Zákazníkům ČEZ bude sloužit Ombudsman

26.11.

Zákazníkům ČEZ bude sloužit Ombudsman

Zákazníkům ČEZ bude sloužit Ombudsman

Již od počátku října je klientům společností Skupiny ČEZ k dispozici tým specialistů kolem firemního Ombudsmana Josefa Sedláka. Má sloužit zákazníkům, kteří z jakéhokoli důvodu neuspěli s klasickou stížností ve svém případě. Výsledky šetření slibuje Ombudsman uveřejnit vždy nejpozději do 30 dnů od podání nebo námětu. S podáním na Ombudsmana ČEZ se nyní může obrátit kterýkoliv zákazník, který nebyl spokojen s vyřízením své stížnosti či reklamace dříve podané u příslušné společnosti Skupiny ČEZ. Nespokojení zákazníci se mohou ozývat formou podání či námětů – v obou případech buď písemně nebo pomocí elektronických formulářů. Ty spolu s dalšími informacemi klienti najdou na stránkách www.cez.cz/ombudsman. V případě, že to bude charakter a složitost podání vyžadovat, bude zákazník Ombudsmanem pozván k osobnímu projednání případu. Josef Sedlák, historicky první ředitel společnosti ČEZ Obnovitelné zdroje a bývalý ředitel dukovanské elektrárny se tak stává rovněž prvním Ombudsmanem Skupiny ČEZ „Nemohu slíbit, že podání a náměty budou vždy vyřízeny zcela podle představ zákazníků. Zaručuji ale, že budou nestranně a důsledně prošetřeny, a že ke každému zaujmu jednoznačné stanovisko,“ přidává své krédo Josef Sedlák. Josef Sedlák vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Před nástupem do ČEZ (od roku 1987) působil v Královopolské strojírně Brno. V letech 1993 až 2002 byl ředitelem Jaderné elektrárny Dukovany, od roku 2000 do roku 2004 členem představenstva ČEZ. Od roku 2006 do letošního jara byl jednatelem a generálním ředitelem společnosti ČEZ Obnovitelné zdroje. Josef Sedlák je ženatý, má dva syny. Jeho největšími koníčky jsou tenis, nohejbal a sportovní rybaření.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

5.3.

Centrum pro oběti domácího násilí

Intervenční centrum pro oběti domácího násilí pro Pardubický kraj zřídilo a provozuje občanské sdružení SKP-CENTRUM.

Společnost celý článek
20.9.

Úspěch krajských paralympioniků v Belfastu

Závodí v disciplíně zvané boccia, což je paraolympijský sport podobný hře petanque, který se odehrává v tělocvičně.

Společnost celý článek
17.3.

Abilympijská asociace staví nové integrační centrum

Slavnostním otiskem ruky při zahájení stavby politici potvrdili, že sociální aktivity budou a chtějí podporovat.

Společnost celý článek
30.10.

Vicehejtman Línek ve Španělsku

Tento týden se vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek účastní výjezdního zasedání Výboru regionů Evropské unie ve Španělsku.

Společnost celý článek
14.6.

Divadlo se bude hrát i v jurtě z pneumatik

Nabídne i novinky, například netradiční scénu v podobě jurty ze dvou tisíc pneumatik, která vyroste na Velkém náměstí.

Společnost celý článek
9.12.

Žáci chrudimské průmyslovky se budou učit na rypadlu

Ten by měl sloužit především žákům v oboru mechanik silničních strojů, o který je podle slov ředitele školy velký zájem.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting