Zoufalá žena svého přítele téměř

9.10.

Zoufalá žena svého přítele téměř

Zoufalá žena svého přítele téměř

Oprávněné obavy o zdraví přítele přivedly mladou, 26letou ženu až na Obvodní oddělení Policie ČR v Litomyšli. Když v pondělí 5. října časně ráno odjížděla do práce, viděla svého o devět let staršího přítele naposledy. V průběhu dne mu poslala několik SMS zpráv, na které ovšem nikterak nereagoval. Když se týž den vrátila domů, její přítel v bytě stále nebyl. Se svými známými tedy rozjela pátrání, které však nakonec nikam nevedlo. Zoufalá žena, nevěda si již rady, obrátila se proto se žádostí o pomoc na policicii. Policisté okamžitě vyhlásili po pohřešované osobě pátrání a zároveň provedli prověrky ve zdravotnických zařízeních, jejichž výsledek byl ale negativní. Muži zákona včetně nešťastné ženy se stále - leč marně - pokoušeli zmizelého muže kontaktovat na jeho mobilním telefonu. Na druhý den ráno, tedy v úterý 6. října doma mezi uloženými písemnostmi nalezla žena rovněž dopis na rozloučenou. V tu chvíli myslela na nejhorší, ale i přesto stále zkoušela vytáčet mobil svého přítele. Již celý druhý den byl muž pohřešován a intenzivní pátrání pokračovalo. Nakonec se vpodvečer 6. října kolem 19. hodiny osobně dostavil na policejní služebnu, kde se po několika hodinách rozhovoru s policisty pokal a uznal, že svým jednáním způsobil řadě blízkých starosti. "Zbytečné " pátrání tak mohlo být odvoláno. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.1.

Dostihy ani pardubické závodiště nejsou na prodej

Areál závodiště však není majetkem Dostihového spolku ale města, které jej spolku pronajímá.

Společnost celý článek
27.5.

AFI Palác pokračuje v tradici dětského dne s michalem nesvadbou a rozdávání dárků dětem z pardubic a okolí

Vždy veselý a dobře naladěný Michal Nesvadba známý hlavně z oblíbeného pořadu Kouzelná školka zaujme hlavně nejmenší děti, na své si ale přijdou i školáci a Michalův zápal ocení jistě i rodiče. „Návštěvníci AFI Paláce se mohou těšit na Michalovo vystoupení, autogramiádu, různé soutěže, balónky a na zdravější alternativu cukrové vaty bez chemických přísad,“ přiblížila program Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

Společnost celý článek
19.2.

Martin Šonka úřadující mistr světa Red Bull Air Race vystoupí na Aviatické pouti.

Doslova na plné obrátky již běží přípravy letošního, již devětadvacátého ročníku Aviatické pouti, který se uskuteční 1. a 2. června na letišti v Pardubicích. Jednou z hvězd bohatého letového programu se stane diváky velice oblíbený akrobat a vzdušný showman Martin Šonka. Martin Šonka v loňském roce dosáhl fenomenálního úspěchu v podobě vítězství v prestižní světové sérii závodů Red Bull Air Race

Společnost celý článek
14.5.

Vládní představitelé v Pardubickém kraji

V tomto týdnu navštíví Pardubický kraj hned dva představitelé české vlády.

Společnost celý článek
9.10.

Den stavitelství a architektury

Stavebnictví a architektura zažívá v poslední době velký rozmach a stává se perspektivní oblastí pro budoucí uplatnění.

Společnost celý článek
15.2.

MDŽ vytlačuje Valentýna, potvrzují obchodníci

Svátek sv. Valentýna má sice dlouhou tradici v USA, ale v našem kulturním prostředí není zažitý.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting