Z drogové trestné činnosti je podezřelý další muž

21.7.

Z drogové trestné činnosti je podezřelý další muž

Z drogové trestné činnosti je podezřelý další muž

V rámci policejní akce s pracovním názvem „APOKALYPSA“ čelí devětadvacetiletý mladík z Moravskotřebovska obvinění z trestného činu nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů. Policejní komisař, který se specializuje na drogovou trestnou činnost, klade muži za vinu, že v přesně nezjištěné době, nejméně však od počátku června do 8. července letošního roku, na různých místech v Moravské Třebové a okolí neoprávněně distribuoval v okruhu svých známých pervitin. Zadržený muž ale policistům svoji trestnou činnost popírá a tvrdí, že si rozhodně není vědom, že by se v poslední době nějakého nezákonného jednání dopustil. Ve svém výslechu pouze připouští, že za svou dřívější drogovou trestnou činnost si již trest v nedávné době ve vězení odpykal, a že po propuštění z výkonu trestu pervitin pouze sám sobě aplikoval. Drogu přitom dostával zdarma, a to přímo od jejího výrobce, který se právě za nelegální výrobu pervitinu, již v rámci šetření akce pod krycím názvem „Tarantule“, ocitl v nedávné době ve vazební věznici. V současné době je tedy hlavním cílem pro policejního komisaře zjistit další důležité okolnosti, které buď podezřelého usvědčí z drogové trestné činnosti, nebo mu pomohou na svobodu a z trestného činu křivé obvinění se pak budou zpovídat jiné osoby.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.11.

Radnice hledá náměty na zkvalitnění života seniorů

Průzkum potrvá v Pardubicích do konce roku. Dotazníky mají k dispozici klienti navštěvující pardubické Seniorcentrum, vyzvednout je lze v informačním centru, případně si je stáhnout na webu města.

Společnost celý článek
15.7.

Deset let po povodni

Síla přírodního živlu udeřila zcela nečekaně v noci z 22. na 23. července 1998 v oblasti Orlických hor a jejich podhůří.

Společnost celý článek
13.1.

Žádosti o dotace z Programu podpory bezbariérovosti v roce 2014

Poskytnutá podpora může mít investiční i neinvestiční charakter. Více informací naleznete v Pravidlech pro poskytování dotací z Programu podpory bezbariérovosti, která jsou umístěna na stránkách města Pardubice.

Společnost celý článek
5.5.

Do ZOO Dvůr Králové přijede sloní výrostek

Pracovníci ZOO Dvůr Králové věří, že dovozem nadějného samce se začne psát nová kapitola v chovu.

Společnost celý článek
31.12.

Nový interiér Živnostenského úřadu

Podle první číslice teď lidé snadno poznají, do jakého patra musejí jít.

Společnost celý článek
8.9.

Změní se péče o ohrožené děti

Cíl je jasný: udělat změny a opatření tak, aby se maximálně rozšířila rodinná pěstounská péče.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting