Zmizela pětiletá slečna

11.7.

Zmizela pětiletá slečna


    Nekonečné minuty strachu si patrně musela v úterý večer prožíívat babička pětileté holčičky. Hlídala ji, ale v nestřeženém okamžiku se jí dítě ztratilo z očí. Nikde jí nenašla a tak byla nucena se s touto informací obrátit na policisty. Zmizení své vnučky oznamovala pouhých pár minut po jednadvacáté hodině.

Když přijímáme podobná oznámení, jde vždy o vteřiny a pokud se oznámení týká pohřešování tak malého dítěte, nelze nikterak ztrácet čas.  Do pátrání po pětileté slečně se okamžitě zapojily všechny policejní hlídky z Vysokomýtska, psovod i městská policie. Svou pomoc nabízeli i piloti z policejního vrtulníku. Nakonec nebylo třeba, aby vzlétl. Po pár desítkách minut od samotného oznámení totiž přišla dobrá zpráva. Dívenka byla vypátrána.  Všem zainteresovaným do pátrání se ulevilo. Byla to ta nejkrásnější zpráva večera.

     A kde tak malá holčička vůbec byla? Údajně se sama vydala na procházku ulicemi města. Proč a co malou slečnu vedlo k noční  procházce? Domnívám se, že nejen na tuto otázku budou hledat odpovědi pracovníci OSPODu.  

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.6.

Škola v přírodě „NA PRODEJ“

Pardubičtí zastupitelé v úterý tohoto týdne rozhodli o prodeji školy v přírodě v Příchovicích na Jablonecku.

Společnost celý článek
8.7.

Rožkova ulice v Pardubicích bude na čas obousměrná

Nejen tady, ale i v dalších ulicích v blízkosti uzavírky musí dbát řidiči zvýšené opatrnosti a věnovat maximální pozornost dopravnímu značení.

Společnost celý článek
23.11.

Maraton psaní dopisů se rozběhne i v SKP-CENTRUM, o.p.s.

Přijďte a napište svůj dopis, který někomu zachrání život!

Společnost celý článek
14.2.

V létě se park Na Špici promění ve Sportovní park Pardubice

Sportovní park Pardubice bude menší co do počtu dnů, rozlohy i zapojených klubů. Jako nejlepší lokalita byl zvolen park Na Špici, a to i kvůli blízkosti soutoku řek Labe a Chrudimky. Stejně jako loni bude také letos hlavním cílem zapojit děti z mateřských a základních škol. Manažerem této akce bude i letos předseda představenstva BK Pardubice Pavel Stara, spolupracovat bude s Kulturním centrem Pardubice a úředníky z magistrátu.

Společnost celý článek
25.4.

Třetí setkání hejtmanů a „županů“

Stěžejním bodem jednání bylo podepsání společné deklarace o dopravní infrastruktuře

Společnost celý článek
17.9.

Zítra se koná v Chrudimi XXXVII. ročník soutěže O Pohár Vysočiny

Soutěžit se bude v disciplínách požárního sportu, a to ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže, běhu na 100 metrů s překážkami a v požárním útoku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting