Využijte příležitosti a přihlaste se na Schwarzkopf Elite Model Look 2019 v Paláci Pardubice

22.3.

Využijte příležitosti a přihlaste se na Schwarzkopf Elite Model Look 2019 v Paláci Pardubice

Právě máte jedinečnou příležitost zúčastnit se modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019, která proběhne již 1. dubna 2019 od 15 hodin v pardubickém obchodním centru Palác Pardubice. Akci bude moderovat topmodelka Denisa Dvořáková.

Uznávaný modelingový projekt Elite Model Look odstartuje letošní castingy v pardubickém Paláci Pardubice. 1. dubna 2019 od 15 hodin proběhne první casting a zúčastnit se ho můžete i vy. Jaká jsou kritéria pro soutěžící? Castingu se mohou zúčastnit ženy od 13 do 21 let, které měří více než 170 cm, a muži od 15 do 23 let nad 183 cm. Castingy budou probíhat po celé republice do 15. dubna 2019. Mimo jiné se zde budete moci setkat s ambasadorkou soutěže topmodelkou Denisou Dvořákovou, která bude soutěžící provázet všemi castingy.

V minulém roce v národním kole v České republice zvítězili modelka Marie Sýkorová a Martin Burian. Martin vyzkoušel své štěstí právě v pardubickém Paláci Pardubice a úspěšně pak prošel celou prestižní soutěží až do světového finále. To se konalo v exotickém Tenerife na Kanárských ostrovech a všichni soutěžící si tu mohli nejen užít luxusní ubytování, ale získali i cenné zkušenosti pro budoucí kariéru. Díky profesionálům si zlepšovali chůzi, učili se novým choreografiím, fotili s profesionálními fotografy, ale dostalo se jim i speciálního koučingu o zdravé stravě

i cvičení. Navíc měli skvělou příležitost představit se Elite agentům z celého světa, a dostat se tak k jedinečným pracovním nabídkám. Skvělé kontrakty ve vrcholném modelingu teď možná čekají i na vás.

Jak budou castingy probíhat? Každý účastník absolvuje vstupní pohovor se zástupci agentury Elite. Zároveň všichni soutěžící získají dárek od partnerů projektu a v rámci castingu bude probíhat také losování lákavých cen: hodnotných vlasových přípravků Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetiky Artdeco a produktů dalších značek od experta na krásu e-shopu s kosmetikou Profiskin.cz. Ve většině castingových měst navíc program zpestří jedinečná show v podobě prezentace aktuálních vlasových trendů Schwarzkopf Looks 2019. Kromě toho si všichni zájemci mohou nechat provést analýzu vlasů od specialistů značky Schwarzkopf. Ti, kdo postoupí do semifinále soutěže, které se bude konat v červnu v Praze, budou kontaktováni do 14 dnů od skončení všech castingů. Finále letošního ročníku bude probíhat v srpnu 2019 ve Španělském sále Pražského hradu a jeho vítěz a vítězka se poté vydají na celosvětové finále soutěže.

Neváhejte a využijte skvělé možnosti stát se tváří 36. ročníku Elite Model Look 2019!

Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.8.

Odborníci ve Chvaleticích roztřídili tuny chemikálií

Mezi nalezeným odpadem bylo i menší množství radioaktivních látek, například solí uranu a thoria.

Společnost celý článek
3.3.

MHD se v Pardubicích ve čtvrtek nezastaví

Pokud se ve čtvrtek 4. března uskuteční stávka dopravních odborů, pardubičtí dopraváci se k ní nepřipojí.

Společnost celý článek
24.9.

Kraj chystá elektrifikaci dělostřelecké tvrze Bouda

Obrovský pevnostní objekt tvrze Bouda s pěti bojovými sruby a podzemním systémem chodeb a sálů o celkové délce 1,5 kilometrů je dosud závislý na dodávce elektrické energie z dvojice stabilních dieselgenerátorů. „Jejich provoz je finančně velmi náročný. Elektrifikace by nám umožnila také rozšířit trasy jednotlivých expozic,“ uvádí Martin Ráboň, ředitel Společnosti přátel čs. opevnění.

Společnost celý článek
5.8.

V Sezemicích otevřeli „Dům bezpečnosti“

Fungování této nové stanice znamená především zlepšení dosažitelnosti policie pro obyvatele Sezemic i okolních obcí.

Společnost celý článek
20.1.

Vyjádření primátora Pardubic Martina Charváta k areálu spalovny v Rybitví

Požádal jsem proto společnost AVE o předložení nové nabídky, která by cenově kopírovala skutečné náklady a ztrátu, navíc včetně kompletní likvidace spalovny. Město by tak získalo areál bez zátěže, kterou by muselo likvidovat.

Společnost celý článek
19.2.

Splavnění Labe do Pardubic

„Splavnění Labe do Pardubic a ochrana přírody“, tak zní název semináře, který začíná 22. února 2007.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting