Chystáme další fotbalový turnaj! Hrát budou nízkoprahové kluby pro děti a mládež, zapojí se i další děti

18.4.

Chystáme další fotbalový turnaj! Hrát budou nízkoprahové kluby pro děti a mládež, zapojí se i další děti

V pátek 18. dubna se na hřišti v Přestavlkách opět po roce uskuteční fotbalový turnaj, ve kterém se proti sobě postaví mužstva tvořená dětmi z Nízkoprahových klubů pro děti a mládež z Chrudimi a Hrochova Týnce a další týmy mladých sportovců. V loňském roce se turnaj hrál poprvé a bylo to na hřišti v Hrochově Týnci.

„Akci připravujeme ve spolupráci s dětmi NZDM Futur z Hrochova Týnce.  Na turnaj jsme pozvali týmy také z Nízkoprahového klubu pro děti a mládež Agora v Chrudimi, Dětského domova v Chrudimi, Terénního programu Jeskyně v Prachovicích, Tatran Hrochův Týnec a tým z Pardubic,“ uvádí Michaela Zelenková ze Šance pro Tebe.

Páteční fotbalový turnaj začne v 10 hodin dopoledne a pískat ho budou dva rozhodčí, jeden z Hrochova Týnce a druhý z Pardubic. „Během turnaje bude probíhat i program pro menší diváky. Věříme, že nám vyjde počasí a fotbal si všichni užijeme,“ doufá Michaela Zelenková.

Na druhý ročník fotbalového turnaje zve Šance pro Tebe také širokou veřejnost. Turnaj se koná v pátek 18. dubna od 10 hodin na hřišti v Přestavlkách.

Další zprávy z kategorie "Sport"

17.4.

Tradičního běžeckého závodu se účastní kromě profesionálních běžců stále větší počet závodníků z řad široké veřejnosti.

Každý závodník, který doběhne do cíle na Pernštýnském náměstí dostane pamětní medaili Vaňka Vaňhy (týká se závodníků půlmaratonu i Pernštejnské sedmičky). Pro nejmenší účastníky je pak v cíli připraveno jedno neobvyklé překvapení.

Sport celý článek
1.8.

Srpnové bruslení centrem Pardubic

Sraz účastníků bude v 19:00 hodin na parkovišti u ČEZ arény.

Sport celý článek
20.2.

Pardubice finančně podpoří basketbalový klub

Město Pardubice podpoří basketbalový klub, který se ocitl v určité finanční tísni.

Sport celý článek
4.8.

Bojovalo se až do konce

Nejvíce obsazenou soutěží byla jednospřeží a také v ní rozhodovali závěrečné parkury. Rozdíl mezi v průběžném pořadí prvním Jaroslavem Petřekem a druhým Jiřím Křížem byl před závěrečným parkurem necelé tři body. Jiří Kříž navíc zajel bezchybný parkur s nejrychlejším časem a diváci s napětím čekali na výkon Jaroslava Petřeka. Ten měl spočítáno, že si může dovolit jednu chybu – a tu si také dovolil. Ale žádné další zaváhání nepřišlo a Jaroslav Petřek z JK Zubří zvítězil.

Sport celý článek
24.4.

Půlmaraton i pro handicapované.

Zásluhu na tom má charitativní občanské sdružení známé pod zkratkou RWTTC. Running With Those That Can’t (Běh s těmi, kteří nemohou) založili v roce 2009 studenti 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Sport celý článek
29.3.

Pardubice jsou ve finále play-off!

Včera v 17.00 hodin nastoupili hokejisté HC Moeller Pardubice do boje o postup do finále proti HC Mountfield České Budějovice.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting