Žabka otevřela svou první prodejnu v Pardubicích V krátké době přibudou další

13.9.

Žabka otevřela svou první prodejnu v Pardubicích  V krátké době přibudou další

Pardubice, 12. září 2019 – Zákazníci v Pardubicích mohou ode dneška nakupovat v nově otevřené prodejně Žabka ve Smilově ulici 319. Jedná se o první obchod Žabka v tomto regionu. Na prodejní ploše 64 metrů čtverečních pořídí široký sortiment produktů včetně čerstvých potravin i využijí bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu nebo prodej losů.

Obchodní síť prodejen Žabka avizoval svou expanzi do Pardubic již v průběhu tohoto roku. Na první pardubický obchod se tak nečekalo dlouho a rozhodně nezůstane osamocen. „Jsme rádi, že se nám v tak krátkém čase podařilo otevřít naší první prodejnu v Pardubicích a zákazníci budou moci na vlastní kůži vyzkoušet všechny výhody našich moderních obchodů,“ říká Radim Lunda, generální manažer sítě prodejen Žabka. Zákazníci se tak mohou těšit na pohodlné nakupování v dobré dostupnosti s dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 23 hodin) a 363 dní v roce. Ideální pro rychlý nákup bez čekání navíc v příjemném prostředí moderního obchodu.

Právě pohodlné a rychlé nákupy, široký výběr a dobrá poloha, to jsou jen některé z konkurenčních výhod prodejen obchodní sítě Žabka. Nejinak tomu je i v případě prodejny ve Smilově ulici. „Jsme velmi rádi, že se k nám zpět do sítě vrátil pan Josef Homolka, který otevře naši první prodejnu v Pardubicích. Do konce roku plánujeme otevření dalších obchodů v této lokalitě,“ dodává Radim Lunda.

Žabka v Pardubicích registruje i zvýšený zájem ze strany franšízantů, kteří by si rádi otevřeli vlastní obchod. Jediným limitujícím faktorem je nedostatek vhodných prostor pro nové prodejny. Obchody Žabka jsou známé tím, že jsou velmi variabilní a dokáží si poradit s různými tvary objektů. Standardní velikost prodejny Žabka se pohybuje od 60 do 110 m2, což je i ideální rozměr pro rozmístění veškerého zboží, které zákazník potřebuje k denní spotřebě.

V současnosti provozuje obchodní síť Žabka 106 prodejen a v brzké době má v plánu otevírat další.

O společnosti Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.

  • Tesco Franchise Stores provozuje zavedenou síť prodejen potravin Žabka v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji, ale také v dalších lokalitách Středních, Západních, Jižních či Severních Čech.

  • Cílem a vizí je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby vždy nalezli to, co zrovna potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka.

  • 1. dubna 2011 se společnost Žabka, a.s. stala součástí skupiny Tesco v České republice.

  • Otevírací doba těchto provozoven (6 – 23 hod.) je pouze jedním z mnoha důvodů, proč jsou prodejny potravin tak populární. Šíře sortimentu, umístění ve vaší blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a poskytovaných služeb je to, co dělá Žabku Žabkou.

  • Obchody fungují ve formě franšízy, což znamená, že jsou provozovány nezávislými podnikateli podle standardů definovaných společností Tesco. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

5.3.

Komorní koncert Lucie Bílé v Pardubicích

Druhým rokem dává Lucie více přednost koncertům v menších sálech před velkými zimními stadiony.

Společnost celý článek
6.8.

Polabinské děti dostaly nový písek

Na doplnění bylo použito více než 160 kubických metrů písku, který byl vytěžen a pro tyto účely.

Společnost celý článek
30.12.

Veterinární policie?

Těžko by bylo možné chtít, aby veterinární inspektor krajské veterinární správy měl statut veřejného činitele.

Společnost celý článek
15.2.

Úředníci se brzy vrátí zpět na radnici

První přesuny jsou plánovány již ke konci února, veškeré stavební a restaurátorské práce by přitom měly být hotovy do konce června.

Společnost celý článek
10.7.

Včera začal výběr stavby roku 2008 v Pardubickém kraji

Cílem soutěže je na straně jedné zrekapitulovat to nejlepší, co se v posledních dvou letech v našem kraji postavilo.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting