Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2011

18.11.

Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2011

Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2011

Jubilejní stotisící divák navštěvuje pardubické divadlo pravidelně v listopadu. V letošním roce se tomu stalo ve středu 16. listopadu při představení Tajemný hrad v Karpatech. Je zajímavé, že v loňském roce to bylo také 16. listopadu, takže jsme docela napjatí a zvědaví, jak dopadne celkové sčítání diváků za rok 2011, zda letos do hlediště přilákáme více či méně návštěvníků než v roce 2010. Jubilejního diváka před představením vyhlásili ředitel divadla Petr Dohnal a primátorka města MUDr. Štěpánka Fraňková. Stotisícím návštěvníkem divadla se stala nic netušící Lenka Půhová z Osic u Hradce Králové, která seděla na II. balkóně ve třetí řadě na sedadle číslo 44. Perličkou je, že loňský jubilejní divák seděl pouze o dvě sedadla vedle! Ředitel divadla paní Půhovou pozval na jeviště, kde jí s květinou poblahopřál a předal dárkový balíček s poukázkami na roční předplatné pro dvě osoby, s knihami a DVD o historii pardubického divadla, dále s CD z našich muzikálů a náramkovými hodinkami od firmy Lejhanec. „Vstupenky na Tajemný hrad v Karpatech mi zakoupil bratr, ale na moji žádost. Dříve jsme s manželem permanentky do divadla měli a jezdili sem pravidelně, ale z časových důvodů jsme si je vloni neobnovili. Za nové předplatné jsem moc ráda, protože mi častější návštěvy divadla už trochu chyběly, navíc se mi v pardubickém divadle vždy líbilo,“ svěřila se paní Půhová. „Sice jsem ze sousedního Královéhradeckého kraje, ale na pardubické divadlo nedám dopustit,“ se smíchem dodala. Opět se tedy dokázalo, že kupovat si (nejen) v listopadu vstupenky na II. balkón se vyplácí, protože v posledních pěti letech stotisící divák seděl vždy na II. balkóně! Při příležitosti návštěvy jubilejního diváka roku byla vyhlášena i tipovací soutěž, která probíhala na internetových stránkách divadla www.vcd.cz. Soutěžící tipovali, kdy stotisící divák divadlo navštíví a ve které řadě bude sedět. S tipem „16. listopad – II. balkón – 5. řada“ byl pravdě nejblíže anonymní tipující, který na sebe nezanechal žádný kontakt pouze emailovou adresu. Výherce bude osloven a od divadla rovněž obdrží předplatné pro dvě osoby. Radek Smetana Public Relations VČD

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.7.

Oba kraje budou společně představovat východní region

Na pardubickém hejtmanství potvrdili, že chtějí společně představovat území bývalých Východních Čech.

Společnost celý článek
12.10.

Město hledá ředitele či ředitelky pro nové příspěvkové organizace

Uchazeči o konkurz musí své přihlášky včetně povinných příloh doručit nejpozději do 20. října 2017 do 12:00 hodin, a to elektronicky, poštou či osobně. Odevzdat je musí v tištěné podobě, část s názvem „Obsah přihlášky do konkurzního řízení“ je třeba dodat také v digitální formě.

Společnost celý článek
5.2.

Zastoupení Pardubického kraje v Bruselu

Pardubický kraj bude mít své oficiální zastoupení v Bruselu. Rozhodla o tom Rada Pardubického kraje na svém 46. jednání.

Společnost celý článek
3.3.

AFI Palác bude hostit veletrh sociálních služeb

Veletrh nabídne také několik kulinářských zážitků. Tím nejexotičtějším bude ochutnávka občerstvení mongolské kuchyně, k mání budou ale také ochutnávky z chráněných kaváren Výměník a Café Apatyka.

Společnost celý článek
26.4.

Roman Línek se stal dědečkem. Má vnučku Sofii

První vnučka na chvíli vytrhla Romana Línka z předvolebního shonu.

Společnost celý článek
3.2.

Stane se z Vysočiny Kraj Vysočina?

V materiálu předloženém krajským zastupitelům jsou popsány některé problematické oblasti používání názvu kraje.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting