Homeless world cup 2007

7.6.

Fotbalisté z řad uživatelů služeb občanského sdružení SKP-CENTRUM skončili druzí v národní kvalifikaci mistrovství světa v pouličním fotbale Fotbalový tým SK Roma, složený z uživatelů služeb pardubického Free klubu, se dostal až do finále národní kvalifikace mistrovství světa v pouličním fotbale Homeless world cup 2007. „Jsme rádi, že občanské sdružení SKP-CENTRUM umožnilo našim mladým uživatelům zúčastnit se pražského národního turnaje. Naši zástupci předvedli velmi pěknou hru a podlehli až ve finále klubu FC Sananim. Tým našeho sdružení si upevnil fotbalovou sebedůvěru a získal uznání na národní úrovni“ uvádí Petr Šilar, koordinátor Free klubu. Free klub je pardubickým zařízením sociální práce s neorganizovanými dětmi a mládeží. Jeho zřizovatelem a zároveň provozovatelem je občanské sdružení SKP-CENTRUM. Národní kvalifikace mistrovství světa v pouličním fotbale Homeless world cup 2007 se konala 1. června 2007 v Masné ulici v Praze.

Další zprávy z kategorie "Sport"

10.1.

Pardubický HC Moeller hokejově proškolil Vsetín

V pořadí 40. kolo hokejové extraligy začalo mezi pardubickými hokejisty a posledním Vsetínem

Sport celý článek
31.5.

Stolní tenistka na vozíčku dosáhla na vytoužený titul

Spolu s oddílovou jedničkou se na domácí šampionát sítem kvalifikací a na základě výkonnosti probojoval také Vladimír Tláskal. Přestože spolu dvojice hrála poprvé v životě, dokázala si ve čtyřhře poradit s ambiciózním párem Martin Zvolánek - Iva Lukešová a nakonec obsadila výborné šesté místo. Stejnou příčku v mužské kategorii obsadil i Vladimír Tláskal.

12.4.

O vstupu nového partnera do fotbalového klubu FC Hradec Králové rozhodne zastupitelstvo

Všichni tři uchazeči, tedy Ivo Ulich a partneři, Alessandro Barilli a sdružení společností KONCEDO, s.r.o. a Hala Kněžmost, s.r.o., budou mít šanci svůj zájem o kapitálový vstup do městem vlastněného fotbalového celku představit rovněž zastupitelům 25. dubna 2017. Městské radní dnes zaujala nejvíce prezentace Ivo Ulicha a partnerů.

23.1.

Pardubičtí bowlingové tituly neobhájili

Z Východočechů vstoupil do bojů o titul také Jan Koráb. Příliš se mu ale nedařilo. „Své šance vidím bledě, protože mám hodně práce, takže jsem měl málo tréninků a to se podepsalo na mém výkon,“ hodnotil svou formu Koráb.

23.1.

Na Svitavsku je sportovcem roku hasič Jakub Paulíček

Zvláštní cenu Regionálního sdružení sportů získal i Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl. Jeho družstvo mužů vyhrálo absolutní klasifikaci mistrovství ČR v požárním sportu v kategorii dobrovolných hasičů i mistrovství ČR ve štafetě na 4 x 100 metrů.

11.6.

Město Lanškroun se stane etapovým městem projektu Na kole dětem

V té době bude u Haly B. Modrého, která těsně sousedí se Stadionem Romana Šebrleho, probíhat 24. ročník cyklistických závodů dětí a mládeže.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting