Sport

21.2.

Čtvrteční podvečer s sebou přinesl nejúspěšnější sportovce regionu

Desítky sportovců se včera večer vystřídaly na podiu Kulturního domu Hronovická, aby si zde převzaly ocenění za Nejúspěšnější sportovce Pardubicka za rok 2019. Mezi vyhlášenými osobnostmi nechyběly jak tváře známé již z předchozích let, tak řada nováčků, o další dva členy se rozrostla také Síň slávy pardubického sportu.

Sport celý článek
6.2.

Cvičiště v duchu závodu Gladiator Race pro malé sportovce a sportovkyně vyroste opět v OC Futurum

Pořadatelé oblíbené série překážkových závodů Gladiator Race z organizace Sportvisio opět míří do královéhradeckého obchodního a zábavního centra Futurum. V sobotu 8. února zde vystaví cvičnou dráhu pro malé gladiátory a gladiátorky.

Sport celý článek
23.1.

V polovině ODM má Pardubický kraj 12 medailí, karatista Müller získal tři bronzy Olympiáda dětí a mládeže 2020 se přehoupla do druhé poloviny

Ve středu se Olympiáda dětí a mládeže 2020, kterou pořádá Karlovarský kraj, přehoupla do své druhé poloviny. Sportovci Pardubického kraje v prvních dvou dnech posbírali celkem 12 cenných kovů. Nejvíce se jim zatím dařilo v karate, ve kterém získal zatím jedinou zlatou medaili Vojtěch Vašák. Další karatista Jan Müller si domů veze celkem tři bronzy.

Sport celý článek
10.1.

Na Zimní olympijské hry mládeže v Lausanne vyráží také sportovci z Pardubického kraje

Ve švýcarském Lausanne dnes startují Zimní olympijské hry mládeže, které potrvají do 22. ledna. Soutěžit zde bude celkem 74 českých sportovců ve věku od 15 do 18 let. Svá želízka v ohni bude mít i Pardubický kraj, který by mělo zastupovat celkem 10 mladých sportovců.

Sport celý článek
11.10.

Východočeské univerzity opět poměří síly. Tentokrát v e-gamingu

Unikátní e-gamingové derby univerzit, které se v České republice odehraje historicky poprvé přímo na univerzitní půdě, začíná zítra mezi Univerzitou Hradec Králové (UHK) a Univerzitou Pardubice (UPa). V Hradci Králové poměří své hráčské dovednosti tři desítky esportovců. Po tradičním hokejovém derby východočeských škol, které každý rok navštíví tisíce diváků, je letos tato disciplína novinkou.

Sport celý článek
26.9.

Michelinskou hvězdu v oblasti fitness – akreditaci Europe Active – získal jako první v ČR FISAF.cz

Akreditace mezinárodní společnosti Europe Active představuje nejvyšší možné uznání kvality vzdělávacího systému v oblasti fitness v Evropě.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting