ZOO Dvůr Králové nezvýší ceny za ubytování

16.1.

ZOO Dvůr Králové nezvýší ceny za ubytování

ZOO Dvůr Králové nezvýší ceny za ubytování

Ceny ubytování v Hotelu Safari a stylovém Safarikempu v ZOO Dvůr Králové se v roce 2012 měnit nebudou. Zvýšení DPH půjde na náklady zoo, takže ceny budou ve skutečnosti levnější. V zimní sezoně jsou navíc nejnižší z celého roku. Například za dvoulůžkový pokoj v hotelu nebo unikátním africkém bungalovu zaplatí host téměř o tisíc korun méně. V lednu a únoru je v rámci mimořádné nabídky sleva dalších třicet procent. Pro ubytované platí vstup do zoo zdarma po celou dobu pobytu. Lze si tak vzhledem k menšímu počtu návštěvníků pohodlně užít zvířata ve výbězích i v pavilonech. Nabídka je vhodná pro návštěvníky, kteří si chtějí užít pohodový víkend v atraktivním prostředí. Večer je možné zahrát si bowling a milovníci zimních sportů dojedou do nejbližších horských středisek během půl hodiny. Levné ubytování nabízí dobrou příležitost i pro firmy k uspořádání setkání s obchodními partnery, zaměstnanci, k uskutečnění eventů, team buildingů a školení. K dispozici je salonek přímo v hotelu s veškerou technikou, s kapacitou zhruba 70 osob, a přednáškový sál s kapacitou 110 osob. I pro firmy platí akční sleva 30 procent na jednolůžkový pokoj a jako bonus školící salonek včetně techniky s kapacitou až 70 míst zdarma. Stravování je zajištěno v Restauraci U Lemura a profesionální zajištění cofee breaků, koktejlů a rautů je samozřejmostí. K rautům lze využít i atraktivní prostředí Galerie Pravěk Očima Zdeňka Buriana v letohrádku zoo.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.9.

Zítra se koná v Chrudimi XXXVII. ročník soutěže O Pohár Vysočiny

Soutěžit se bude v disciplínách požárního sportu, a to ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže, běhu na 100 metrů s překážkami a v požárním útoku.

Společnost celý článek
7.3.

Zvířata potřebují naší pomoc, mláďata zejména

Pomoc ale potřebují pouze tehdy, sedí-li na zemi, protože nedovedou vyletět vzhůru.

Společnost celý článek
27.1.

Termosnímkování Hradce zabránilo tepelné havárii

Distribuční síť tepelné energie v Hradci Králové neprošla v posledních dvaceti letech výraznou obnovou.

Společnost celý článek
27.11.

Tip na zdravou svačinu z Pardubic

Korespondenční kolo soutěže Svačina roku s Rio Mare skončilo. Odborná porota teď vybere do 27. listopadu z více než 120 přihlášených receptů 15 finalistů. Nejlepší kuchaři a kuchařky postoupí do finálového kola, které se uskuteční 7. prosince v gastronomickém studiu Chefparade+ v Holešovicích.

Společnost celý článek
28.2.

Radní debatovali ve Fabrice se starosty obcí ze dvou okresů

Vysvětlila, proč kraj ke konkurzům přistoupil. Diskuzi vzbudila reforma financování regionálního školství připravovaná MŠMT.

Společnost celý článek
9.7.

Starostky požehnaly novému hasičskému vozu

Jeho slavnostní uvedení do provozu bylo hlavním bodem hasičské pouti,

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting