Železář

31.12.

Železář

Železář

S prosbou o pomoc se již v úterý 11. prosince tohoto roku obrátil na letohradské policisty majitel jedné místní firmy, který zjistil, že mu někdo v minulých dnech sebral z částečně oploceného areálu železo za více než 22 tisíc korun. Případem se letohradská policie intenzivně zabývala a netrvalo jí to ani deset dní, kdy mohla konstatovat, že rekordmanem místního Obvodního oddělení Policie ČR se stal jeden mladík, který v průběhu několika mála prosincových nocí přemístil do svého osobního vozidla z místní firmy několik metráků železa. K přesunu používal stavební kolečko, které si o svých nočních ,,službách" půjčoval z vedlejšího rozestavěného domu. Tam také zřejmě zjistil, že by se mu mohlo v budoucnu hodit i část Haki-lešení, které pro jistotu sebou přibalil také. Mladíka se tedy podařilo policii dopadnout rychle. Vyšlo přitom najevo, že se nejedná o žádného svatouška a s podobnými praktikami má již nemalé zkušenosti.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.1.

Krajská metropole si bude celý rok připomínat založení Československa i další „osmičková“ výročí

Akce směřující k připomenutí těchto významných osmičkových výročí budou konány v průběhu celého roku, město jako koordinátor oslav pro přehlednost zpracovalo plánované akce kulturních a vzdělávacích institucí pro občany a návštěvníky města do jednoho propagačního materiálu, který bude distribuován v infocentrech, u jednotlivých pořadatelů i v rámci veletrhů cestovního ruchu.

Společnost celý článek
30.7.

Na zásahové obleky pro dobrovolné hasiče uvolní kraj přes sedm milionů korun

Rada Pardubického kraje na svém pondělním jednání schválila uvolnění 7,1 milionu korun pro 191 obcí na pořízení zásahových oděvů pro jednotky dobrovolných hasičů.

Společnost celý článek
3.4.

Kraj vrací železniční škole v České Třebové zpět její lesk. Absolventi najdou uplatnění nejen u Českých drah

Otevření nových oborů, které školu ještě více přiblíží k železnici jako takové, je jednou z možností jak docílit zlepšení v některých poptávaných profesích s vazbou na železnici.

Společnost celý článek
2.5.

Netolický: Pokud projde nový stavební zákon, navrhnu, aby se nový úřad jmenoval okresní

V Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky se v úterý dopoledne uskutečnil seminář na téma rekodifikace stávajícího stavebního práva.

Společnost celý článek
12.3.

Čeští zdravotníci odletěli do Kábulu

Čeští zdravotníci budou v Afghánistánu léčit především spojenecké vojáky zraněné během operací proti ozbrojencům Talibanu.

Společnost celý článek
10.5.

Arakain s Dymytry uvádějí do varu arénu za arénou

Arakain se zase pochlubí s albem ARAKADABRA. „Arakaini se hodně vytáhli. Už na minulé desce přidali nové ingredience (hardcore prvky) a lehce přitvrdili. Arakadabra jde ale mnohem dál a je jedním z nejpestřejších, ne-li nejpestřejší albem, jaké kdy Arakain natočili,“ píše metalový webzin Metal Forever.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting