Vyrazte na letní nákupy do Paláce Pardubice a vyhrajte kabelku

23.6.

Vyrazte na letní nákupy do Paláce Pardubice a vyhrajte kabelku

Léto se zběsile blíží i se svými slunečnými dny, a tak přichází definitivní čas na uklizení teplých svetrů a nákup nové letní výbavy. Jako žádné jiné léto se ani toto neobejde bez nových šortek, šatů či plavek ať už jedete k moři nebo budete trávit léto v Čechách. A kam jinam vyrazit nakupovat letní oblečení než do Paláce Pardubice?

Tam totiž navíc od 11. do 30. června probíhá soutěž o 20 luxusních kabelek značky Guess a dalších 1900 cen. Jak soutěžit? Stačí si jen vyzvednout hrací knížku u hostesek na infostánku, do které budete následně sbírat samolepky. Za každých 300 Kč získáváte 1 samolepku a logicky čím více samolepek, tím lepší ceny si budete moci odnést. Máte tedy jedinečnou šanci nejen nakoupit nové letní kousky do šatníku, ale i vyhrát luxusní kabelku, která bude v létě taktéž dokonalou společnicí.

Více informací včetně podrobnějších pravidel soutěže naleznete na www.palacpardubice.cz nebo na Facebooku PALÁC Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.6.

Hasiči se během noci rozhodně nenudili

V Opatově plnili záchranáři pytle s pískem, přičemž pytlová hráz byla vystavěna okolo dvou domů.

Společnost celý článek
12.4.

Studentský videoklip pozve kámoše na zámek

Na výsledek dnešní práce filmařů se veřejnost bude moct podívat v polovině května.

Společnost celý článek
5.12.

Aviatická pouť připravila vánoční nabídku

„Protože se vstupenka na Aviatickou pouť stává i vhodným vánočním dárkem, tak jsme pro letošní rok připravili výhodnou nabídku. V čase od 8. prosince 2014 do 15. ledna 2015 je možné zakoupit běžnou vstupenku za 200 Kč. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o luxusnější zážitek, pro které je opět připravena, početně velmi omezená, Zlatá vstupenka s rezervovaným místem k sezení v první řadě na místě s dokonalým výhledem a nezbytným servisem. Ta ve vánočním předprodeji stojí rovných 1000 Kč,“ říká o letošní výhodné nabídce Josef Hadinec z organizačního štábu Aviatické pouti.

Společnost celý článek
14.7.

Jak dopadla inspekce služeb?

Cílem kontrol bylo ověřit, jak poskytovatelé služeb na zakázku dodržují ustanovení zákona o ochraně spotřebitele.

Společnost celý článek
23.8.

Hejtman Martínek se vrací do úřadu

Hejtman Martínek v březnu letošního roku podstoupil ve Fakultní nemocnici Hradec Králové plánovanou transplantaci ledviny.

Společnost celý článek
1.7.

Rodiče v obavách nechávají své děti sledovat

Komunikace probíhá přes GPRS, je tedy levnější než klasické SMS zprávy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting