Vyrazte na letní nákupy do Paláce Pardubice a vyhrajte kabelku

23.6.

Vyrazte na letní nákupy do Paláce Pardubice a vyhrajte kabelku

Léto se zběsile blíží i se svými slunečnými dny, a tak přichází definitivní čas na uklizení teplých svetrů a nákup nové letní výbavy. Jako žádné jiné léto se ani toto neobejde bez nových šortek, šatů či plavek ať už jedete k moři nebo budete trávit léto v Čechách. A kam jinam vyrazit nakupovat letní oblečení než do Paláce Pardubice?

Tam totiž navíc od 11. do 30. června probíhá soutěž o 20 luxusních kabelek značky Guess a dalších 1900 cen. Jak soutěžit? Stačí si jen vyzvednout hrací knížku u hostesek na infostánku, do které budete následně sbírat samolepky. Za každých 300 Kč získáváte 1 samolepku a logicky čím více samolepek, tím lepší ceny si budete moci odnést. Máte tedy jedinečnou šanci nejen nakoupit nové letní kousky do šatníku, ale i vyhrát luxusní kabelku, která bude v létě taktéž dokonalou společnicí.

Více informací včetně podrobnějších pravidel soutěže naleznete na www.palacpardubice.cz nebo na Facebooku PALÁC Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.8.

Nové formy pěstounské péče

Pěstouni by se od nynějška mohli starat i o děti, které obvykle v pěstounské péči nekončí.

Společnost celý článek
10.12.

Nová lisovna společnosti Karsit za 125 milionů korun zaměstná v Jaroměři 135 lidí

Celá skupina KARSIT GROUP SE by pak měla v roce 2016 utržit přes 3 miliardy korun. Plán přístavby byl velmi náročný, probíhal za plného výrobního procesu a muselo docházet téměř denně ke koordinaci mezi investorem Karsit Lisovny a dodavatelem stavby firmou BAK. Za plného provozu se podařilo instalovat i technologie a realizovat nové zakázky.

Společnost celý článek
19.5.

V Pasíčkách vypustil dva mladé čápy

Nadstandardem záchranné stanice Pasíčka je provoz expoziční části, která je přístupná veřejnosti a současně se zde koná většina ekovýchovných programů.

Společnost celý článek
23.5.

V Hradci finišuje stavba unikátního hřiště v korunách stromů

V městských lesích v Hradci Králové finišují poslední úpravy před otevřením unikátní síťové stezky v korunách borového lesa. Nový sportovně rekreačním park dostal příznačný název „Na větvi“. „Něco podobného v Čechách nenajdete. Mysleli jsme na široké spektrum návštěvníků, od rodin s dětmi po seniory. Park tu bude pro všechny, kdo chtějí v přírodě relaxovat aktivním způsobem,“ říká autor projektu a provozovatel Petr Smola.

Společnost celý článek
27.11.

Pardubické Mikulášské slavnosti: již tento víkend

První adventní víkend nabídne obyvatelům i návštěvníkům Pardubic návrat do historie.

Společnost celý článek
7.1.

O slavnostní zahájení se postaral pěvecký sbor i jezdkyně na koních

O sváteční slovo se postaral Mons. Josef Kajnek. Přítomným zazpívala Adéla Krátká a vystoupil i chlapecký sbor Bonifantes.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting