Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2011

18.11.

Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2011

Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2011

Jubilejní stotisící divák navštěvuje pardubické divadlo pravidelně v listopadu. V letošním roce se tomu stalo ve středu 16. listopadu při představení Tajemný hrad v Karpatech. Je zajímavé, že v loňském roce to bylo také 16. listopadu, takže jsme docela napjatí a zvědaví, jak dopadne celkové sčítání diváků za rok 2011, zda letos do hlediště přilákáme více či méně návštěvníků než v roce 2010. Jubilejního diváka před představením vyhlásili ředitel divadla Petr Dohnal a primátorka města MUDr. Štěpánka Fraňková. Stotisícím návštěvníkem divadla se stala nic netušící Lenka Půhová z Osic u Hradce Králové, která seděla na II. balkóně ve třetí řadě na sedadle číslo 44. Perličkou je, že loňský jubilejní divák seděl pouze o dvě sedadla vedle! Ředitel divadla paní Půhovou pozval na jeviště, kde jí s květinou poblahopřál a předal dárkový balíček s poukázkami na roční předplatné pro dvě osoby, s knihami a DVD o historii pardubického divadla, dále s CD z našich muzikálů a náramkovými hodinkami od firmy Lejhanec. „Vstupenky na Tajemný hrad v Karpatech mi zakoupil bratr, ale na moji žádost. Dříve jsme s manželem permanentky do divadla měli a jezdili sem pravidelně, ale z časových důvodů jsme si je vloni neobnovili. Za nové předplatné jsem moc ráda, protože mi častější návštěvy divadla už trochu chyběly, navíc se mi v pardubickém divadle vždy líbilo,“ svěřila se paní Půhová. „Sice jsem ze sousedního Královéhradeckého kraje, ale na pardubické divadlo nedám dopustit,“ se smíchem dodala. Opět se tedy dokázalo, že kupovat si (nejen) v listopadu vstupenky na II. balkón se vyplácí, protože v posledních pěti letech stotisící divák seděl vždy na II. balkóně! Při příležitosti návštěvy jubilejního diváka roku byla vyhlášena i tipovací soutěž, která probíhala na internetových stránkách divadla www.vcd.cz. Soutěžící tipovali, kdy stotisící divák divadlo navštíví a ve které řadě bude sedět. S tipem „16. listopad – II. balkón – 5. řada“ byl pravdě nejblíže anonymní tipující, který na sebe nezanechal žádný kontakt pouze emailovou adresu. Výherce bude osloven a od divadla rovněž obdrží předplatné pro dvě osoby. Radek Smetana Public Relations VČD

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.5.

V části Hradce nepoteče v červnu teplá voda

Společnosti Tepelné hospodářství Hradec Králové (THHK) to oznámila elektrárna v Opatovicích.

Společnost celý článek
3.6.

Letošní téma králické Cihelny: Západní val 1944

Po roční odmlce se opět na Cihelně bude prezentovat Armáda ČR.

Společnost celý článek
22.7.

Hasiči cvičně vyprošťovali vozidlo visící z mostu

Vyproštění osoby z havarovaného vozidla, které zůstalo viset z mostu.

Společnost celý článek
8.7.

Za přespání v bytě se jim odvděčil krádeží.

Protože o tomto 23letém muži věděli, že momentálně nemá kde bydlet, měli mu nabídnout byt na občasné přespání. Tak tomu mělo být i v pondělí. Muž využil nabídku noclehu, kdy mladý pár pracoval na noční směně. Údajně také věděl, že se v bytě nachází i větší obnos peněz. Když se ráno probudil, měl vzít v bytě bez dovolení finanční hotovost přes 17.000 korun a odejít do města.

Společnost celý článek
18.8.

Při čistění ulic dochází i na kanalizační vpusti

Důležitou součástí úklidu ulic je i čištění dešťových kanalizačních vpustí. Služby je provádí pomocí speciální nástavby na Multicar M26 a odstraněné nečistoty pak sváží na překladiště v Dražkovicích.

Společnost celý článek
18.4.

Králická pevnostní oblast zahajuje sezónu 2012

Hlavní sezónu zahájí pak toto muzeum v sobotu 30. dubna.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting