Zoufalá žena svého přítele téměř

9.10.

Zoufalá žena svého přítele téměř

Zoufalá žena svého přítele téměř

Oprávněné obavy o zdraví přítele přivedly mladou, 26letou ženu až na Obvodní oddělení Policie ČR v Litomyšli. Když v pondělí 5. října časně ráno odjížděla do práce, viděla svého o devět let staršího přítele naposledy. V průběhu dne mu poslala několik SMS zpráv, na které ovšem nikterak nereagoval. Když se týž den vrátila domů, její přítel v bytě stále nebyl. Se svými známými tedy rozjela pátrání, které však nakonec nikam nevedlo. Zoufalá žena, nevěda si již rady, obrátila se proto se žádostí o pomoc na policicii. Policisté okamžitě vyhlásili po pohřešované osobě pátrání a zároveň provedli prověrky ve zdravotnických zařízeních, jejichž výsledek byl ale negativní. Muži zákona včetně nešťastné ženy se stále - leč marně - pokoušeli zmizelého muže kontaktovat na jeho mobilním telefonu. Na druhý den ráno, tedy v úterý 6. října doma mezi uloženými písemnostmi nalezla žena rovněž dopis na rozloučenou. V tu chvíli myslela na nejhorší, ale i přesto stále zkoušela vytáčet mobil svého přítele. Již celý druhý den byl muž pohřešován a intenzivní pátrání pokračovalo. Nakonec se vpodvečer 6. října kolem 19. hodiny osobně dostavil na policejní služebnu, kde se po několika hodinách rozhovoru s policisty pokal a uznal, že svým jednáním způsobil řadě blízkých starosti. "Zbytečné " pátrání tak mohlo být odvoláno. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

26.3.

Slavnostní otevření prostor Pardubického podnikatelského inkubátoru

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický a primátor města Pardubic Martin Charvát společně vypustí papírové vlaštovky a symbolicky tak za přítomnosti zástupců místních významných institucí zahájí činnost inkubátoru. I poté si bude moci kdokoliv z řad široké veřejnosti prohlédnout prostory inkubátoru, až do pátku 30. 3. budou probíhat Dny otevřených dveří.

Společnost celý článek
18.7.

Pardubičtí hasiči likvidovali dva požáry

Uchránit se podařilo majetek ve výši 250 tisíc korun.

Společnost celý článek
15.1.

Roční poplatky stačí zhruba na sběr a svoz odpadků

V přepočtu přijde likvidace odpadu za každého obyvatele Pardubic na 873 korun ročně, v celkové částce jde o téměř 72 milionů korun.

Společnost celý článek
14.12.

Pardubické vánoční trhy jsou v plném proudu

Od 15 hodin se po náměstí rozezní hlasy dětí z dětských pěveckých sborů a promítá se pardubická Perníková pohádka.

Společnost celý článek
26.6.

Putování po stopách Silver A

Naučná stezka vznikla v roce 2012 k příležitosti 70. výročí druhého stanného práva, které vyhlásili němečtí okupanti na území protektorátu Čechy a Morava. Cesta představuje návštěvníkům několik míst spojených s činností Silver A v Pardubicích a osudy hlavních aktérů.

Společnost celý článek
13.1.

Silničáři slaví deset let

Letos je to právě deset let, kdy došlo ke sloučení čtyř okresních silničářských správ.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting