Bruslaři opět vyrazí do pardubických ulic

16.4.

Bruslaři opět vyrazí do pardubických ulic

Bruslaři opět vyrazí do pardubických ulic

Poprvé v letošním roce budou moci příznivci in-line bruslí využít příležitost projet se ulicemi města v sobotu 17. dubna před polednem. Zhruba čtyřicetiminutová projížďka bude součástí programu Pardubického vinařského půlamartonu. Na trasu vyrazí peloton bruslařů ve zhruba 11:10 hodin z prostor před Východočeským divadlem na Smetanově náměstí. „Podobně jako v minulých ročnících půlmaratonu pojedou bruslaři po okruhu, který před tím sloužil pro lidový běh, tedy po Prokopově mostu přes Chrudimku, Husovou ulicí směrem k věznici a Sakařovou ulicí zpět na křižovatku k elektrotechnické škole, kde bude otáčka,“ uvedl vedoucí kanceláře magistrátu Michal Zitko. Pro rok 2010 chystá město celkem sedm akcí s názvem Pardubice na bruslích. Další díl se uskuteční v pondělí 3. května, kdy příznivci kolečkových bruslí vyrazí na projížďku v 18 hodin z parkoviště od ČEZ Arény. Celý itinerář pro letošní rok je k dispozici na stránkách www.pardubicenabruslich.cz.

Další zprávy z kategorie "Sport"

19.12.

Hejtman gratuloval běžcům

Organizátorů soutěže si mimořádně vážím proto, že celý pohár dotují z vlastních zdrojů.

Sport celý článek
28.8.

Pardubice skončily v základní části Extraligy na posledním místě, v play-down narazí na Chomutov

Pasos Pardubice poslední zápas základní části Extraligy proti Spectrum Praha v domácí Krtkově aréně nezvládl a dvakrát prohrál – 0:11 a 4:15. Pardubice skončily po základní části Extraligy 2018 na posledním osmém místě. V play-down o udržení Extraligy se utkají s Chomutovem. Play-down začíná 15. září na hřišti soupeře.

Sport celý článek
11.10.

Fittipaldi a Enge vymění Formuli 1 za Pendolino

Světová esa automobilového sportu nasednou na palubu pendolina SC 73 Johann Gregor Mendel v Praze-Holešovicích.

Sport celý článek
5.9.

Dominanta východních Čech, hrad Kunětická hora přivítá další díl seriálu Běžíme na hrad

Běžecký den s cílem na Kunětické hoře má pro vás opět připravených několik tras na výběr; závod na 5 km, tzv. Pětku a závod na 15 km, tzv. Patnáctku. Dětské závodní tratě jsou svojí délkou rozděleny podle věku účastníků v délkách 100, 300, 600 a 1200 m v blízkém okolí registrace a zázemí závodu.

Sport celý článek
19.7.

H.S.H. Vysočina Cup – letos po patnácté

V letošním roce poměří závodníci své síly v lesích na pomezí Českomoravské vrchoviny.

Sport celý článek
16.7.

ČEZ Arena pojme 10.146 lidí

Časový skluz dostavby ČEZ Arény bude znamenat, že hokejisté HC Moeller nestihnou začátek O2 extraligy v domácím prostředí.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting