Železář

31.12.

Železář

Železář

S prosbou o pomoc se již v úterý 11. prosince tohoto roku obrátil na letohradské policisty majitel jedné místní firmy, který zjistil, že mu někdo v minulých dnech sebral z částečně oploceného areálu železo za více než 22 tisíc korun. Případem se letohradská policie intenzivně zabývala a netrvalo jí to ani deset dní, kdy mohla konstatovat, že rekordmanem místního Obvodního oddělení Policie ČR se stal jeden mladík, který v průběhu několika mála prosincových nocí přemístil do svého osobního vozidla z místní firmy několik metráků železa. K přesunu používal stavební kolečko, které si o svých nočních ,,službách" půjčoval z vedlejšího rozestavěného domu. Tam také zřejmě zjistil, že by se mu mohlo v budoucnu hodit i část Haki-lešení, které pro jistotu sebou přibalil také. Mladíka se tedy podařilo policii dopadnout rychle. Vyšlo přitom najevo, že se nejedná o žádného svatouška a s podobnými praktikami má již nemalé zkušenosti.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.9.

Handicapované děti ze školy Svítání mají nový autobus

Nově pořízený autobus, který již děti pojmenovaly Bella, slavnostně pokřtila ve čtvrtek 11. září sólistka Státní opery v Praze Andrea Kalivodová.

Společnost celý článek
20.3.

Ústeckorolická nemocnice byla evakuována. Naštěstí jern cvičně.

Cvičení se dále účastnili vedoucí lékař Zdravotnické záchranné služby územního odboru Ústí nad Orlicí a Svitavy Igor Paar, vedoucího územního odboru Policie ČR Ústí nad Orlicí Radek Štantejský, ředitel Orlickoústecké nemocnice Jiří Řezníček a nechyběl zde i starosta města Ústí nad Orlicí Petr Hájek.

Společnost celý článek
19.6.

Ve společnosti se málo mluví o přínosu lidí s postižením

Pardubický kraj se zabývá otázkami souvisejícími s životem lidí se zdravotním postižením dlouhodobě.

Společnost celý článek
13.12.

Hvězda betlémská aneb astronomické souvislosti Vánoc

Na přednášce se tak mimo jiné dozvíte, jaké jsou nejčastěji uváděné astronomické úkazy.

Společnost celý článek
24.10.

Položili životy za Česko. Osudy novodobých hrdinů jsou v Přelouči k vidění do neděle 28. října

„Touto výstavou připomínáme hrdinské činy těch, co za naši zem obětovali to nejcennější,“ konstatovala 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Miluše Horská, pod jejíž záštitou se akce koná.

Společnost celý článek
19.7.

Podvodník českého internetu má nový obchod!

Na internetu se objevil další podvodný obchod s elektronikou. Před nedávnem SOS varovalo před obchodem www.tech-shop.cz.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting