Žádosti o dotace z Programu podpory bezbariérovosti v roce 2014

13.1.

Žádosti o dotace z Programu podpory bezbariérovosti v roce 2014


Od 7. 2. 2014 mohou fyzické i právnické osoby podávat žádosti o dotace z Programu podpory bezbariérovosti. Žádost může podat ten, kdo poskytuje služby v oblasti zajištění pomoci a podpory handicapovaným osobám (osoby, které jsou oslabeny nebo ztratily některé své schopnosti z důvodu věku, zdravotního stavu) s cílem odstranění bariér.

Dotace budou poskytovány především na zpřístupňování staveb a veřejného prostranství na území města a slouží jeho obyvatelům a na služby ve veřejném zájmu s ohledem na bezbariérovost. Poskytnutá podpora může mít investiční i neinvestiční charakter. Více informací naleznete v Pravidlech pro poskytování dotací z Programu podpory bezbariérovosti, která jsou umístěna na stránkách města Pardubice.

 Vyplněné žádosti včetně příloh předložte na podatelnu radnice nebo zašlete poštou na adresu Magistrát města Pardubic, odbor školství, kultury a sportu, ekon. oddělení, Pernštýnské náměstí 1, 530 21 Pardubice. Podrobné informace podá Martina Myslilová, tel. 466 859 414, martina.myslilova@mmp.cz, nebo Petra Šnejdrová, tel. 466 859 438, petra.snejdrova@mmp.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.2.

Poslední úsek historického zábradlí u Českého rozhlasu v Hradci Králové projde obnovou

Město započalo s postupnou obnovou historického zábradlí už před několika roky, přičemž s financováním některých úseků pomohly dotace z EU nebo z Ministerstva kultury ČR.

Společnost celý článek
4.5.

Město bude čerpat inspiraci v Anglii a Španělsku

Anglicko-španělsko-česká spolupráce uspěla v soutěži téměř stovky projektů a může se těšit na finanční podporu Evropské unie. Celkem v konkurenci obstálo 25 projektů. „Pardubice se tak mohou pyšnit tím, že jsou pouze jedním ze dvou českých měst, kterým se podařilo zaujmout v celoevropské konkurenci a využít takto jedinečnou příležitost pro zapojení do projektů v rámci programu URBACT,“ říká primátor města Martin Charvát.

Společnost celý článek
16.8.

Hospodaření kraje přezkoumají ministerští úředníci

Přezkum hospodaření není klasickou kontrolou, ale umožňuje upozornit na možná rizika spojená s hospodařením.

Společnost celý článek
19.11.

V Pardubicích se uskutečnil seminář k INTERREG IVC

Na semináři byly prezentovány důležité informace o tomto programu, o jeho přínosech pro evropské regiony.

Společnost celý článek
9.7.

Trojlístek recidivistů opět udeřil SVITAVSKO - Terčem zájmu byly hlavně cigarety.

Muži ve věku čtyřicet, dvaatřicet a osmadvacet let jsou zřejmě vášnivými kuřáky, kteří mají větší spotřebu tabákových výrobků, než by bylo možné pořídit z jejich finančních prostředků. To, ale neomlouvá jejich údajné majetkové nezákonné jednání v jedné z obcí na Svitavsku, kterého ho měli dopustit v noci z úterý na středu 3. července 2019.

Společnost celý článek
7.8.

Projekt na úsporu energií přinesl do rozpočtu další desítky milionů korun

Rada Pardubického kraje vybrala poosmé poskytovatele energetických služeb. Jedná se dodavatele opatření v rámci EPC projektů, které přináší úspory energií v budovách vlastněných krajem. V deseti zařízeních se během 11 let očekává úspora 36,6 milionů korun.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting