Vyjádření Technických služeb Vysoké Mýto

17.1.

Vyjádření Technických služeb Vysoké Mýto

Technické služby města Vysoké Mýto se slovy jejich ředitele Ing. Jindřicha Svatoše vyjadřují ke článkům uveřejněným v regionálním čtrnáctideníku Trs ze dne 11. ledna 2007(„Můj nejhorší Štědrý den života“), v Orlickém deníku dne 12. ledna („ V našem hrobě je cizí nebožtík“) a k reportáži na TV NOVA ze dne 13. ledna tohoto roku („Zmatení hrobů ve Vysokém Mýtě“) takto: V článcích a televizní reportáži byla popsána stížnost pana Josefa Kučery z Vysokého Mýta, který se domníval, že do hrobu, který mu patří, byly bez jeho vědomí uloženy ostatky cizího muže. Z dostupných záznamů, a to evidenční karty hrobu a smlouvy o pronájmu hrobového místa bylo zjištěno, že pan Kučera si popletl hrob. Jeho hrob je hned v sousedství (viz fotografie na www.vysoke-myto.cz). Tyto informace byly rovněž sděleny televizi NOVA, která však o nich ve své reportáži neinformovala. Celý případ zkreslila tím, když v závěru reportáže uvedla, že případů uložení ostatků do cizího hrobu na vysokomýtském hřbitově může být více. Je smutné, že celoplošná soukromá televize a regionální tisk pracují s neověřenými informacemi, které poté celý případ zkreslí a místo „poplety“, který neví, jaký hrob mu patří, je poškozeno dobré jméno Pohřební služby Bouška a správce hřbitova Technických služeb Vysoké Mýto.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.8.

Kinematograf bratří Čadíků opět úspěšný!

Na dobrovolném vstupném se během šesti večerů podařilo vybrat celkem 25.049 korun.

Společnost celý článek
1.4.

Kraj projevil solidaritu s oběťmi v Japonsku

Uctil památku obětí ničivého zemětřesení v Japonsku jménem více než půl milionů občanů Pardubického kraje.

Společnost celý článek
2.9.

Pardubice se budou opět zbavovat hlodavců.

Při deratizaci budou použity moderní, ekologické deratizační prostředky s atestem hlavního hygienika ČR. Návnady nejsou nebezpečné domácím zvířatům (psům, kočkám apod.), přesto je vhodné omezit jejich volný pohyb.

Společnost celý článek
30.3.

Falešný zaměstnanec BIS vyžadoval prebendy

Několikrát se pod smyšleným jménem M. Sádovský vydával za pracovníka Bezpečnostní informační služby České republiky.

Společnost celý článek
15.10.

Pardubické školky se během roku rozrostou

Kapacita pardubických předškolních zařízení se tak během let 2008 až 2010 rozšíří o 375 míst, tedy o 15 tříd.

Společnost celý článek
1.11.

Nominujte dobrovolníky, neziskovky a firmy - jejich práce mění společnost

„Letos pošesté můžete nominovat dobrovolníky a organizace z Pardubického kraje, které Vám pomáhají nebo kterým chcete za jejich práci poděkovat. Nezapomeňte, že ocenit můžete i neziskové organizace. Všechny nominace budou oceněny pamětním listem,“ nechala se slyšet ředitelka pořádající organizace KONEP Jana Machová.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting