Zoufalá žena svého přítele téměř

9.10.

Zoufalá žena svého přítele téměř

Zoufalá žena svého přítele téměř

Oprávněné obavy o zdraví přítele přivedly mladou, 26letou ženu až na Obvodní oddělení Policie ČR v Litomyšli. Když v pondělí 5. října časně ráno odjížděla do práce, viděla svého o devět let staršího přítele naposledy. V průběhu dne mu poslala několik SMS zpráv, na které ovšem nikterak nereagoval. Když se týž den vrátila domů, její přítel v bytě stále nebyl. Se svými známými tedy rozjela pátrání, které však nakonec nikam nevedlo. Zoufalá žena, nevěda si již rady, obrátila se proto se žádostí o pomoc na policicii. Policisté okamžitě vyhlásili po pohřešované osobě pátrání a zároveň provedli prověrky ve zdravotnických zařízeních, jejichž výsledek byl ale negativní. Muži zákona včetně nešťastné ženy se stále - leč marně - pokoušeli zmizelého muže kontaktovat na jeho mobilním telefonu. Na druhý den ráno, tedy v úterý 6. října doma mezi uloženými písemnostmi nalezla žena rovněž dopis na rozloučenou. V tu chvíli myslela na nejhorší, ale i přesto stále zkoušela vytáčet mobil svého přítele. Již celý druhý den byl muž pohřešován a intenzivní pátrání pokračovalo. Nakonec se vpodvečer 6. října kolem 19. hodiny osobně dostavil na policejní služebnu, kde se po několika hodinách rozhovoru s policisty pokal a uznal, že svým jednáním způsobil řadě blízkých starosti. "Zbytečné " pátrání tak mohlo být odvoláno. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

29.7.

200 milionů na výměnu pouličních lamp

Předpokládaná životnost sloupů veřejného osvětlení je zhruba 30 let.

Společnost celý článek
15.10.

Nejvíce na kampaň v Pardubicích daly ODS a ČSSD

Partnerem diskuse bylo občanské sdružení Dialog pro Pardubice.

Společnost celý článek
27.8.

Odbahnění Čičáku dostalo zelenou

Práce mohou probíhat pouze v termínu od prvního září do 31 října. Celou akci je nutné stihnout již letos, aby mohli následně revitalizovat i samotný park.

Společnost celý článek
26.5.

Na Den dětí a hračku století zvou do muzea v Poličce

Bránu do světa dětských her otevírá hračka. Svět hraček je zvláštní říší, kde si děti mohou postavit svůj vlastní svět. A tomuto světu již několik desetiletí vévodí stavebnice LEGO, která je současně označována „hračkou století“.

Společnost celý článek
27.9.

Včelařská škola v Nasavrkách oslavila šedesátiny

Učiliště, které je svého druhu jediné v republice, vyučilo za šest dekád existence 2398 zájemců o obor včelař.

Společnost celý článek
20.7.

Třída Míru by spolkla další desítky milionů

Toto zjištění vyplynulo z odborné analýzy, s jejímiž závěry se seznámila rada města na svém jednání 14. července.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting