Východočeské divadlo nabízí předplatné na rok 2011

18.11.

Východočeské divadlo nabízí předplatné na rok 2011

Východočeské divadlo nabízí předplatné na rok 2011

Pokud chcete shlédnout všechny inscenace nastudované Východočeským divadlem v Pardubicích, navíc bez čekání ve frontě v předprodeji, a s výraznou slevou, využijte roční abonmá. Jako předplatitel Východočeského divadla získáte i další výhody, například měsíční Divadelní zpravodaj s programem a aktuálními informacemi a rozhovory vám budou zdarma zasílany přímo až domů, využít budete moci i slevy nabízené obchodním oddělením divadla. Východočeské divadlo Pardubice na počátku listopadu zahájilo prodej abonentních vstupenek na rok 2011, jedná se o Klasické předplatné (skupiny A, B, C, E, F a H) a Seniorské předplatné (skupiny T, U a X). Místa současných předplatitelů budou rezervována pouze do pátku 3. prosince, poté budou neobnovené permanentky prodávány novým zájemcům o předplatné. Od příštího roku přichází divadlo s novinkou v předplatném, zakoupit lze buď kompletní předplatné na všechna představení včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo permanentku jen na představení v Městském divadle. V případě zakoupení předplatného na všechna představení obdrží předplatitel dvě samostatné abonentky – jednu do Městského divadla a jednu na Malou scénu ve dvoře. Termíny představení na Malé scéně budou pevně stanoveny tak jako v Městském divadle, vzhledem k omezené kapacitě sálu však budou skupiny rozděleny do menších podskupin. Výměnný kupón bude v roce 2011 obsahovat pouze kompletní klasická abonentka za plnou cenu. Tento kupón je jakýmsi bonusem k předplatnému, využít jej předplatitelé mohou příkladně na zářijový Francouzský dostihový den do lóže VČD, na představení VČD konaná na Malé scéně ve dvoře či na zvláštní akce vyhlášené divadlem. Dále je možné kupón použít při nákupu jedné vstupenky, kdy výměnou za kupón získáte druhou zdarma. Kupóny jsou přenosné a jsou vyměňovány za vstupenky na představení vždy pouze do vyčerpání kapacity sálu. Východočeské divadlo opět nabízí i abonentní skupinu určenou pro vysokoškolské studenty – sezónní předplatné skupiny V, které obsahuje tři v současné době nejvyhledávanější tituly (grotesku Čistírna, strhující drama Amadeus a moderně pojatou klasiku Hamlet) a výměnný kupón na představení na Malé scéně ve dvoře (na komedii Nejstarší řemeslo, nebo na působivou tragikomedii Bláznovy zápisky, či na rockový muzikálek Benny Rock´n´Roll Star). Toto předplatné za výhodnou studentskou cenu si zájemci mohou zakoupit už jen do 29. listopadu, kdy divadlo odehraje první představení tohoto abonentního cyklu, kterým bude mladá komedie mladého inscenačního týmu Čistírna s Janem Musilem, Josefem Pejchalem a Martinou Sikorovou v hlavních rolích. Více informací o předplatném získáte v obchodním oddělení VČD, na telefonním čísle 466 616 432, v katalogu předplatného nebo na stránkách www.vcd.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.9.

V Pardubickém kraji je firmou roku Forez

FOREZ obdržel také ocenění Odpovědná firma roku 2015. Tato cena zohledňuje dopady podnikání na životní prostředí a podporu společensky odpovědných aktivit.

Společnost celý článek
7.7.

Náboj naložili na kolečko a odvezli domů.

Nebyl to ale jediný případ nálezu munice v tento den. Po zákroku vyrazil policejní pyrotechnik do lesa u obce na Holicku, kde houbař nalezl obdobnou dělostřeleckou munici. V tomto případě muž postupoval bezpečněji – na nic nesahal a ihned zavolal na tísňovou linku.

Společnost celý článek
9.10.

Žokej Chris Collins hostem 123. Velké pardubické s Českou pojišťovnou

Chris Collins se narodil 19. ledna 1940 a za svůj život startoval ve stovkách dostihů. Přibližně 150 z nich dokázal proměnit ve vítězství, a to nejen ve Velké pardubické.

Společnost celý článek
3.2.

Národní kulturní památka – pietní území Zámeček dostane novou tvář a duši

Možná v sebeobraně, možná trochu z pohodlnosti z paměti vymazáváme to nepříjemné. Ale nikdy nesmíme z paměti vytěsnit hrdinský boj našich předků za to, abychom dnes my mohli žít dobře a šťastně. Jsem si jistý, že navržená koncepce Památníku Zámeček tomu napomůže,“ komentuje projekt primátor Martin Charvát.

Společnost celý článek
11.4.

Nové restaurace a tváře, kvalitnější zázemí, kreativnější menu, pestrý program – Beko Fresh Festival 2019

Sedmý ročník gurmánské akce Beko Fresh Festival, která se koná v Pardubicích v areálu dostihového závodiště o víkendu 15 – 16. června, slibuje inovovaný program, neotřelé speciality a gastronomické zážitky, spoustu zábavy v doprovodném programu.

Společnost celý článek
19.5.

Policejní ředitelství: objemová studie je hotová

K 1. lednu 2012 by mělo být vytvořeno celkem čtrnáct oblastních správ Policie ČR.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting