Vyhrožoval s nožem v ruce

24.4.

Vyhrožoval s nožem v ruce

Vyhrožoval s nožem v ruce

Policisté v Jevíčku se již nějaký čas zabývají případem, jehož hlavním aktérem je 51letý muž z Jevíčska. Ten v říjnu loňského roku v několika případech verbálně napadal kolemjdoucí občany. V jeho slovech však mnohdy zaznívaly i výhrůžky, které v poškozených vzbuzovaly důvodnou obavu o život a zdraví. V březnu letošního roku muž opět začal opětovně slovně napadat sousedy. Vše vyvrcholilo tím, když na jedné z jevíčských ulic opakovaně začal se svými útoky a přitom v ruce držel nůž. Jeden z poškozených v obavách o svůj život agresorovo jednání oznámil na policii.  Podezřelý byl v úterý 21. dubna obviněn ze dvou trestných činů. Jedná se o trestný čin výtržnictví a násilní proti skupině obyvatel a proti jednotlivci. Případ bude mít zanedlouho dohru u soudu, jelikož je řešen ve zkráceném přípravném řízení. Za své jednání si může útočník, v případě prokázání viny u soudu, vysloužit až jednoletý trest odnětí svobody nebo peněžitý trest.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.4.

Foxconn se začal zaměřovat na elektromobily. V Česku vyvíjí bateriové systémy

Společnost Foxconn, která je největším výrobcem spotřební elektroniky na světě, se v rámci své nové strategie rozhodla zaměřit na další oblast ve vývoji inovativních technologických řešení.

Společnost celý článek
13.9.

Nejstarším občanem Pardubického kraje je Jan Vondál

Evidentně mu návštěva gratulantů udělala radost, stejně jako jeho synu Františkovi, který se o otce svědomitě stará.

Společnost celý článek
4.6.

Město s krajem našly možnou cestu, jak pomoci pardubickému letišti

Město Pardubice a Pardubický kraj mají připravený plán, jak pomoci místnímu regionálnímu letišti. Podle zástupců obou akcionářů společnosti, tedy města a kraje, se jako řešení nabízí navýšení základního kapitálu společnosti East Bohemian Airport (EBA) provozující letiště. Tato podoba pomoci však musí najít podporu také u městského a krajského zastupitelstva.

Společnost celý článek
5.1.

Prvním letošním Pardubákem je Tadeášek

Prvním miminkem, které se v letošním roce narodilo v pardubické nemocnici, je Tadeáš Červinka.

Společnost celý článek
8.2.

Nejlepší mladý chemik bude vyhlášen 9. února

Všichni úspěšní se mohou těšit na hodnotné ceny, po jejichž předání začne zábavný program.

Společnost celý článek
11.11.

„Už v dětství jsem navrhovala vlastní pokojíky pro panenky“, říká podnikatelka roku Hana Matějková

Své profesi se věnuje od roku 2014, přichází s novými nápady, portfolio úspěšných realizací se nadále rozšiřuje. Zisk ocenění je prozatímním vrcholem kariéry, neznamená však pomyslné usnutí na vavřínech. Hana Matějková již nyní plánuje další rozvojové aktivity, které by mohly pozitivně ovlivnit život lidí ve městě. Na začátku její cesty však byl projekt Koalice nevládek Pardubicka

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting