Zlatý erb 2007 našel své krajské vítěze

2.4.

Zlatý erb 2007 našel své krajské vítěze

V pátek 30. března 2007 byly v sídle Pardubického kraje na Komenského náměstí v Pardubicích slavnostně uděleny ceny v krajském kole soutěže Zlatý erb 2007. V kategorii „Nejlepší webové stránky města“ si ocenění za první místo odnesli webmasteři města Pardubice, v kategorii „Nejlepší webové stránky obce“ zvítězila obec Zdechovice a v kategorii „Nejlepší elektronická služba“ vyhrálo město Lanškroun se svou službou X-map, což je v podstatě virtuální mapa města. Cenu veřejnosti pak získalo Rokytno. Do letošního krajského kola se přihlásilo 11 měst a 12 obcí. Jeho vítězové postupují do kola celostátního. Soutěž Zlatý erb vyhlašuje Sdružení Zlatý erb ve spolupráci se sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí ČR, portálem Města a obce online a konferencí ISSS a je součástí iniciativ v rámci kampaně Březen - měsíc Internetu. Osobní záštitu nad soutěží převzal ministr vnitra a ministr informatiky Ivan Langer. Nad cenou o nejlepší elektronickou službu pak prezident Nejvyššího kontrolního úřadu František Dohnal. Krajská kola vyhlašují kraje ČR. Pardubické krajské kolo hodnotili v rámci výukového programu studenti a doktorandi Ústavu systémového inženýrství a informatiky Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb 2007: kategorie „MĚSTA“ Pardubice Lanškroun Přelouč kategorie „OBEC“ Zdechovice Opatovice nad Labem Býšť kategorie „ELEKTRONICKÁ SLUŽBA“ Lanškroun – X-map Pardubice – Úřad bez čekání – on-line rezervace Býšť – Katalog knihovny Cena veřejnosti Rokytno Svratouch Stolany

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.9.

Hejtman zavítal do pravěké osady v Křivolíku

V přírodním muzeu tu byly k vidění nejen pravěké zbraně a nástroje z pazourku, ale také z bronzu.

Společnost celý článek
27.2.

Kraj podpořil tradiční lidovou kulturu i postupové přehlídky

Na území Pardubického kraje jsou každoročně pořádány krajské postupové a národní přehlídky v oblasti kultury. Tyto přehlídky vyhlašuje prostřednictvím svých organizací Ministerstvo kultury. „Financování přehlídek je zajištěno z části granty ministerstva, dotací Pardubického kraje a z vlastních prostředků jednotlivých pořadatelů. V krajském rozpočtu máme na tento účel pro rok 2017 celkovou částku 330 tisíc korun, některé položky musí ještě posoudit zastupitelé,“ řekl Línek.

Společnost celý článek
24.10.

V Hrobicích roste vánoční strom pro Pardubice

Překvapením pro všechny, kteří přijdou v neděli 1. prosince vpodvečer na Pernštýnské náměstí, bude obměněná výzdoba stromu. 

Společnost celý článek
3.10.

NOC GRÁCIÍ: HVĚZDY, KTERÉ POMÁHAJÍ

Ocenění v podobě tří Grácií si ze slavnostního večera odnesou zástupci nominovaných organizací z komerční i neziskové sféry a v neposlední řadě též jednotlivci z řad významných osobností, rodičů, přátel školy a zaměstnanců.

Společnost celý článek
30.10.

Vicehejtman Línek ve Španělsku

Tento týden se vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek účastní výjezdního zasedání Výboru regionů Evropské unie ve Španělsku.

Společnost celý článek
21.1.

O letecký obor v Moravské Třebové je předběžný zájem

Konkrétní počty uchazečů bude kraj znát v březnu letošního roku po uplynutí lhůty pro podání přihlášek ke studiu na středních školách.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting