Žlutomodrá sobota Berry pro Centrum Paraple

6.9.

Žlutomodrá sobota Berry pro Centrum Paraple

Žlutomodrá sobota Berry pro Centrum Paraple

V sobotu 11. září se uskuteční akce s názvem Žlutomodrá sobota Berry pro Centrum Paraple Půjde o jízdy vlakem mezi Pardubicemi, Hradcem Králové a Skutčí pro rodiny s dětmi a doprovodným programem. Organizátorem je společnost České dráhy. Akci pro zpříjemnění soboty o druhém zářijovém víkendu spolupřipravil tým sítě elektroprodejen BERRY (www.eberry.cz). Dopravu mezi jednotlivými místy zábavného putování zajistí zvláštní vlaky Českých drah. Veškerý výtěžek ze vstupného je určen pro Centrum Paraple, které pomáhá lidem s poškozením míchy. Bohatý program je pak pro všechny účastníky připraven na nádražích ČD ve městech Skuteč, Pardubice a Hradec Králové. Ve Skutči tak budou moci návštěvníci shlédnout výstavu speciálních vagonů ČD (konferenční, dětská herna, kinovůz, expozice odbavování na železnici v historickém vagonu), několik hudebních vystoupení, připraveny jsou soutěže pro děti, pravá venkovská zabíjačka a také práce řemeslníků. Program bude doprovázen mluveným slovem i příjemnou hudbou, z hostů vystoupí Ivan Hlas a ve dvou blocích Kmochovka – dechová hudba Kolín. V Pardubicích se dopoledne uskuteční koncert Tomáše Kluse, po obědě zde bude probíhat zábavné sportovní odpoledne s pardubickými basketbalisty a následně s hokejisty – mistry extraligy. Obě sportovní akce bude doprovázet autogramiáda. Příjemný den završí Hodina zpěvu v podání Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Program v Hradci Králové, složený z bloku písniček, soutěží pro děti i příjemného slova, zajistí moderátoři regionální redakce Rádia Blaník. Během dne dvakrát vystoupí skupina Čejka band a odpoledne proběhne rovněž autogramiáda fotbalistů prvoligového FC Hradec Králové. Pro přepravu mezi Pardubicemi a Hradcem Králové bude možné využít zvláštní parní a historické motorové vlaky; mezi Pardubicemi a Skutčí pojedou rovněž zvláštní vlaky - soupravy Regionova. Nabídka programu je bohatá, každý si může vybrat z nabízených tras zábavného putování tu, která mu nejlépe vyhovuje. V každé lokalitě je zajištěn rovněž široký sortiment občerstvení. Drobné občerstvení bude možno také pořídit ve vybraných zvláštních vlacích. Pro soutěžící děti jsou připraveny drobné dárky a prémie. Organizátoři akce doporučují rezervaci míst předem – vyberte si trasu putování, která se vám nejvíce líbí a zakupte si včas vstupenku s jízdenkou v předprodeji v osobních pokladnách ČD na hlavních nádražích v Hradci Králové a Pardubicích a dále v Chrudimi, Slatiňanech, Žďárci u Skutče a Hlinsku v Čechách. Jelikož předprodej probíhá již od začátku srpna, kapacita míst ve zvláštních vlacích je omezena a včasným nákupem si tak zarezervujete místo.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.10.

Dnes začíná 1. česko-slovenská filatelistická výstava

Pro české vystavovatele, jejichž exponáty jsou na počátku kvalifikačního postupu, je připravena kategorie Premiéra.

Společnost celý článek
25.10.

„Sputnikem to začalo…“

Návštěvníci si budou moci společně představit první umělou družici lidstva, sovětský Sputnik.

Společnost celý článek
13.12.

Pardubičtí psi se odliší barevnými známkami

Novou evidenci psů chystá na začátek roku 2008 statutární město Pardubice.

Společnost celý článek
5.5.

Na svatého Floriana se otevřely brány hasičských stanic na Chrudimsku

Přibližně u každé třetí nehody je nutné použít právě vyprošťovací zařízení. Návštěvníci se zájmem poslouchali výklad i o problematice nebezpečí požárů, kdy a jak použít hasicí přístroj, jak předejít požárům i jak se chránit při mimořádné události a jak se zachovat, když zazní siréna. Přítomní, kterých hasiči napočítali i přes nepřízeň počasí více než 300, měli možnost prohlédnout si i nejmodernější mobilní techniku.

Společnost celý článek
16.10.

V Ronalu vznikne až 120 nových pracovních míst

„Abychom si své prvenství udrželi, musíme trvale hledat cesty, jak objem výroby zvětšovat. Vedle zlepšování kvality a zvýšení produktivity jdeme i extenzivní cestou, což znamená navýšení výrobních kapacit,“ sdělil ředitel pardubického podniku Pavel Flégl. Projekt rozšíření výroby podle něj zapadá do firemní strategie a staví na moderní technologii, která už v Pardubicích je a také na umu a kvalitě lidí, kteří již v pardubickém závodě pracují.

Společnost celý článek
29.12.

Reakce Radko Martínka na spekulaci MfD o odvolání Tauberové

Bývalá radní Markéta Tauberová se nikdy ani náznakem nezmínila o tom, že by byla pod jakýmkoliv tlakem zájmových skupin.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting