60. Zlatá přilba města Pardubic

3.9.

60. Zlatá přilba města Pardubic

60. Zlatá přilba města Pardubic

Na 60. Zlatou přilbu města Pardubic se můžete těšit už 3.-5.10.2008. Závodníci se představí ve čtyřech vylučovacích skupinách po šesti jezdcích a v každé této skupině se uskuteční tři jízdy. Tři nejlepší ze skupiny postupují do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále se utká dvanáct jezdců postupujících z vylučovacích skupin a dvanáct jezdců nasazených, a to opět ve čtyřech skupinách po šesti jezdcích. Po třech jízdách postoupí tři nejlepší jezdci ze skupiny do semifinále. Do dvou semifinálových skupin po šesti jezdcích jsou rozděleni jezdci na základě výsledků čtvrtfinálových skupin podle daného postupového klíče. V každé semifinálové skupině se uskuteční tři jízdy. Jezdci na 1.-3. místě semifinálové skupiny postupují do Finálové jízdy o 1.-6. místo, jezdci na 4.-6. místě se zúčastní Finálové jízdy o 7.-12. místo. Do celkové klasifikace výsledků jednotlivých skupin se započítávají dva nejlepší dosažené výsledky ze tří jízd. Všechny jízdy se uskuteční se šesti jezdci na dráze v jedné jízdě. Jezdec může kteroukoli jízdu vynechat. Ve vylučovacích skupinách a ve čtvrtfinálové skupině za něho může být postavena traťová rezerva. Při rovnosti bodů ve skupinách rozhoduje lepší výsledek ze dvou posuzovaných jízd, lepší třetí nezapočítávaná jízda a lepší poslední vzájemný souboj. Finále závodu se uskuteční jako samostatné umisťovací jízdy. Pořadí ve Finálových jízdách o 1.-12. místo je celkovým pořadím závodu. INFORMACE O ZÁVODU: Datum: 3. - 5.10.2008 Místo: Plochodrážní stadion Pardubice Program: - 3.10.2008 - 34. Zlatá stuha juniorů - 4.10.2008 - MS Juniorů - finále - 5.10.2008 - 60. Zlatá přilba města Pardubic

Další zprávy z kategorie "Sport"

20.9.

Lenka Štěrbová touží po olympiádě

„Příprava je bez bazénu v Pardubicích náročnější. Musíme dojíždět do Hradce Králové, nebo do Chrudimi.

Sport celý článek
5.1.

HC Pardubice má nového sponzora

Společnost ČD-Telematika, a.s. se od 1. ledna 2007 stala novým sponzorem HC Moeller Pardubice.

Sport celý článek
6.8.

Softball: Pardubice prohrály a čeká je baráž o udržení Extraligy

Pasos v sobotu 4. srpna dvakrát prohrál s Tempo Praha – 6:10 a 1:15. V neděli Pardubice podlehly Eagles Praha 1:8 a 4:13. Po těchto prohrách mají Pardubice jistotu baráže, která začíná 15. září a první zápas se bude hrát na hřišti soupeře. V Pardubicích se první barážový zápas odehraje 16. září.

Sport celý článek
3.7.

Travní lyžování v Čenkovicích

Projekt byl realizován ve velmi krátké době a ubytovací prostory a vlek byly k dispozici už v letošní nevydařené zimní sezóně.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting