Do ČEZ Areny v bílých rukavičkách!

12.3.

Do ČEZ Areny v bílých rukavičkách!

Po pátečním vítězství (3:0) a sobotní prohře (1:3) pardubických hokejistů na znojemském ledě je stav čtvrtfinálové série mezi HC Moeller Pardubice versus HC Znojemští Orli 3:1 na zápasy. Dnes v 17 hodin v hale domácí ČEZ Areny čtvrtfinále pokračuje. A jelikož jsou pardubičtí fanoušci známi nejen svojí perfektní organizací a disciplínou, ale i smyslem pro humor, obrací se k nim domácí klub s nápaditou a zajímavou výzvou, aby totiž přišli na dnešní duel v bílých rukavičkách. V takových, jako se chodí do tanečních. Nápad vznikl prozaicky: stačí se podívat na skvělého pardubického útočníka, exznojemského kapitána Petera Puchera, jehož ruce chrání tak bílé rukavice, že je nelze přehlédnout. Oba zápasy v jihomoravské Hostan aréně se nesly v dost vyhrocené atmosféře, což se odrazilo i na počtu vyloučených hráčů na obou stranách. V pátečním třetím utkání padlo celkem 27 dvouminutových a dalších trestů. Za rvačku byl suspendován okamžitým trestem ve hře 26-letý znojemský útočník Jaroslav Svoboda, který pak kvůli verdiktu rozhodčího v sobotu nenastoupil. Rovněž sobotní vzájemný duel byl poznamenán řadou osobních soubojů, u kterých museli aktivně zasahovat sudí. Rušno bylo také mimo ledovou plochu. Na pardubické fanoušky létaly „jihomoravské“ langoše, někteří byli politi - nápojem netypickým pro zdejší oblast – pivem. Sobotní konec závěrečné třetiny zbytečně poznamenal incident, k němuž došlo mezi oběma tábory příznivců přímo na stadioně, další potyčky pokračovaly po skončení střetnutí před ním. Páteční třetí vítězství Východočechů bylo vcelku jednoznačnou záležitostí, když znojemští hráči víc než na branku měli tah na trestnou lavici. Pardubáci hru s přehledem kaučovali a využili svých přesilovek ke vstřelení všech tří gólů. V sobotu hráčům HC Moeller nevyšel úvod utkání a tak Orli již v osmé minutě první třetiny vedli 2:0. Ani předlouhá hra v početní převaze, bez brankáře Lašáka, v závěru zápasu již k vyrovnání nepomohla.

Další zprávy z kategorie "Sport"

4.4.

Projeďte s námi na kole nebo in-line bruslích Pardubický kraj

Jako perlu mezi cyklostezkami vhodnými i pro in-line bruslení mohu vyzdvihnout Orlické cyklo&in-line království.

Sport celý článek
29.3.

Pardubice jsou ve finále play-off!

Včera v 17.00 hodin nastoupili hokejisté HC Moeller Pardubice do boje o postup do finále proti HC Mountfield České Budějovice.

Sport celý článek
28.8.

Přebor České republiky Minibike 40

Hlavním pořadatelem tohoto podniku je AMK Hořice, který má s organizací motocyklových závodů dlouholetou zkušenost.

Sport celý článek
26.5.

V Hradci otevřeli nový skatepark

V Hradci Králové vznikl nový areál pro jezdce na skateboardech a kolech BMX. .

Sport celý článek
13.5.

Netradiční běh má 2 starty a 1 cíl

„Hradubický běh je výborný nápad. Je to zajímavá změna oproti tradičním běhům – dva starty a jeden cíl – to jinde neuvidíte.

Sport celý článek
27.1.

Pardubické “Portréty z fotoalba“ zvítězily

Po pětiletém úsilí si děvčata ve věku od 11 do 13 let splnila svůj sen a stala se oficiálně mistryněmi.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting