice a Rytmus Východní Čechy, o. p. s.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting