Žamberecký ZEZ plánuje nová pracovní místa v roce 2010

11.2.

Žamberecký ZEZ plánuje nová pracovní místa v roce 2010

Žamberecký ZEZ plánuje nová pracovní místa v roce 2010

Přední výrobce výkonových kondenzátorů v České republice ZEZ Silko Žamberk plánuje na rok 2010 nová pracovní místa. Uvedl to šéf společnosti Jiří Prokopec při jednání na zdejší radnici. "Při jednání byla zmíněna strategie rozvoje společnosti, která spočívá s ohledem na současnou krizi v jakémsi útlumu pro letošní rok, ale s rozvojem v podobě přístavby výrobní haly k hlavnímu objektu a následný náborem dalších pracovních sil pro rok 2010," potvrdil pro Orlický.net starosta Žamberka Jiří Dytrt. Pracovní jednání mezi šéfem firmy a starostou města, které se uskutečnilo koncem minulého týdne, mělo za cíl projednat budoucí vzájemné vztahy. Na jednání mimo jiné starosta Dytrt přislíbil pomoc při řešení odstranění ubytovny Pod Černým lesem, která je v současné obě využívána jako náhradní ubytování pro nájemníky městských bytů. "Odstranění tohoto náhradního ubytování by mělo proběhnout v roce 2010 s ohledem na vyhledání jiných vhodných lokalit pro tyto účely," doplnil starosta. Zdroj: Orlický.net

Další zprávy z kategorie "Společnost"

26.5.

Na Den dětí a hračku století zvou do muzea v Poličce

Bránu do světa dětských her otevírá hračka. Svět hraček je zvláštní říší, kde si děti mohou postavit svůj vlastní svět. A tomuto světu již několik desetiletí vévodí stavebnice LEGO, která je současně označována „hračkou století“.

Společnost celý článek
9.6.

Den, kdy najdu lásku v Paláci Pardubice

Že láska prochází žaludkem, vám dosvědčí vítěz pořadu MasterChef TV Nova Roman Kotlář, který předá i spoustu tipů na zamilované recepty. A protože člověk není jediný tvor, který potřebuje v životě lásku, bude v tento den hledat svůj nový domov 20 pejsků a 20 kočiček. Proto jestli chcete těmto chlupatým mazlíčkům poskytnout svou péči, neváhejte a dorazte.

Společnost celý článek
26.1.

První chat s primátorem v roce 2009

„Na internetovou diskusi s lidmi se už těším. Těší mě, že se lidé o dění ve městě zajímají,“ ...

Společnost celý článek
30.3.

Duben je Měsícem bezpečnosti v Atrium Paláci Pardubice

Chybět nebude ani sekce BESIPu, neboli bezpečnosti silničního provozu, kde bude k vyzkoušení například simulátor převrácení a nárazu automobilu. Připravena je i půlhodinová ukázka práce psovodů nebo přehlídka policejního jízdního oddílu s koňmi.

Společnost celý článek
30.7.

Další investice do krajské dopravy

Pardubický kraj postupně pokračuje v opravách silnic II. a III. třídy a nyní přichází na řadu další tři z nich

Společnost celý článek
25.9.

Občanským průkazům z roku 2005 končí platnost

Úředníci ani s blížícím se koncem roku nezaznamenávají mimořádný zájem o výměnu občanských průkazů, kterým letos končí platnost. Přesto by si lidé měli zkontrolovat dobu platnosti svého průkazu včas.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting