Do ČEZ Areny v bílých rukavičkách!

12.3.

Do ČEZ Areny v bílých rukavičkách!

Po pátečním vítězství (3:0) a sobotní prohře (1:3) pardubických hokejistů na znojemském ledě je stav čtvrtfinálové série mezi HC Moeller Pardubice versus HC Znojemští Orli 3:1 na zápasy. Dnes v 17 hodin v hale domácí ČEZ Areny čtvrtfinále pokračuje. A jelikož jsou pardubičtí fanoušci známi nejen svojí perfektní organizací a disciplínou, ale i smyslem pro humor, obrací se k nim domácí klub s nápaditou a zajímavou výzvou, aby totiž přišli na dnešní duel v bílých rukavičkách. V takových, jako se chodí do tanečních. Nápad vznikl prozaicky: stačí se podívat na skvělého pardubického útočníka, exznojemského kapitána Petera Puchera, jehož ruce chrání tak bílé rukavice, že je nelze přehlédnout. Oba zápasy v jihomoravské Hostan aréně se nesly v dost vyhrocené atmosféře, což se odrazilo i na počtu vyloučených hráčů na obou stranách. V pátečním třetím utkání padlo celkem 27 dvouminutových a dalších trestů. Za rvačku byl suspendován okamžitým trestem ve hře 26-letý znojemský útočník Jaroslav Svoboda, který pak kvůli verdiktu rozhodčího v sobotu nenastoupil. Rovněž sobotní vzájemný duel byl poznamenán řadou osobních soubojů, u kterých museli aktivně zasahovat sudí. Rušno bylo také mimo ledovou plochu. Na pardubické fanoušky létaly „jihomoravské“ langoše, někteří byli politi - nápojem netypickým pro zdejší oblast – pivem. Sobotní konec závěrečné třetiny zbytečně poznamenal incident, k němuž došlo mezi oběma tábory příznivců přímo na stadioně, další potyčky pokračovaly po skončení střetnutí před ním. Páteční třetí vítězství Východočechů bylo vcelku jednoznačnou záležitostí, když znojemští hráči víc než na branku měli tah na trestnou lavici. Pardubáci hru s přehledem kaučovali a využili svých přesilovek ke vstřelení všech tří gólů. V sobotu hráčům HC Moeller nevyšel úvod utkání a tak Orli již v osmé minutě první třetiny vedli 2:0. Ani předlouhá hra v početní převaze, bez brankáře Lašáka, v závěru zápasu již k vyrovnání nepomohla.

Další zprávy z kategorie "Sport"

7.9.

Kladno, Plzeň a Pardubice přivítají hokejové legendy

Slibujeme návštěvníkům, že uvidí hezký hokej. I když jsme zestárli, srdce máme pro hokej stále zapálené.

Sport celý článek
14.9.

Kraj navyšuje podporu mladým fotbalistům, pošle jim čtvrt milionu

V současné době fond zajišťuje i další projekty. „Letos podporujeme materiální vybavenost klubů v regionu také nákupem brankových sítí nebo příspěvkem na světelné informační tabule či fotbalové míče. Fond navíc připravuje zakoupení 50 tréninkových sad pro mládež, které budou obsahovat například žebříky, tyče, rozlišovací dresy, kužele či pevnou zeď pro nácvik standardních situací,“ řekl hejtman Martin Netolický.

Sport celý článek
28.4.

Šmidberského HC Moeller Pardubice

Mým velkým přáním je, aby se pardubickému mužstvu podařilo dostat se minimálně do play-off.

Sport celý článek
31.5.

Stolní tenistka na vozíčku dosáhla na vytoužený titul

Spolu s oddílovou jedničkou se na domácí šampionát sítem kvalifikací a na základě výkonnosti probojoval také Vladimír Tláskal. Přestože spolu dvojice hrála poprvé v životě, dokázala si ve čtyřhře poradit s ambiciózním párem Martin Zvolánek - Iva Lukešová a nakonec obsadila výborné šesté místo. Stejnou příčku v mužské kategorii obsadil i Vladimír Tláskal.

Sport celý článek
11.3.

Opilí fanoušci se v Pardubicích na hokej nedostanou

Pardubická městská policie zpřísnila kontroly návštěvníků přicházejících na zápasy hokejové play-off.

Sport celý článek
28.1.

Skiinterkriterium 2008 zná jména vítězů

Ve dnech od 24. do 26. ledna 2008 se v Říčkách v Orlických horách konal již 46. ročník mezinárodních lyžařských závodů.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting