Závěrečný účet Pardubického kraje je bez chyb

22.6.

Závěrečný účet Pardubického kraje je bez chyb

Závěrečný účet Pardubického kraje je bez chyb

Zastupitelstvo Pardubického kraje schválilo ve čtvrtek 18. června závěrečný účet Pardubického kraje. Přednesl ho náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek.        „Závěrečný účet souhrnně zhodnocuje výsledky hospodaření Pardubického kraje za minulý rok. Zahrnuje mimo jiné rozbor příjmů a výdajů, obsahuje údaje o finančním vypořádání se státním rozpočtem, fondy EU a vztahy ke zřízeným příspěvkovým organizacím a dalším subjektům, vázaných na krajský rozpočet,“ uvedl Roman Línek. Dodal také, že kraj celkem hospodařil se 7,5 miliardami korun, z toho přes 4 miliardy tvořily dotace ze státního rozpočtu a více jak 3 miliardy vlastní daňové příjmy. Nedílnou součástí závěrečného účtu kraje je zpráva o přezkoumání hospodaření kraje. „Ministerstvo financí konstatovalo, že hospodaření kraje je bez chyb a nedostatků, proto jsem navrhl zastupitelům aby schválili výsledek bez výhrad, což se také stalo,“ uzavřel náměstek Roman Línek.      Závěrečný účet za rok 2008 je zveřejněn na úřední desce Pardubického kraje a na webových stránkách www.pardubickykraj.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

8.11.

Na zimu čekají v Pardubicích tuny soli, ale také rolba na sníh

V úseku od zdymadla do Brozan se prostě cyklostezka změní na stezku lyžařskou.

Společnost celý článek
30.3.

Letecky z Pardubic do italské Pescary?

Ve dnech 25.a 26. března 2007 navštívil vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek partnerský region v Itálii

Společnost celý článek
10.3.

Ústecká nemocnice zprovoznila babybox

Jako první ze současných sedmi babyboxů je vybaven také SMS pagerem, který v případě umístění dítěte do boxu rozešle SMS zprávy.

Společnost celý článek
17.12.

Vánoční "varování": pozor na vibrisy!

V horším případě může rozdováděné nebo vylekané zvíře, většinou kočka nebo pes, porazit špatně upevněný vánoční stromek.

Společnost celý článek
31.7.

Pardubické děti se o prázdninách nudit nemusí

Některá hřiště jsou o prázdninách otevřena pouze v pracovní dny, řada jich má však celotýdenní provoz až do večerních hodin. „Kdo si chce v Pardubicích zasportovat, tak má v nabídce k dispozici víceúčelová hřiště, atletické sektory, hřiště a kurty pro různé sporty, od volejbalu, přes fotbal či bendy hokej, až po basketbal či tenis. Máme hřiště i s lezeckou stěnou a na petangue. U základní školy na Dubině, kde před nedávnem vznikla i in-line dráha, najdou občané i půjčovnu sportovních potřeb,“ informuje o nabídce náměstek Rychtecký.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting