Bruslaři opět vyrazí do pardubických ulic

16.4.

Bruslaři opět vyrazí do pardubických ulic

Bruslaři opět vyrazí do pardubických ulic

Poprvé v letošním roce budou moci příznivci in-line bruslí využít příležitost projet se ulicemi města v sobotu 17. dubna před polednem. Zhruba čtyřicetiminutová projížďka bude součástí programu Pardubického vinařského půlamartonu. Na trasu vyrazí peloton bruslařů ve zhruba 11:10 hodin z prostor před Východočeským divadlem na Smetanově náměstí. „Podobně jako v minulých ročnících půlmaratonu pojedou bruslaři po okruhu, který před tím sloužil pro lidový běh, tedy po Prokopově mostu přes Chrudimku, Husovou ulicí směrem k věznici a Sakařovou ulicí zpět na křižovatku k elektrotechnické škole, kde bude otáčka,“ uvedl vedoucí kanceláře magistrátu Michal Zitko. Pro rok 2010 chystá město celkem sedm akcí s názvem Pardubice na bruslích. Další díl se uskuteční v pondělí 3. května, kdy příznivci kolečkových bruslí vyrazí na projížďku v 18 hodin z parkoviště od ČEZ Arény. Celý itinerář pro letošní rok je k dispozici na stránkách www.pardubicenabruslich.cz.

Další zprávy z kategorie "Sport"

29.3.

Pardubice jsou ve finále play-off!

Včera v 17.00 hodin nastoupili hokejisté HC Moeller Pardubice do boje o postup do finále proti HC Mountfield České Budějovice.

Sport celý článek
12.3.

„Černá sobota“ v duelu s Děčínem

Středeční vysoká výhra nad libereckými Kondory vytvořila BK Synthesia Pardubice slibné předpoklady.

Sport celý článek
10.4.

Play-off: Naděje zůstává!

Po dvou prohrách na vlastním ledě a jedné v pražské T-Mobile Areně zvítězili pardubičtí hokejisté ve 4. finálovém utkání 5:2

Sport celý článek
24.9.

V Ledči se střetnou basketbalisté v česko-slovenském souboji

Stejné rodiště má i europoslanec Tomáš Zdechovský. „Myšlenka uspořádat mezinárodní přípravné utkání v Ledči nad Sázavou vznikla před více než rokem na jednání představenstva pardubického klubu. Chtěli jsme s mým spolužákem z ledečského gymnázia Pavlem Starou přivést do rodného města špičkový basketbal,“ prozrazuje europoslanec Tomáš Zdechovský.

Sport celý článek
12.4.

O vstupu nového partnera do fotbalového klubu FC Hradec Králové rozhodne zastupitelstvo

Všichni tři uchazeči, tedy Ivo Ulich a partneři, Alessandro Barilli a sdružení společností KONCEDO, s.r.o. a Hala Kněžmost, s.r.o., budou mít šanci svůj zájem o kapitálový vstup do městem vlastněného fotbalového celku představit rovněž zastupitelům 25. dubna 2017. Městské radní dnes zaujala nejvíce prezentace Ivo Ulicha a partnerů.

Sport celý článek
10.1.

Pardubický HC Moeller hokejově proškolil Vsetín

V pořadí 40. kolo hokejové extraligy začalo mezi pardubickými hokejisty a posledním Vsetínem

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting