Bruslení v rámci půlmaratónu

18.4.

Bruslení v rámci půlmaratónu

Bruslení v rámci půlmaratónu

V sobotu 19. dubna budou mít vyznavači in-line bruslí příležitost projet se ulicemi města Pardubic. Akce se koná jako součást mezinárodního mistrovství ČR Pardubického vinařského půlmaratónu 2008. Sraz bruslařů je v 11 hodin, tentokrát na třídě Míru, kde bude start i cíl projížďky na in-line bruslích. Trasa jízdy bude měřit zhruba 4 kilometry a povede z centra města na Bílé předměstí a zpět na třídu Míru. Zde se budou odehrávat i další doprovodné akce vinařského půlmaratónu. „Bohužel první plánovanou akci Pardubice na bruslích v letošním roce jsme museli zrušit kvůli nepřízni počasí. Vytrvalý déšť nám neumožnil "oficiálně" zahájit novou sezonu již 7. dubna,“ řekl organizátor akce a vedoucí odboru kanceláře magistrátu Michal Zitko „Budu věřit, že pro sobotní bruslení, které se má uskutečnit jako součást Pardubického vinařského půlmaratonu, bude příznivější počasí,“ dodal Zitko. Další akce „Pardubice na bruslích“ se bude konat v den státního svátku ve čtvrtek 8. května. Začátek a dojezd bude tentokrát na Dukle. Aktuální informace jsou k dispozici na www.pardubicenabruslich.cz

Další zprávy z kategorie "Sport"

16.7.

Mistrovství světa v požárním sportu

Mistrovstí světa se koná v České republice poprvé a hostitelem je Pardubický kraj. Záštitu nad soutěží převzali prezident Miloš Zeman, hejtman Martin Netolický a starosta Svitav David Šimek.

Sport celý článek
8.11.

Kin-ball i dobrovolnická činnost. Studenty z Newcastlu hostí chrudimská obchodní akademie

Do aktivit s britskými vrstevníky vedení obchodní akademie své studenti nenutí, hlásí se do nich sami. Nyní je do partnerství zapojeno zhruba 35 českých studentů od 1. do 4. ročníku, kteří vymýšlejí program a účastní se aktivit se studenty z Newcastlu.

Sport celý článek
29.8.

Nový školní rok ve znamení in-line bruslí

Příznivci kolečkových bruslí budou mít v pondělí 1. září další možnost zúčastnit se oblíbené akce Pardubice na bruslích.

Sport celý článek
20.6.

Sportovní park Pardubice 2017 - registrace dobrovolníků

Jako dobrovolník budeš poskytovat potřebné informace návštěvníkům parku, asistovat při sportovních stanovištích dětem i dospělým, budeš moci pomáhat se souvisejícími organizačními činnostmi, zkrátka budeš součástí skvělého týmu, který významně pomůže hladkému průběhu tak jedinečného projektu, jakým Sportovní park Pardubice 2017 jednoznačně je!

Sport celý článek
3.7.

Při štafetě 4 krát 100 m padl další rekord

Krátce po 9 hodině byla na 37. Mistrovství HZS ČR v požárním sportu odstartována štafeta 4 x 100 m s překážkami.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting