60. Zlatá přilba města Pardubic

3.9.

60. Zlatá přilba města Pardubic

60. Zlatá přilba města Pardubic

Na 60. Zlatou přilbu města Pardubic se můžete těšit už 3.-5.10.2008. Závodníci se představí ve čtyřech vylučovacích skupinách po šesti jezdcích a v každé této skupině se uskuteční tři jízdy. Tři nejlepší ze skupiny postupují do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále se utká dvanáct jezdců postupujících z vylučovacích skupin a dvanáct jezdců nasazených, a to opět ve čtyřech skupinách po šesti jezdcích. Po třech jízdách postoupí tři nejlepší jezdci ze skupiny do semifinále. Do dvou semifinálových skupin po šesti jezdcích jsou rozděleni jezdci na základě výsledků čtvrtfinálových skupin podle daného postupového klíče. V každé semifinálové skupině se uskuteční tři jízdy. Jezdci na 1.-3. místě semifinálové skupiny postupují do Finálové jízdy o 1.-6. místo, jezdci na 4.-6. místě se zúčastní Finálové jízdy o 7.-12. místo. Do celkové klasifikace výsledků jednotlivých skupin se započítávají dva nejlepší dosažené výsledky ze tří jízd. Všechny jízdy se uskuteční se šesti jezdci na dráze v jedné jízdě. Jezdec může kteroukoli jízdu vynechat. Ve vylučovacích skupinách a ve čtvrtfinálové skupině za něho může být postavena traťová rezerva. Při rovnosti bodů ve skupinách rozhoduje lepší výsledek ze dvou posuzovaných jízd, lepší třetí nezapočítávaná jízda a lepší poslední vzájemný souboj. Finále závodu se uskuteční jako samostatné umisťovací jízdy. Pořadí ve Finálových jízdách o 1.-12. místo je celkovým pořadím závodu. INFORMACE O ZÁVODU: Datum: 3. - 5.10.2008 Místo: Plochodrážní stadion Pardubice Program: - 3.10.2008 - 34. Zlatá stuha juniorů - 4.10.2008 - MS Juniorů - finále - 5.10.2008 - 60. Zlatá přilba města Pardubic

Další zprávy z kategorie "Sport"

3.5.

SOFTBALL: Pardubice zaskočily mistra, po úvodních porážkách slaví první výhru

Pardubicím v prvním zápasu nadhazoval coach týmu Jan Vlček. Až do páté směny byl zápas vyrovnaný 2:2. Poté se ukázala síla Havličkova Brodu na pálce a dalšími doběhy ovládly zápas 8:2.

Sport celý článek
12.6.

Hradec se připravuje na evropský basketbal, Jiráskovy sady obsadí Festival sportu

Během Festivalu sportu si lidé budou moci vyzkoušet mimo jiné střelbu na elektronické laserové střelnici, která simuluje a umožňuje nácvik střelby v různých disciplínách, squash v nafukovacím squashovém kurtu, závod v orientačním běhu, stolní tenis, pole dance, minigolf, veslování na trenažéru, pétanque, atletické disciplíny na mobilním dětském atletickém minihřišti, jízdu na kajaku či kánoi, jízdu na cyklistickém trenažéru a válci, hokejbal v mobilním hokejbalovém hřišti a další zajímavé sporty a disciplíny.

Sport celý článek
11.3.

Baníkovci vzbudili na pardubickém nádraží rozruch

V pondělí 9. března po poledni bylo na pardubickém vlakovém nádraží rušněji než v jiné dny.

Sport celý článek
14.9.

Autogramiáda plochodrážních jezdců v OC Palác Pardubice

Přijďte si pro podpis Václava Milíka, Aleše Drymla a dalších předních českých plochodrážních jezdců před samotným finále MS do 21 let do OC Palác Pardubice. Podpořte jezdce před startem a získejte podepsanou pohlednici.

Sport celý článek
7.11.

Radek Netolický z Kameniček vybojoval dvakrát zlato

Výkony Radka jsou neuvěřitelné. Být dvakrát první na mistrovství Evropy a předtím druhý na mistrovství světa, to vyžaduje hodně silnou motivaci a cílevědomost.

Sport celý článek
1.8.

Srpnové bruslení centrem Pardubic

Sraz účastníků bude v 19:00 hodin na parkovišti u ČEZ arény.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting