Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2011

18.11.

Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2011

Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2011

Jubilejní stotisící divák navštěvuje pardubické divadlo pravidelně v listopadu. V letošním roce se tomu stalo ve středu 16. listopadu při představení Tajemný hrad v Karpatech. Je zajímavé, že v loňském roce to bylo také 16. listopadu, takže jsme docela napjatí a zvědaví, jak dopadne celkové sčítání diváků za rok 2011, zda letos do hlediště přilákáme více či méně návštěvníků než v roce 2010. Jubilejního diváka před představením vyhlásili ředitel divadla Petr Dohnal a primátorka města MUDr. Štěpánka Fraňková. Stotisícím návštěvníkem divadla se stala nic netušící Lenka Půhová z Osic u Hradce Králové, která seděla na II. balkóně ve třetí řadě na sedadle číslo 44. Perličkou je, že loňský jubilejní divák seděl pouze o dvě sedadla vedle! Ředitel divadla paní Půhovou pozval na jeviště, kde jí s květinou poblahopřál a předal dárkový balíček s poukázkami na roční předplatné pro dvě osoby, s knihami a DVD o historii pardubického divadla, dále s CD z našich muzikálů a náramkovými hodinkami od firmy Lejhanec. „Vstupenky na Tajemný hrad v Karpatech mi zakoupil bratr, ale na moji žádost. Dříve jsme s manželem permanentky do divadla měli a jezdili sem pravidelně, ale z časových důvodů jsme si je vloni neobnovili. Za nové předplatné jsem moc ráda, protože mi častější návštěvy divadla už trochu chyběly, navíc se mi v pardubickém divadle vždy líbilo,“ svěřila se paní Půhová. „Sice jsem ze sousedního Královéhradeckého kraje, ale na pardubické divadlo nedám dopustit,“ se smíchem dodala. Opět se tedy dokázalo, že kupovat si (nejen) v listopadu vstupenky na II. balkón se vyplácí, protože v posledních pěti letech stotisící divák seděl vždy na II. balkóně! Při příležitosti návštěvy jubilejního diváka roku byla vyhlášena i tipovací soutěž, která probíhala na internetových stránkách divadla www.vcd.cz. Soutěžící tipovali, kdy stotisící divák divadlo navštíví a ve které řadě bude sedět. S tipem „16. listopad – II. balkón – 5. řada“ byl pravdě nejblíže anonymní tipující, který na sebe nezanechal žádný kontakt pouze emailovou adresu. Výherce bude osloven a od divadla rovněž obdrží předplatné pro dvě osoby. Radek Smetana Public Relations VČD

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.7.

Ve městě jsou nově další čtyři kontejnery na textil pro Charitu

Vedení Charity velmi těší, že lidé použité a dále využitelné šatstvo nevyhazují do komunálního odpadu, ale věnují ho potřebným, resp. pro účely sociálního šatníku. „Chtěla bych všem, kteří nám do červených kontejnerů přispívají vyřazeným textilem, velmi poděkovat.

Společnost celý článek
16.11.

Pardubice plánují podepsat se Synthesií Memorandum o rozvoji SemtinZone

Přípravě plánovaného Memoranda bude předcházet ještě schůzka zástupců všech zúčastněných stran a přizváni budou také zástupci největších soukromých firem, které v areálu Synthesia působí.

Společnost celý článek
26.7.

ČSOB vybrala návrh nové budovy v Hradci Králové

Projektil architekti představují skupinu architektů, kteří jsou známí tím, že tvoří úspornou, vstřícnou a svěží architekturu, a prosazují spojení současného umění, designu, architektury a krajiny. Lokalita se tak dočká potřebného oživení, což může do budoucna pomoci rozmachu i na okolních pozemcích.

Společnost celý článek
17.1.

Všichni pardubičtí psi musí od dubna nosit známku

První tři měsíce roku mají držitelů psů na to, aby svá zvířata znovu zaregistrovali a získali pro ně nové identifikační známky.

Společnost celý článek
17.3.

Hasiči „trénovali“ pro případ velkého lesního požáru

Letecká technika - vrtulník s bambivakem se používá zejména v členitém zalesněném terénu, špatně přístupných místech, kam se hasiči se svou technikou velmi špatně dostávají. Proto je třeba, aby byli hasiči vycvičeni na takové situace.

Společnost celý článek
12.1.

Hejtman obdaroval první občánky Pardubického kraje

Rodina Zuzaňákova se těší z druhorozené dcery Lucinky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting