Zoufalá žena svého přítele téměř

9.10.

Zoufalá žena svého přítele téměř

Zoufalá žena svého přítele téměř

Oprávněné obavy o zdraví přítele přivedly mladou, 26letou ženu až na Obvodní oddělení Policie ČR v Litomyšli. Když v pondělí 5. října časně ráno odjížděla do práce, viděla svého o devět let staršího přítele naposledy. V průběhu dne mu poslala několik SMS zpráv, na které ovšem nikterak nereagoval. Když se týž den vrátila domů, její přítel v bytě stále nebyl. Se svými známými tedy rozjela pátrání, které však nakonec nikam nevedlo. Zoufalá žena, nevěda si již rady, obrátila se proto se žádostí o pomoc na policicii. Policisté okamžitě vyhlásili po pohřešované osobě pátrání a zároveň provedli prověrky ve zdravotnických zařízeních, jejichž výsledek byl ale negativní. Muži zákona včetně nešťastné ženy se stále - leč marně - pokoušeli zmizelého muže kontaktovat na jeho mobilním telefonu. Na druhý den ráno, tedy v úterý 6. října doma mezi uloženými písemnostmi nalezla žena rovněž dopis na rozloučenou. V tu chvíli myslela na nejhorší, ale i přesto stále zkoušela vytáčet mobil svého přítele. Již celý druhý den byl muž pohřešován a intenzivní pátrání pokračovalo. Nakonec se vpodvečer 6. října kolem 19. hodiny osobně dostavil na policejní služebnu, kde se po několika hodinách rozhovoru s policisty pokal a uznal, že svým jednáním způsobil řadě blízkých starosti. "Zbytečné " pátrání tak mohlo být odvoláno. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.7.

Zatraktivnění pardubického zámku posoudí auditorská firma

Zámek by měl ze své výhodné polohy v centru krajského města vytěžit podstatně větší návštěvnost a spokojenost návštěvníků.

Společnost celý článek
19.1.

Tento školní rok zahájila svou činnost Základní škola Na rovině

Vládne zde rodinná atmosféra, která je podpořena malým počtem dětí ve třídě.

Společnost celý článek
1.10.

Nejatraktivnější místo České republiky

Travel in the Czech republic vyhlásil v pořadí již druhý ročník čtenářské ankety o nejatraktivnější místo České republiky.

Společnost celý článek
11.10.

Historicky první Čokoládový festival provoní OC Futurum Hradec Králové

Akce Čokoládový festival 2018 se koná pod hlavičkou pořadatelské agentury ChrisEvents. Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Společnost celý článek
13.12.

Kodaline a The Subways - Rock for People pokračuje v adventní nadílce

Rychlé vyprodání limitované první edice vstupenek potvrzuje velký zájem fanoušků o kapely, které letos v Hradci Králové oslaví 25 let Rock for People.

Společnost celý článek
4.6.

Čachtická paní bude mučit na hradě Kunětická hora

Alžběta Báthory je pro naše diváky možná známá z filmu, který před nedávnem představil slovenský režisér Juraj Jakubisko.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting