60. Zlatá přilba města Pardubic

3.9.

60. Zlatá přilba města Pardubic

60. Zlatá přilba města Pardubic

Na 60. Zlatou přilbu města Pardubic se můžete těšit už 3.-5.10.2008. Závodníci se představí ve čtyřech vylučovacích skupinách po šesti jezdcích a v každé této skupině se uskuteční tři jízdy. Tři nejlepší ze skupiny postupují do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále se utká dvanáct jezdců postupujících z vylučovacích skupin a dvanáct jezdců nasazených, a to opět ve čtyřech skupinách po šesti jezdcích. Po třech jízdách postoupí tři nejlepší jezdci ze skupiny do semifinále. Do dvou semifinálových skupin po šesti jezdcích jsou rozděleni jezdci na základě výsledků čtvrtfinálových skupin podle daného postupového klíče. V každé semifinálové skupině se uskuteční tři jízdy. Jezdci na 1.-3. místě semifinálové skupiny postupují do Finálové jízdy o 1.-6. místo, jezdci na 4.-6. místě se zúčastní Finálové jízdy o 7.-12. místo. Do celkové klasifikace výsledků jednotlivých skupin se započítávají dva nejlepší dosažené výsledky ze tří jízd. Všechny jízdy se uskuteční se šesti jezdci na dráze v jedné jízdě. Jezdec může kteroukoli jízdu vynechat. Ve vylučovacích skupinách a ve čtvrtfinálové skupině za něho může být postavena traťová rezerva. Při rovnosti bodů ve skupinách rozhoduje lepší výsledek ze dvou posuzovaných jízd, lepší třetí nezapočítávaná jízda a lepší poslední vzájemný souboj. Finále závodu se uskuteční jako samostatné umisťovací jízdy. Pořadí ve Finálových jízdách o 1.-12. místo je celkovým pořadím závodu. INFORMACE O ZÁVODU: Datum: 3. - 5.10.2008 Místo: Plochodrážní stadion Pardubice Program: - 3.10.2008 - 34. Zlatá stuha juniorů - 4.10.2008 - MS Juniorů - finále - 5.10.2008 - 60. Zlatá přilba města Pardubic

Další zprávy z kategorie "Sport"

9.5.

Netradiční běh má 2 starty a 1 cíl

Je to zajímavá změna oproti tradičním běhům – dva starty a jeden cíl – to jinde neuvidíte.

Sport celý článek
8.4.

Město zkontrolovalo ukotvení branek

Město podle Fraňkové zároveň vyzve správce všech ostatních městských sportovišť k podobné kontrole.

Sport celý článek
8.3.

Slavnostní křest Cyklopecek Východních Čech

Radní pro cestovní ruch Pardubického a Královéhradeckého kraje René Živný a Pavel Hečko na veletrhu cestovního ruchu Infotour 2019 v Hradci Králové společně pokřtili zbrusu nové Vandrovní knížky k soutěži Cyklopecky Východních Čech. Jedná se o vůbec první takto velkou spolupráci obou krajů na poli cykloturistiky.

Sport celý článek
10.11.

Pardubičtí hokejisté se potkají s fanoušky u piva

Důležitým úkolem hokejistů bude načepovat a naservírovat fanouškům pivo Radegast Ryze Hořká 12, které pivovar uvedl na trh v letošním roce. Je charakteristické výraznou, ale příjemnou hořkostí, která je dána využitím tří druhů moravského chmele.

Sport celý článek
19.6.

Poměřte fyzické síly pod vedením vojenských výsadkářů. V Chrudimi se koná ARMY TEST pod záštitou náčelníka Generálního štábu AČR

„Na zájemce čekají mimo jiné shyby, kliky, sedy-lehy a běh na 12 minut. Celkem pět sportovních disciplín, ve kterých si dají lidé pořádně do těla. Každá disciplína se hodnotí známkou 1 až 3 jako ve škole, kritéria hodnocení fyzického výkonu jsou pro dospělé shodná s limity v české armádě, takže to bude pořádná prověrka síly a vytrvalosti.

Sport celý článek
18.6.

Jak na olympijskou kandidaturu?

Pardubický kraj na této akci reprezentoval náměstek hejtmana Ivo Toman, který je kontaktní osobou pro přípravu kandidatury..

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting