Zápasníci MMA v OC Futurum zváží svaly a zahřejí se před očekávaným turnajem

20.10.

Zápasníci MMA v OC Futurum zváží svaly a zahřejí se před očekávaným turnajem

Fanoušci jednoho z nejdynamičtějších a divácky nejúspěšnějších bojových sportů, MMA neboli Mixed Martial Arts, budou mít žně. Po středečním veřejném tréninku v obchodním a zábavním centru Futurum se příznivci tohoto sportu potkají se zápasníky ještě jednou. V pátek 20. října od 17:00 bude v královéhradeckém centru probíhat veřejné vážení borců a poslední přípravy před sobotním turnajem organizace XFN, který se koná v Tipsport aréně v Pardubicích. 
Příchozí se v OC Futurum mohou těšit na takové královéhradecké hvězdy a šampiony jako je Patrik Kincl, jeden z nejlepších českých bojovníků, Jarda “Jubox” Pokorný, David Dvořák, Tomáš Kvapil a Kuba Bahník. Vstupné na akci ve Futuru je zdarma.
MMA kombinuje boj ve stoje, zápas a boj na zemi, kdy se používají techniky z různých disciplín bojových sportů a umění. Jedná se o relativně mladý sport, jehož moderní podoba vznikla v Brazílii. Nyní láká diváky po celém světě zejména na atraktivní souboje v kleci, osmiúhelníku obehnaném pletivem. 
V pořadí pátý turnaj organizace XFN v MMA se uskuteční v pardubické Tipsport aréně v sobotu 21. října od 19 hodin. V jeho rámci se představí hvězdy nejen české scény – vedle výše zmíněných například Mohamed Sayah nebo Miloš Petrášek.
Více informací na www.futurumhradec.cz a na Facebooku centra. Taktéž na www.xfn.cz. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.6.

Pardubice chystají preventivní akci proti násilí na seniorech

Senioři jsou ohroženou skupinou v populaci kvůli zdravotním omezením i úbytku sociálních kontaktů. Starší lidé si přestávají věřit a jsou závislí na svém okolí, rodinách.

Společnost celý článek
18.10.

Soutěž v malování basketu vyhlásila výsledky

Soutěž probíhala ve čtyřech kategoriích: do 6 let, do 10 let, do 15 let a nad 16 let. Na konci se sešlo celkem 84 obrázků.

Společnost celý článek
11.10.

Otevírá se nově vybavené studijní centrum

Pardubická krajská nemocnice je partnerem projektu a v jejích prostorách také probíhají některé vyučovací aktivity.

Společnost celý článek
11.11.

Volby do dozorčí rady Pardubické krajské nemocnice, a.s.

Žádný člen volební komise nevznesl námitku k průběhu a výsledku voleb. Výsledek je platný,“ uvedl ing. Ladislav Kylar, předseda volební komise.

Společnost celý článek
15.10.

Pardubický kraj umožnil dobrovolným hasičům unikátní možnost výcviku

Podobný výcvik je v České republice unikátní. Speciálně upravený kamion vlastní německá firma, jejíž české zastoupení jej dovezlo teprve podruhé. V loňském roce byl mimo jiné představen i v Pardubicích, kde si jej však mohlo vhledem k omezenému času, vyzkoušet jen minimum zájemců.

Společnost celý článek
31.7.

Źamberk se rozrůstá do krásy

Kromě stavebních úprav dojde k obnově zeleně a parkovacích ploch.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting