Bruslení v rámci půlmaratónu

18.4.

Bruslení v rámci půlmaratónu

Bruslení v rámci půlmaratónu

V sobotu 19. dubna budou mít vyznavači in-line bruslí příležitost projet se ulicemi města Pardubic. Akce se koná jako součást mezinárodního mistrovství ČR Pardubického vinařského půlmaratónu 2008. Sraz bruslařů je v 11 hodin, tentokrát na třídě Míru, kde bude start i cíl projížďky na in-line bruslích. Trasa jízdy bude měřit zhruba 4 kilometry a povede z centra města na Bílé předměstí a zpět na třídu Míru. Zde se budou odehrávat i další doprovodné akce vinařského půlmaratónu. „Bohužel první plánovanou akci Pardubice na bruslích v letošním roce jsme museli zrušit kvůli nepřízni počasí. Vytrvalý déšť nám neumožnil "oficiálně" zahájit novou sezonu již 7. dubna,“ řekl organizátor akce a vedoucí odboru kanceláře magistrátu Michal Zitko „Budu věřit, že pro sobotní bruslení, které se má uskutečnit jako součást Pardubického vinařského půlmaratonu, bude příznivější počasí,“ dodal Zitko. Další akce „Pardubice na bruslích“ se bude konat v den státního svátku ve čtvrtek 8. května. Začátek a dojezd bude tentokrát na Dukle. Aktuální informace jsou k dispozici na www.pardubicenabruslich.cz

Další zprávy z kategorie "Sport"

19.7.

Přípravy Olympijského parku jsou v plném proudu.

Olympijský park se uskuteční v Pardubicích od 5. do 21. srpna ve zrekonstruovaném parku Na Špici, který se nachází na soutoku řek Labe a Chrudimky. Návštěvníci si zde budou moci po dobu konání olympiády vyzkoušet desítky sportů a také společně fandit českým sportovcům.

Sport celý článek
17.4.

Tradičního běžeckého závodu se účastní kromě profesionálních běžců stále větší počet závodníků z řad široké veřejnosti.

Každý závodník, který doběhne do cíle na Pernštýnském náměstí dostane pamětní medaili Vaňka Vaňhy (týká se závodníků půlmaratonu i Pernštejnské sedmičky). Pro nejmenší účastníky je pak v cíli připraveno jedno neobvyklé překvapení.

Sport celý článek
13.4.

Nadcházející půlmaraton má první rekord

Na trať se 14. dubna vydá 45 běžců z pěti evropských měst, největší výprava šestadvaceti běžců přijede z německého Selbu.

Sport celý článek
30.1.

Pardubičtí dětští olympionici bodují

Petr Vinduška a Jakub Procházka vybojovali ve svých kategoriích druhá místa a získali tak stříbrné medaile.

Sport celý článek
8.11.

Kin-ball i dobrovolnická činnost. Studenty z Newcastlu hostí chrudimská obchodní akademie

Do aktivit s britskými vrstevníky vedení obchodní akademie své studenti nenutí, hlásí se do nich sami. Nyní je do partnerství zapojeno zhruba 35 českých studentů od 1. do 4. ročníku, kteří vymýšlejí program a účastní se aktivit se studenty z Newcastlu.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting