Zpátky do školy s Palácem Pardubice

29.8.

Zpátky do školy s Palácem Pardubice

Zažijte dobrodružný návrat do školy díky akci, kterou pro děti na 1. září připravil Palác Pardubice. Na jeho návštěvníky čeká show Michala Nesvadby, dobrodružný doprovodný program, dárečky, vystoupení, workshopy i pohádky. Nejen malí školáci se tak mohou těšit na zábavou nabité sobotní odpoledne.

Aby si děti zpříjemnily návrat do školních lavic, Palác Pardubice chystá na poslední prázdninovou sobotu pro malé školáky zábavné odpoledne. Kromě programu, který bude probíhat od 13 do 17 hodin, se můžete těšit na doprovodné soutěže v dobrodružném duchu. Děti se převtělí do dobrodruhů a cestovatelů, bude na ně čekat Diamantová stezka a za správné vyluštění tajenky pro ně bude připravený malý dárek. V rámci programu pak budou malí dobrodruzi objevovat faunu i flóru, jako například poznávání mořského světa, rýžování zlata, seznámení se s africkým kontinentem díky virtuální realitě anebo stopování zvířat a rozeznávání jejich stop.

V Paláci Pardubice mimo jiné vystoupí Michal Nesvadba a chystá se také pohádkové divadlo.

Harmonogram 1. září v Paláci Pardubice:

13:00

Start dobrodružné výpravy

13:10

Pohádka Vikingové

14:00

Dobrodružství s Michalem Nesvadbou

14:40

Autogramiáda s Michalem

15:00

Taneční škola InDance a sportovní kroužky

15:30

Pohádka Bajky

16:30

Taneční škola InDance

16:45

Vylosování výherců soutěže Diamantová stezka

17:00

Dobrodružná výprava končí a hurá do školy!

Už se těšíte na zábavné odpoledne a zpátky do školy?

Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.12.

Vánoční koncert sboru Bonifantes v Paláci Pardubice

Sbor je každoročním účastníkem prestižních soutěží a vystupoval již v různých koutech světa – od Francie či Dánska po USA, takže byste si rozhodně tento velice unikátní hudební zážitek nechat ujít. Vezměte rodinu a doražte - budete se skvěle bavit a navíc se naladíte na tu správnou vánoční vlnu.

Společnost celý článek
10.2.

Vstupte do třinácté komnaty

. Kolem stolu sedí skupina postav a všichni pijí z vysokých skleněných pohárů nápoj červené barvy.

Společnost celý článek
15.8.

Referendum stálo více než milon korun

Vzhledem k nízkému počtu lidí, kteří přišli hlasovat (20,9 procenta oprávněných voličů), nejsou výsledky referenda platné ani závazné.

Společnost celý článek
28.3.

Konečně. Stavba Průjezd železničním uzlem Ústí nad Orlicí odstartovala

Stávající výpravní budova ve stanici, která byla v roce 2010 prohlášena za kulturní památku, zůstane uprostřed kolejiště. Vzhledem k jejímu stavu a poloze se již nebude využívat pro řízení dopravy a odbavování cestujících. Její funkci převezme nový objekt.

Společnost celý článek
2.6.

Blériot s hvězdným pilotem

Dan to zvládl jako opravdový profesionál a těší se na vystoupení v programu. Předpověď počasí zatím nepředpokládá na dobu konání Aviatické pouti nějaký silnější vítr, tak se mohou diváci těšit na předvedení Blériotu, které je vrátí více jak sto let zpátky, do dob prvních pardubických vzletů Ing. Jana Kašpara,“ seznamuje se zajímavou novinkou Jan Rudzinskyj z organizačního štábu Aviatické pouti.

Společnost celý článek
18.5.

Cenu Učené společnosti ČR převzala i doktorka Kamila Pacovská z Fakulty filozofické

Úspěšný vědecko-výzkumný projekt „Centra pro etiku jako studium hodnoty člověka“ doktorky Kamily Pacovské a jejího týmu se stal vůbec jediným projektem z humanitní a společensko-vědní oblasti, který byl v České republice přijat k financování v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a který je určen na podporu a rozvoj excelentního výzkumného týmu v oblasti etiky. Realizace tohoto velkého projektu byla zahájena v roce 2017 a doktorka Kamila Pacovská je jeho hlavní řešitelkou.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting