Cvičiště v duchu závodu Gladiator Race pro malé sportovce a sportovkyně vyroste opět v OC Futurum

6.2.

Cvičiště v duchu závodu Gladiator Race pro malé sportovce a sportovkyně vyroste opět v OC Futurum

Pořadatelé oblíbené série překážkových závodů Gladiator Race z organizace Sportvisio opět míří do královéhradeckého obchodního a zábavního centra Futurum. V sobotu 8. února zde vystaví cvičnou dráhu pro malé gladiátory a gladiátorky. Nouze nebude o skákání, běhání, plazení, ručkování doplněné atmosférou vyhledávaných běžeckých závodů včetně autentických překážek jako je balanční kladina, konstrukce pro ručkování, překážková dráha a série dalších stanovišť. Vstupné na dětský den Gladiator Race je zdarma.

Bláta ani kaluží se nikdo bát nemusí, přesto o adrenalin nebude nouze. Dětský den inspirovaný terénními závody Gladiator Race se ve Futuru uskuteční již popáté. Věříme, že se i tentokrát podaří děti inspirovat k pohybu a rekrutovat z jejich řad pravidelné účastníky a účastnice závodů,“ shrnuje Barbora Chládek, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.  

Horní patro centra a prostor před gastro zónou obsadí devět rozličných překážek a tréninkových konstrukcí, které prověří výdrž, rovnováhu, fyzickou zdatnost i obratnost. Překážky jsou vhodné pro malé sportovce a sportovkyně ve věku od 4 do 12 let. Vyzkoušet si atmosféru závodu Gladiator Race bude možné v sobotu od 11 do 18 hodin.

V rámci programu budou probíhat i soutěže, a to nejen pro děti, ale také pro rodiče. Ve stánku organizace Sportvisio, pořadatel distančních či adrenalinových překážkových běhů, bude možné také vybírat z nabídky dětských sportovních a příměstských kempů nebo získat informace o závodech v průběhu nadcházející sezóny.

Více informací na www.futurumhradec.cz a na Facebooku. Nebo na stránkách pořadatele www.sportvisio.cz a www.gladiatorrace.cz.

Další zprávy z kategorie "Sport"

19.12.

Hejtman gratuloval běžcům

Organizátorů soutěže si mimořádně vážím proto, že celý pohár dotují z vlastních zdrojů.

Sport celý článek
4.2.

V pardubickém areálu TCV se na plážových kurtech Beach Service pravidelně potkává beachvolejbalová špička z celé České republiky

Do Pardubic se tak sjíždí nejlepší hráči a hráčky republiky, aby získali další cenné body do svazového žebříčku. Nejbližší turnaj je naplánován na neděli 3.2. Startovat budou i zahraniční dvojice.

Sport celý článek
11.3.

Baníkovci vzbudili na pardubickém nádraží rozruch

V pondělí 9. března po poledni bylo na pardubickém vlakovém nádraží rušněji než v jiné dny.

Sport celý článek
3.7.

Travní lyžování v Čenkovicích

Projekt byl realizován ve velmi krátké době a ubytovací prostory a vlek byly k dispozici už v letošní nevydařené zimní sezóně.

Sport celý článek
15.7.

Projekt Dukla sportovní už má vítěze prvního kola

Dojít by také mělo ke spojení atletického stadionu na Dukle se Základní školou Staňkova. „Rekonstrukce areálu patří mezi naše dlouhodobé cíle. Jedná se o cenné území, proto chceme, aby zde vznikl městský sportovní areál XXI. století. Rádi bychom navíc stadion propojili se Základní školou Staňkova, aby měl tento zrekonstruovaný prostor maximální využití,“ podotýká primátor města Martin Charvát.

Sport celý článek
19.7.

H.S.H. Vysočina Cup – letos po patnácté

V letošním roce poměří závodníci své síly v lesích na pomezí Českomoravské vrchoviny.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting