Vysokoškolákům v Pardubicích a Litomyšli začíná plesová sezóna

3.3.

Vysokoškolákům v Pardubicích a Litomyšli začíná plesová sezóna

Plesová sezóna je v plném proudu a v měsíci březnu začíná i pro tancechtivé vysokoškoláky z Univerzity Pardubice. Vysokoškolské plesy jsou mezi studenty vyhledávaným zpestřením akademického roku. Začátkem března se jim nabízí hned tři taneční příležitosti, a to nejenom v Pardubicích, ale i v Litomyšli.
Ples studentů Fakulty restaurování Univerzity Pardubice se koná v pátek 3. března od 19 hodin ve dvou sálech zámeckého pivovaru v Litomyšli. V rámci letošního plesu budou návštěvníci cestovat časem, a to už od dob velkých Sumérů, přes Pompeje, až po objevení Ameriky a setkají se i s Janem Husem, Charlesem Darwinem či Thomasem Edisonem, a tak si každý bude moci vybrat tu svoji dobu a stát se v rámci plesu i její součástí. K tématu plesu je přizpůsoben i bohatý program, na němž se aktivně podílejí studenti bakalářského studia Fakulty restaurování Univerzity Pardubice v Litomyšli. 
V pátek 3. března se uskuteční i 6. reprezentační ples Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice. Ples se koná od 19 hodin v ABC klubu na Olšinkách v Pardubicích. K poslechu zahraje „Chorus“, ke zhlédnutí budou ukázky společenských tanců a všem přítomným průběh večera zpestří i vystoupení pohybového studia Hroch. 
Do ABC klubu na Olšinkách se mohou všichni tancechtiví vrátit hned za týden. Studentský ples Univerzity Pardubice je na programu v sobotu 11. března od 20 hodin. V hlavním sále hraje k tanci a poslechu skupina „EGO Retro Music, v kavárně pak „DJ Brumla“. O předtančení se postará taneční klub LIFE, v programu večera je i Elvis Presley Show a taneční vystoupení Innkeepers.
Na všechny výše zmíněné plesy bude možnost zakoupit vstupenky i přímo na místech jejich konání.
Více informací o studentském plesu Univerzity Pardubice na http://univerzitniples.cz/.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.11.

Stínadelská soutěž začala v den úmrtí Jana Tleskače

Klikaté staré uličky, průchody a plácky, tajemné zvuky a neodhalená tajemství.

Společnost celý článek
28.11.

Při nákupu dětského kola vyžadujte informace!

U téměř pětiny z nich zjistili inspektoři prodej výrobků bez návodu k použití a bez řádných informací.

Společnost celý článek
17.6.

Do divadla nejvýhodněji se sezónní abonentkou!

Vedle sezónních abonentních cyklů Východočeské divadlo nabízí i populární Kupónové předplatné, které umožňuje získat vstupenky se zajímavou slevou a zároveň dává divákům volnost při výběru titulu a dne představení dle vlastního zájmu. Koupí tohoto typu abonmá získáte 8 kupónů, které můžete vyměnit za vstupenky na 8 vámi vybraných představení z repertoáru Východočeského divadla (nevztahuje se na premiéry, zadaná představení, představení na venkovních scénách a představení hostujících souborů).

Společnost celý článek
22.7.

Další policejní akce

Cílem této bezpečnostní akce bylo především pátrání po hledaných osobách

Společnost celý článek
3.8.

Pardubický festival vína a vinařská noc se blíží

Prvních 1500 návštěvníků získá zdarma několik ochutnávkových mincí do začátku.

Společnost celý článek
14.12.

U zapálených svíček buďte opatrní

Pokud svíčky doma zapálíte, dbejte na to, abyste nikdy neopustili byt či dům, dokud svíčky nedohoří.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting